Koktel džoint - mješanje sorti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Žena i ja čekamo Super Bowl 2016, stavilo se i nešto sitno na Panterse... :thumb:
Savijam ja tako, smirismo jedan Skunk, pa onda jedan Kalaš. Kontam, rano je za Northern Light, prenos je tek za pola sata.
I onda pomislim, ako mogu kokteli od alkoholnih pića, zašto ne bi moglo i da pravimo koktele od drage nam biljke. I ovdje se radi o kombiniranju okusa, mirisa, tekstura, aftertejstova, ali uz bitan dodatak da se kombinuje i high, odnosno njegov tip i intenzitet.
I savijem ja koktel, 2/3 Kalaš, 1/3 NL (bezecujem da se ovaj koktel od sada zove Svetlana Kalaševa/Светлана Калашева - obavezno izgovoriti sa ruskim akcentom). Upravo ga pušimo.
I sada stvarno, da li miješate sorte u džointu?
 
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ja cu morati da navijam za Broncos-e (zbog starih simpatija) inace obozavam tu igru cak sam i jedno2-3 godine trenirao :)
Javi ako budes mogao kako si proso sa koktelom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw and nostromo

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ja rijetko čisto iz lijenosti... kad mi ostane malo jedne vrste u mrvilici, a želim prijeći na drugu... inaće i ja izbjegavam da mi rad bude relativno kotroliran.;)
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
zanimljiva tema :D
uvijek bi imao jedan strain,pa ga nisam imao priliku mixati sa nekim drugim eyessss:
evo bas prosli tjedan prvi put pomjesao..
Jack Herer Auto (GHS)+Big Devil XL Auto (Sweet Seeds)=predobar head high bez imalo stoned-a :joint2: uglavnom brutalno mi je dobro mjesati strainove :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackuhururu
21.04.2013
27
214
28
Prvi put sam vidio mijesanje sorti na videima supercharged jointa od UrbanGrovera ali kod njega je to više u pretjerivanju, natrpa više razlicitih koncentrata, hashova, kifova, cvjetova... Ako se dobro sjecam Soma od Soma Seeds je veliki zagovornik mijesanja sorti, te jointe zove salad (salata) joint. Cilj je dobiti profil kanabinoida koi se nemoze dobiti jednom sortom a time i posebni high.
Osobno ponekad (par puta godisnje) napravim miks nekoliko sorti, rad je drugacij osjeti se kako svaka sorta vuce na svoje i moglo bi se reci da je intenzivnije nego inace. Da se razumijemo nije to neka ogromna razlika u radu i necete se napusiti da imate tripove ili tako nesto ali ima taj neki posebni dodir :vozdra:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne treba ti ni mjesec dana. Već poslije nekolika dana apstinencije kad zapališ vidno jače udara.:D
 

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
mjesao sam siću jedne sorte sa malim headićem druge sorte da pljuga ipak lici na nesto =) nisam radio salatu do sad ali budem probao dve dobre sativuše sa razlicitim radovima pomjesat da vidim kud ce me odvest. super tema malo se razmislim
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
citao sam da mjesanje vise sorti dovodi do psihoze - neznam da li je to istina...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma ja vam se svima divim....
Nedaj bože još da miješam,pa kud bi me to odvelo :whato::
Tako da ja tome ne vidim smisla.
Ali ako baš želite mislim da bi trebalo probati mlijeko od dve-tri otrimane vrste....pretpostavljam da bi vas to zadovoljilo :D