Koji strain za maligni melanom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Poz ljudi,elem vec par dana na forumu pokusavam da otkrijem koja mi je najbolja sorta za pravljenje RSO ulja,ja se razmisljam da narucim Northern Lights,ali ljudi mi preporucuju i neke druge sorte,u pitanju je maligni melanom koji je otisao na limfne cvorove,molim za savet ako je neko imao iskustva sa bas dobrim strainom za pravljenje ulja za lecenje kancera...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne znam kakva je za metastaze na limfnim čvorovima, ali za direktno na kožu je dobra z7.
U obitelji je bio slučaj koji smo uspješno riješili. Nebih ti davao lažne nade, jer ne znam niti o kojem tipu je riječ, ali evo, moje skromno iskustvo. CBD bogat strain traži u svakom slučaju i ne možeš pogriješiti. E sada, hoće li biti efekta, to je na tebi da ustanoviš.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
2cv je riješila melanom sa kombinacijom ww+critical, sad nju čekamo da se javi...
Ona vjeruje u thcovke, moj savjet ti je kao kod Z&N :vb_wave:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Moj kolega je napravio ulje od special kusha od royal seedsa,3xfiltrirano i napravljeno u kuhalu za rizu.Kao otapalo je koristio benzin
za ciscenje.Kush ti je indika kao haze u svijetu sativa,mislim da nemas bolje indika sorte od kusha.Visok postotak i cbda i thca.Zena koja je dobila od nas 10ml takvog ulja izljecila je rak dojke,ja mislim da je bas maligni melanom bio u pitanju.I to nakon mesec dana koristenja ulja bez ikakvi kemoterapija i tableta izljecila je cancer,nadam se ako je jos tu na forumu i vidi ovaj post da ce ti potvrdit to.Tu smo se i upoznali :smoke18: Tj,njena majka se izljecila.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
0Owerdoze0 je napisao(la):
Zena koja je dobila od nas 10ml takvog ulja izljecila je rak dojke,ja mislim da je bas maligni melanom bio u pitanju.
koji? jel maligni melanom ili rak dojke? to su ti dve različite vrste raka
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Rak dojke je bio u pitanju vezano za limfne cvorove,ocito sam onda krivo shvatio ja sam mislio da je maligni isto vezan za limfne mz bad.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@MIkan tesko je odgovorit na ovo tvoje pitanje jer da znam strein koji lijeci rak danas bi bio najpoznatija licnost na planetu al nazalost niti znam strein koji lijeci rak niti ti mogu sa sigurnoscu nesto preporuciti ali iz dosadasnjeg iskustva bi ti savjetovao ulje sa dobrom dozom CBD-a al samu sortu ti nemogu preporuciti prije nego li znam kako ces, gdje i sa cime uzgajati jer to je dosta bitino za samu preporuku streina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
@mario Kupicemo grow box 120x120x200,i 600w hps,unutrasnje uzgajanje,kapiram da je to dovoljno za terapiju 3 meseca,samo mi je bitno da uzmem dobar strain...on nema nista na kozi,posto je primarni tumor odstranjen jos pre par godina,nije isao na hemoterapije,samo alternativa i ishrana,par cvorova ispod koze,i metastaza kod pankreasa i u tankom crevu...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
to je dobar box i sigurno ce vam kolicinski biti dovoljno za terapiju...e sad probali smo par sorti i najbolje se pokazao z7 ali to je u tom momentu bio strein sa najvise CBD-a koji mi je bio dostupan i moram spomenuti da nije jednostavan za uzgoj jer svaka dlaka mu smeta ali sad vec ima toliko puno sorti bogatim sa CBD da mozes birati i mozda nebi bilo lose ako vam se zuri uzeti Med Gom 1.0 automatichttp://www.seedsman.com/en/med-gom-1-0-feminised-autoflowering-seeds i uzgojiti organski je tu nema puno mudrolije ( to ako nemas iskustva u uzgoju) i za nekih 70 dana mozes racunat da pravis svoje ulje...to bi ti preporucio za pocetak a onda ces kao i ja traziti dalje sta ti odgovara ovo gore je moje vidjenje kako da najbrze dodjes do svoga kavalitetnog ulja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore and Z&N

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Uf bas ste me bacili u zabunu sa tim CBD-em,ne znam RS kaze sto veci procenat THC-a,nemam pojma,prvi put bih uzgajao,a nemam previse vremena da se bakcem oko biljke...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ti moras odluciti da li ces kako kaze rs ili kako ti savetuje ekipa ovde, a vremena malo moras naci ako planiras uzgajati, ne moz samo ubosti seme i za 70ak dana obrati. ocu kasti, ili radi kako se radi pa ces imati sta i ubrati il... kako hoces, proceni koliko ti je to sve bitno
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Imacu sigurno par sati dnevno za to,za zalivanje,proveru temperature,ali ne bas i ceo dan,zbog posla,tako da ne zelim da uzimam sortu o kojoj treba previse brige,razmisljam se da uzmem sortu sa malo vecim procentom thc-a od cbd-a,ali ipak da ima dovoljno oboje,znaci da ipak preovladava thc...jel postoji tako nesto?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Vecinom ti je sve tako nesto.Kush,northen light,Blue cheese,Royal medic,Medical mass,sve su to sorte gdje ima i THC i CBD dok je postotak THC veci nad CBD.Za pravilno lijecenje karcinoma ti treba i jedno i drugo.Mandala seeds ti je banka koja ima jedne od najciscih gena na svijetu,sve landrace biljke.Vecinom su sative al imaju i indika a i jeftini su dosta.A mozes i odabrat Royal quenn banku oni imaju dosta medicinskih sorti.Na tebi je odluka.
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Ne znam,da uzmem mozda pola biljaka visok thc,a pola visok cbd,pa od toga ulje? Ili da picim northern lights,ipak i on sam po sebi ima medium cbd
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Mikan91 je napisao(la):
Ne znam,da uzmem mozda pola biljaka visok thc,a pola visok cbd,pa od toga ulje? Ili da picim northern lights,ipak i on sam po sebi ima medium cbd
mozes i tako pa ces kansije vidjeti koje ti vise odgovara ulje ali obavezno uzmi nesto sa visokim % CBD-a jer znam da je razlika velika i da nama puno vise odgovara ulje od z7 u usporedbi sa 8 ball kushom a i svi koji su probali daju prednost z7 jer se osjecas ugodnije bolje ga kontroliras i nezkucava te za kauc i samim time podnosljiviji je za konzumaciju jer uspijes koliko toliko fukcionirat sto sa kushom i nije bilo moguce i nakon sto odspavas opet se osjecas usporeno i polomljeno dok sa z7 kad se probudis osjecas se odmorno i pun energije...to je ukratko kako ja dozivljavam ulja sa puno CBD-a
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ne, radi dva ulja jer jedino tako ces vidjeti razliku a kasnije mozes vrlo lako izmijesati manje kolicine po potrebi ako ti odgovara mix