Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337
17.02.2011
34
10
0
33
metalmaniac je napisao(la):
nisam siguran da sam shvatio što ti se dešava ali mislim da ti se rizla zamota natrag kao na rolicu rolicu, kako je i bila.

ako je o tome riječ onda samo rizlu presavini na pola po dužini tako da se na njoj napravi crta pa se onda neće zamatati.

Ej, znam da ne bi trebao quoteati odmah ispod, ali toliko sam high da mi se neda brisati hehe sorry ...

Uglavnom - da, tako nešto mi se događa, ali ja svaki put presavinem rizlu (čak sam razvio tehniku s nosom, dok je držiš samo po "brdu" od nosa prođeš, brže i lijepše, a i imaš efekt kod ekipe haha =D) i opet to sranje ... onako je stavim na podlogu neku poput stola i prednji te zadnji kraj se počmu svinuti ili kako se već piše hehe ;). Ponekad se baš i totalno "srolaju" same od sebe kao da su opet u rolici ... =/
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
a onda kupuj rezane king size rizle a ne rolice, one se sigurno neće uvijati a ako dobro naučiš možeš jako dobre i velike pljuge motati bez rolice...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
PaKa druže ne znam šta da ti kažem,ali Party House su odlične rizle nisam neki iskusnjak,ali sa Party sam naucio motat i nakon treceg cetvrtog puta sam bio popusio vlastitu joju :D
 
17.02.2011
34
10
0
33
metalmaniac je napisao(la):
a onda kupuj rezane king size rizle a ne rolice, one se sigurno neće uvijati a ako dobro naučiš možeš jako dobre i velike pljuge motati bez rolice...

Gle, sad već ideš linijom manjeg otpora =D. Nisam rekao da se to dogodi svaki put, ali ono ... kad se dogodi nervira me. Zato sam i pitao da znam razlog te ako netko zna kako ispraviti to. Ako nitko nezna onda nikom ništa =D (stavim sa svake strane neki teži predmet i to održava rizlu xD).

Uh, Pablo, u mojih pet godina pušenja Alise iz zemlje čudesa Party In House se mijenjao jako puno, evo danas mi većina ljudi govori da su im rizle sranje tj. papir im puca. E sad, po tvojem izričaju bi rekao da nismo iz iste zemlje, a često se zna dogoditi da jedna vrsta rizli ovisno o tržištu ima i bolju ili lošiju kvalitetu (npr. Zig-Zag kojeg sam dobavljao iz SAD-a preko Ebaya i ovaj tu u RH su dan i noć razlika).
 
18.02.2010
18
2
3
33
Moram se složit s Pablom, Party in House su mi najdraze rizle.. baš mi je čudno da imaš problema s njima :/ btw čemu kupovanje rizli preko Ebaya?
 
17.02.2011
34
10
0
33
Kupio sam bio Zig-Zag rizle prvi puta preko Ebaya jer sam čuo za njih u jednoj pjesmi, a nije ih bilo za kupiti ovdje gdje ja živim. Prebloesne su bile, nikad pucale, ne osjeti se nikakav "gorak" okus ... sve pet. A ovdje im se kutija raspada te su "malo" drugačije, ali su mi opet kvalitetne. Party In House mi svako malo zna pucati iako ovaj paket zadnji nije puknuo niti jednom.

Mislim znam da sad pričamo u široko oko tako trivijalne stvari, ali izjebalo me jednom kad mi se rizla "izrolala" sama od sebe pa mi je jedno gram otišao po podu pa sam skupljao to kao neki debil -_-

EDIT: Jedine rizle koje me stvarno nikada nisu zezale niti se "izrolale" same od sebe su Smoking, no ne mogu ih baš više niti nabaviti kako treba, kao da su povukli dosta toga s tržišta ili jednostavno distributeri ovdje gdje ja živim ne dobavljaju više te rizle. Znam samo da je od svega najveće smeće ostalo RS. U biti čak kad sam ja počeo konzumirati samo su u RS ljudi motali i bilo je OK onda je nakon koje godine ljepljivi dio postao preslab i rizla je počela pucati ko' luda.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja bi rekao da nije u rizli problem, meni se ni sa jednom rizlom nije desilo da puca osim ako je mokra.

očito ti ne znaš motat pa navlačiš rizlu dok je ne potrgaš...
 
18.02.2010
18
2
3
33
meni su znale pucat samo male rizle prije, kad nisam imo rolicu a previše bi natrpo vakav pohlepan :ridinghorse:
 
17.02.2011
34
10
0
33
metalmaniac je napisao(la):
ja bi rekao da nije u rizli problem, meni se ni sa jednom rizlom nije desilo da puca osim ako je mokra.

očito ti ne znaš motat pa navlačiš rizlu dok je ne potrgaš...

Gle, ne želim se hvaliti, ali motam ih već dosta dugo, nije da sam "u igri" koji mjesec, osim toga ta rečenica sama sebe pobija ako ti kažem da s drugim rizlama nemam takvih problema. A isto mi i kažu ljudi koji su 10+ godina u igri. Ma mislim uopće nije bitno, je da, nekad znam biti pohlepan pa nabrzinu to trpati i onda "oštro" motati pa jebiga, pukne, nisam se oko toga niti previše tripao već me je zajebavalo ovo kad se sama od sebe "izrola", ovo pucanje, to može biti svašta - od toga da previše stisnem filter ili ga napravim loše pa normalno da će "kresnuti" rizla kad se nema oko čega dobro namotati, ali ono ... neke pucaju lakše nego ostale budući da je to normalno zbog kvalitete (ne plaćaš bez veze neke više, a neke manje - RS je odličan primjer).
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Rizla mi pukne jedino kad motam napušen i ne iskrtim dobro pa mi ostane grančica u vutri eto to mi se znalo desiti koji put inace sve u redu nikakvi problemi :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
PaKa je napisao(la):
neke pucaju lakše nego ostale budući da je to normalno zbog kvalitete (ne plaćaš bez veze neke više, a neke manje - RS je odličan primjer).

naravno, zato ja dajem 7 kuna za Rizla+ a ima ih samo 32 komada.

(inače, RS uska rolica je zakon, meni osobno najdraža rolica. dosta je tanak i jak papir a široka je samo 30mm ili tu negdje oko 30...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Znam da se ne odnosi na ovu temu ali gdje se mogu nabavit ti bluntovi ? Jer još nažalost nisam probao jer samo bio samo pusio kubu al davno