Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337
20.05.2012
73
58
18
po meni najbolje su rizle RAW i to organic jer su napravljene od konoplje i nemaju gorak okus.. osim toga imaju nekakav mrežast uzorak po sebi pa ful ujednaceno gore.. rijetko ih ima za kupit al nasao sam u zg i frend mi je donio 3 rolice i jedne king size.. malo su skuplje nego smoking al vrijede! :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
1338470735.png
1338646441.png



kiosk u kvartu obogatio ponudu rizli,mogu reći da sam ugodno iznenađen...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
07.04.2010
9
2
3
32
Rizle koje najviše gotivim su
URL]
Ukoliko njih nema onda kupujem kanabu...

Ne volim rizle koje su široke, jer volim da motam slimuše više nego leba :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma yes, party narandžaste kad se ima para, kad se slabije ima onda crna smoking rola, a kad se krpa onda obične plave gizehice za 4 kundaća :) Nedavno sam uzeo neke od konoplje ali su futara žešća. Koliko sam informiran većina ih se proizvodi od rižinih ljuskica. I da ta rola Zig-Zag je po meni u banani jer su dosta suhe pa oram lizati prste.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma yes, party narandžaste kad se ima para, kad se slabije ima onda crna smoking rola, a kad se krpa onda obične plave gizehice za 4 kundaća :) Nedavno sam uzeo neke od konoplje ali su futara žešća. Koliko sam informiran većina ih se proizvodi od rižinih ljuskica. I da ta rola Zig-Zag je po meni u banani jer su dosta suhe pa oram lizati prste.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma džabe vam sve rolice i to... ja kažem je*** vutru koje ti treba toliko da moraš motati u rolicu :nana:

ja motam ili u plave smoking (kratke) ili rizla + king size slim. još sam jedne dobre rizle probao, skoro kao rizla +, a to su OCB X-pert slim
 
04.02.2013
14
0
0
31
No Joke je napisao(la):
Ma yes, party narandžaste kad se ima para, kad se slabije ima onda crna smoking rola, a kad se krpa onda obične plave gizehice za 4 kundaća :) Nedavno sam uzeo neke od konoplje ali su futara žešća. Koliko sam informiran većina ih se proizvodi od rižinih ljuskica. I da ta rola Zig-Zag je po meni u banani jer su dosta suhe pa oram lizati prste.
ZigZag su smeće od rizli, po mojem dosadašnjem iskustvu i iskustvu moje ekipe
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
ja sam pocel s plavom rizla rolicom, koje vise nigde nema, sam bog, jer je bila uzasno predebela... i presiroka, al za pocetnika odlicna... pa sam neko vrijeme bil cesto v vz-u, di je bilo za kupiti rs rolice (koju i na moru svaki put koristim), a v mom gradu je najbolje smoking uska rolica, koju sam najduze koristil... al posto se vuje dobije sve manje za istu lovu, sam presel na zlatne smoking, jedine koje moj buraz koristi, tak da sam ostal na njima... rijetko kad spajam dvije, al pljuga velicine cigarete mi je cisto ok, posto sam i cigarete prestal pusiti nakon doceka nove godine...
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
e na hrvatskom tržištu je danas jako tesko nać dobru rizlu, trenutno ono sto najvise trpim zeleni rs, ako ga nema onda bijeli rips koji mi je drazi za pusit al volim ljepilo na rs-u, ono puno bolje pitanje je sta vam je najdraze za koristit za fić? imaju one rizle party house koje sa rizlom dodu nekih 50tak filtera al rizle za drek nisu a i po meni filteri su mali, rub kutije od cigareta sam uvjek mrzio jer zasmrdi joint totalno, ono meni najdraže je od biljeznica mekog uveza, one glatke a ne od kartona, napravi se lako cvrst i dobar filter koji ne zasmrdi cigaretu i ostane cvrst do kraja jointa, pa recite svoja misljenja i ideje?