Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemoj pušit do testa.
Pij ogromne količine tekućine ovih dana, vode, čajeva koji potiču mokrenje, pa čak i pivo preporučuju (alkohol je diuretik)
Znao sam nekolicinu koji su uspjevali na ovaj način, a druge ti nema tako da pokušaj tako
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
evo prije 2 dana iso pisat a pusio dan(i cijeli mjesec) prije testa i negativan ispo! samo je stvar da se prije testa 3h pocne lokat voda da se mokri svakih 20min.. i tak se popisas 15-20 min prije testa pa u njihovu casicu zapravo samo voda iscuri koju si popio.. ni traga thc.. dobro je i kavu popit prije jer je najjaci diuretik pa je sila stalno... e da ak vas sud posalje na lijecenje ne treba bit negativan! samo je bitno dolazit... naravno ak se zelite sto prije resit mjere bolja negativnost..
 

camy_tea

Banned
Banovan
10.02.2010
4
0
0
31
HazeSeeker je napisao(la):
camy_tea koliko imas god. ...Ovisi ti i o kilaži ...Ali pij puno tekučine (čaja i limunade ) ...Jako puno !!


ma sitnih 16 god...uspjela sma na testu, uvin H čaj i ugljen i test je bio prejebeno čist, cijelu noć prije testa nisam spavala neg sam se teglila čajem i vodom...ali sam ima drugi problem : od testiranja je prošlo tjedan dana i u tih tjedan dana ja sam pušila svaki dan...i sad čula sam da ću mozda ići na labaratorijsku pretragu urina, sam ja nezz jel za to treba neko duže čišćenje ... zanima me o tom labaratorijskom čišćenju
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Znaš da si pod nadzorom,maloljetna si i ne brineš se da promjeniš nešto,bar dok se stvari ne srede...nije ti to baš ok.
Prestani s onim šta trenutno nesmiješ,riješi testove koje imaš,dovedi se u red sa svojima,stekni opet povjerenje!
Posjeti nas nažalost za 2 godine,trebala bi rješiti probleme do onda,i nadam se da češ onda doći s drugim pitanjima:)
Sretno!
 
12.03.2010
6
0
0
40
Pozdravljam vas sve!

Iscitao sam ovu temu, kazete kako je za ubrzano izbacivanje THC-a potrebno mnogo (tj. vise nego uobicajeno) aktivnosti, zatim jesti dosta voca, tekucine piti i ostalo. Posto u ovo doba nema lubenice niti dinje, sta mi preporucujete da ubrzano jedem i pijem, kao i sta da radim, kako bih izbacio THC iz sebe? Jos bolje ako neko ima provjerenu informaciju/dokaz za to.


Brine me ljekarski pregled. Uskoro cu ga vaditi, vezano za odlazak u Afganistan preko Amerikanaca. A cuo sam da sada detaljno sve pregledaju i pronadju THC i ako sam pusio prije mjesec dana, valjda je skoro jedan momak pao na pregledu, iako nije pusio 15-ak dana. Dakle, ja evo sedmicu dana vec nisam, a imat cu i jos barem 2-3 sedmice da se ocistim.
Citam da se u tijelu THC moze zadrzati od 3 dana do 3 mjeseca, nema preciznih podataka. Ja sam je prije redovno konzumirao, a onda sam otisao na "stand by" :) U posljednjih par mjeseci zapalim vikendom, dakle, nista svakodnevno. Posljednji put sam proslog vikenda pusio.

Dajte mi savjete, molim vas, kako da provjereno ubzam izbacivanje THC-a.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Kad ti gledaju urin samo pij puno tekučine sa medicinskim ugljenom 2 dana prije testa-stoposto provjereno radi samo moraš popit tu cijelu kutiju ugljena u ta 2 dana...
Kad ti gledaju krv ,pošto se ona sama čisti nemožeš nikak naglo da ispereš sav thc iz nje,možeš jedino ubrzat proces fizičkim aktivnostima šta troše kalorije.znaći trčanje,bicikl najbolje i jest što više voća.

ovo sa krvi je palilo kod mog frenda,a ovo sa urinom kod nas obojice.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Thc u mokraći ostaje između 2 i 4 tjedna, može i duže, u krvi se zadži do tjedan dana.
PROVJERENO: Pij puno tekućine i znoji se (kardio trening - trčanje, bicikl, plivanje).
Pošto se thc taloži u masnoćama, ako piješ mlijeko brže će se izvući iz mokraće.

Dakle - pij mlijeko, vodu i trči bre!
Imaš dosta vremena, ne moraš se ubijati, samo nemoj pljugati i to ti je to.
 
12.03.2010
6
0
0
40
Pusit sigurno necu, barem dok ne vidim sta ce biti za posao i hocu li uopste ici na ljekarski.

Od sutra pocinjem trcati i tako se maximalno znojiti. Vec sam krenuo sa ispijanjem tekucine pa visim po wc-u. Javit cu vam kako sam prosao na testu i koliko sam se forsirao da izbacim THC iz sebe.
Mozda mi je jedina prednost da sam davno vec batalio redovno pusenje, dakle, i ovih par posljednjih mjeseci sam obicno zapalio jedan dan - vikendom, ili petak i subotu. Zato mislim da ne bi trebalo biti mnogo haluge u meni.

Hvala vam svima!
 
12.03.2010
6
0
0
40
Evo pozvan sam da za nekoliko dana idem na ljekarski, naravno da ce i THC traziti. Do tog dana proci ce 23 dana otkako nisamzapalio, a i dok sam pusio posljednjih mjeseci, to je bilo jednom sedmicno. A ujedno sam isao i u teretanu. Ovih dana trcim, svaki drugi dan, pijem puno vode, mokrim k'o nikad, jedem puno badema, oraha, ljesnjaka i sl.
Kolika je mogucnost da mi otkriju THC, ili bih ipak trebao biti cist?

A ovih dana cu popravljati i zube, mnogima je pokazalo u nalazima da ima u krvi neki lijek - a to je bilo zbog anestezije. E sad, da li je moguce da i to malo prekrije THC, ili to posebno se pokazuje?
 
18.02.2010
18
2
3
33
Imam uskoro liječnički pregled za vozački, a duvao sam prije nekih 2 tjedna.. frendovi planiraju i ovaj vikend rolat :/
Mogu li oni to kako otkrit na liječničkom?
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Moje pitanje nije potpuno vezano sa ovom temom sad a stvar je ovakva: idem u ponedjeljak na policiju na razgovor jer me neko vjerojatno cinko.zanima me jel me oni mogu odma u ponedjeljak testirat na policiji ili ću i za to dobit poziv?
Moj plan je je da govorim da nikad nisam vidio marihuanu, kamoli je uzimao ili prodavao,a kad me pita zašto je onda taj mene optužio za još neznam što, reć ću da neznam..jel valja ta spika?? jel bi mogla proć ak ću bit čist na testovima??
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A zašto bi te testirali?Mislim da treba da nađu nešto u tebe ili imati neki potvrdni dokaz,tvoje je ljudsko pravo da imaš pravo na privatnost,nemože tebe nitko kontrolirati šta ti radiš u privatnom životu,drogiraš li se,piješ...,ali tvoja kuča je tvoja svetinja,to je tvoj nepovrediv teren,ne sjedaj za volan pijan ili šta več da te ne zaustave,ne radi *****rije po birtijama da te ne sprovedu...
Mogu to zartažiti tvoji starci,opet neznam zašto bi pret njima kad ih se ne tiče.
Upravo kao šta kažeš-nikad nisi vidio marihuanu,nadam se da nemaš neko djelo od prije,i neka ti dom uvijek bude čist,i mogu ti puhati u dupe jer si kao svaki drugi građanin!
Ma nedaj im gušta ako pitaju za test,pod cijenu da se posavjetuješ s odvjetnikom:)

Crop - ne testiraju te na liječničkomu na alkohol i opijate!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Dom mi je čist, imo sam par sranja s policijom u svojoj mladosti,ali niš zbog droge, tučnjava i tako to....Neću uzimat odvjetnika,zanima me još jel bi mogli oni dokazat kak da ja jesam upleten u marihuanu pošto me taj tip cinko, kužite, zašto je baš mene cinko?? kak bum to objasnil?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Samo ti tvrdi da si čist,i jednostavno reci da neznaš o čemu se ustvari radi.Možeš reči da si liku povalio curu pa oče da ti napakosti :))
Nemoj da se prepadeš,to im je posao,da te ispitaju,i kad te ispitaju posao s tobom je gotov,i puštaju te kuči jer nemaju razloga da te gnjave.
Nemoj da ti izleti nešto u vezi trave,to je zlo za tebe(droga):)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Dakle, izvuko sam se od policije, ali ne i od roditelja i psihijatrice ili psihologice koji je ona već kur ac. Moro sam pišati, nisam se ni trudio da se oćistim,bio sma pozitivan.
Test je išo na laboratorijsku analizu, točno su znali kad sam zadnji put pušio i bili su u pravu...Testirat će me svakih mjesec dana tak laboratorijski...
E sad, dali iko zna način kak da budem negativan??? Mrtvi ugljen tu ne pomaže, da ubacim sol u pišaku pošto je laboratorijska analiza skužili bi,nema teorije da podvalim tuđi urin....izbezumljen sam. Pomoć?!
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
34
Temples of Boom
Jbg,nemoj pusit dok ne prodje to testiranje i kraj....to je najsigurnije....a onda kad prodje testiranje,onda pocni pusit i eto....ne znam sta bih ti drugo mogao reci....sretno