Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2009
6
0
0
39
da..poprilično i je smješno,jerbo sam treala ić još prošle godine al..ono..neke druge stvari su bile važnije i zanimljive..
a čuj..ja ću bit onaj izuzetak..uvijek ima takih..
 
24.07.2009
6
0
0
39
ma neću drukat..nekim stvarima ostaneš vjeran bez obzira na sve..i to će mi bit samo posao..znaš..odradiš 8 sati ,odeš doma i radiš što si i prije radio..jbg..tako svijet ( ili barem moj ) funkcionira.
 
17.06.2009
14
0
0
36
ja sam se razboleo, hoće da me vode kod lekara, stalno odlažem jer se plašim da me ne provale. pa hoću da pitam, da li mi mogu naći thc u krvi na običnim testovima? ili se jedino može videti na posebnim testovima? Pomagajte, sutra idem sto posto kod lekara odlažem već 2 dana, razboleo sam se žešće, a inače duvam svaki dan, nekad i preskočim dan-dva.....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Več je pisano mislim o takvim stvarima kao i za urin uglavnom,nemaš se čega bojati,bar ne običnog testa na krv,test na droge ili bilo šta extra se radi na zahtjev tebe ili staraca šta se i naravno plača.
Nemoj misliti da ti uvaljujem crnjak ali nadam se da ti neče starci potajno zatražiti da te testiraju na droge i naravno platiti:icon_lol:
 
17.06.2009
14
0
0
36
e hvala ti ko bratu, ne verujem ni ja da će se to desiti... a nisam video nigde ovakav post, ali nije ni bitno, forum je postao ogroman i ne mogu naći sve što mi treba....
 
17.06.2009
14
0
0
36
e, sad imam opet problem i opet nisam našao temu na forumu, izgleda da su me provalili i sve ukazuje na to, pa, da li mleko čisti krv od THC-a, ako ne šta ga čisti, požurite, imam fore još 5 dana dok mi se matorci ne vrate s mora.......:(((
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
ne ne..n
ne bilo kakva...mljeko ti skuplja thc u masnim stanicama...da se oćistiš,najbolje si kupi aktivni ugljen i pij ga sa obićnom vodom..
Jest da izgleda ko gnojčina ali djeluje :)))
 

vuf

27.08.2009
4
0
0
36
zdravo svima,..
pročitala sam sve šta se tu pisalo. moj zaključak: puuuno vode i ugljen. e sad moje pitance: pišanje mi je za otprilike mjesec dana pa me zanima - u tih mjesec dana, ako pijem puno vode i ugljena, nebi trebala uopće duvat ili tu i tamo mogu (nemam pojma, bar jednom tjedno :D) ?
tj. jel tu i tam par dimova poništava učinak ugljena i tekućine koje sam do tad popila ?
inače sam redoviti pušač nekih godinu dana, a godinama pušim jednom-dvaput tjedno ...
nadam se da je pitanje jasno ..
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
jel tu i tam par dimova poništava učinak ugljena i tekućine koje sam do tad popila ?
da

Najbolje bi ti bilo da pušiš još 7-10 dana koliko god očeš,pa se totalno ostaviš do pišanja.
20 dana ti je sigurno dovoljno da se očistiš, još bi ti savjetova da batališ ugljen skroz
i rađe vježbaš , netribaš sad trčat maraton nego bilo kakvo znojenje je dobro :eyebrows:.
Za svaki slučaj 2 dana prije pišanja ždereš dosta masnog i sve super.
 
24.08.2009
12
0
0
35
NoTrippin je napisao(la):
da

Najbolje bi ti bilo da pušiš još 7-10 dana koliko god očeš,pa se totalno ostaviš do pišanja.
20 dana ti je sigurno dovoljno da se očistiš, još bi ti savjetova da batališ ugljen skroz
i rađe vježbaš , netribaš sad trčat maraton nego bilo kakvo znojenje je dobro :eyebrows:.
Za svaki slučaj 2 dana prije pišanja ždereš dosta masnog i sve super.

Inace gdje god sam citao upravo tako pise kao sto vi svi tvrdite...medjutim...
Burazeri i burazerke THC moze ostat u urinu i do 3 mjeseca,zavisi od metabolizma organizma...ja sam se razocarao kad mi prijatelj kojeg testiraju vec redovno rece da mjesec i po nije nista uzeo ide u teretanu svaki dan i opet je pozitivan...pa se pazite...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ovisi koji test,al za 90% testiranja doma,socijalne,za posal koriste se štapići.
A druge metode dođu puno više para tako da rjetko će ko dat pare za to.
 
24.08.2009
12
0
0
35
NoTrippin je napisao(la):
Ovisi koji test,al za 90% testiranja doma,socijalne,za posal koriste se štapići.
A druge metode dođu puno više para tako da rjetko će ko dat pare za to.

Nikakvi specijalni testovi, obican test od 10€,bas ti stapici...
Ja nisam mogao vjerovat kad mi je drugar ispricao,pao je lik drama,najgore kod staraca...Cim bude negativan javim vam svima,zasad je rijec oko 50 dana i jos je pozitivan...Tako da ciscenje nekakvo,trcanje i druga sranja,se ne isplati,da ne varim 3 mjeseca,no way. Nego, cuvajte se maksimalno :::)))))):)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Samo da znaš da ti štapići nisu previše pouzdani,znaju i čistim ljudima stavit pozitivno.
Reci drugu da proba opet
 
24.08.2009
12
0
0
35
NoTrippin je napisao(la):
Samo da znaš da ti štapići nisu previše pouzdani,znaju i čistim ljudima stavit pozitivno.
Reci drugu da proba opet

Moze svasta biti,ali jos mu ni jednom nije bilo negativno u posljednjih 50 dana, a testiraju ga matorci svake sedmice :) . Govorim cisto da se ne pouzdaju ljudi u informacije kao sto su 14 dana maksimalno u urinu. :)))