Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Meni se cini da je ona na necem dok ovo tipka :p

Gle, nisam dugo razmisljao o ovoj temi, valjda jos od osnovne...tad me je bilo briga za to a danas me uopce nije.
Ali ako se dobro sjecam...
U mokraci ostaje nekoliko dana, tjedana.
U krvi ostaje nekoliko tjedan do mjeseci.
U kosi ostaje godinama ili dok je ne odrezes naravno.


Uglavnom, ako si zapalila prije 3 tjedna i nisi pusila redovito, znaci svaki dan, svaki drugi treci, jednom tjednom.... neke velike kolicine kuzis... ne bi trebalo biti problema.



Ali ja imam dojam da si maloljetna zato necu vise nist rec. Sretno ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
eto lep post, sve si bolji i bolji, nemam zamerke sem da naucis da u mokraci ostaje duze nego u krvi... i ne zanima te da li je neko na necemu ko ni mene na cemu si ti, jel...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Opušteno samo...nakon 2 tjedna ne konzumiranja marihuane,malo više popijene tekućine neke,trebalo bi se proći na testu urina.Pa čak i redovitiji konzumenti od tebe curo.
Pokazan mi je test na moj zahtjev, prilikom prvog testiranja,bilo je nekih tragova ali nedovoljno da se okarakterizira kao prisustvo thc-a u organizmu.
Za kemiju neznam jer ne konzumiram to.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
protuzakonito je koristit tudu mokracu u privatne svrhe.moras s tom osobom otic kod biljeznika da ti da punomoc na urin.kupi 50 kn biljega i osobnu imaj sa sobom.
mislim koje pitanje.ima oko 3 milijarde nacina za zbuksat pisalinu.sad ovisi oce li te pretrazivat,gledat dok pisas itd.
u cjevcicu pa provuc kroz rukav,u neku bocicu i zbuksat u gace.malo prije ako mozes zbuksat u wc.stavit bocicu u dep.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
evo znam ja...

nabavi vrećicu od infuzije i napuni je tuđom mokraćom. fino je pričvrstiš da ti je negdje ispod ruke da se grije (moraš imat duge rukave) i ono crijevo od infuzije provučeš kroz rukav, kada ideš na pišanje i dok ga držiš samo ispustiš kroz tu cijev koliko ti treba i to je to...
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ne znam sta je ljudima vise i sa ponavljanjem da u krvi ostaje duze neg u mokraci...
U mokraci ostaje duze, jer THC ostaje u masnim stanicama, ne krvnim...
 

pvl

09.05.2010
12
0
0
32
Pozdrav svima,koristim profil od drugara a inace se zovem *****. Imam jedno pitanje za vas na koje bih Vas molila da mi odgovorite i da mi date savet sta da radim. Nisam pusila travu tacno godinu dana od 23.06.2011 pa do sinoc 24.06.2012. Bila sam sa drugaricama i od jedne stotke sam povukla mozda 5,6 dimova. Strasno sam se uplasila kad sam cula da moji zele da me testiraju. Pa bih Vas pitala koliko ce to se to zadrzati u mojem organizmu ? ? ? Cisto da znam koliko da odlazem taj test. Unapred zahvalna na odgovoru. Pozdrav!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Par dana. Pij puno tekucine i radi puno tjelovjezbe, iznoji se. Izbacit ces za 2 dana.
A ako si maloljetna, nemoj pusit travu, imat ces cijeli zivot vremena da pusis.
 

pvl

09.05.2010
12
0
0
32
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Par dana. Pij puno tekucine i radi puno tjelovjezbe, iznoji se. Izbacit ces za 2 dana.
A ako si maloljetna, nemoj pusit travu, imat ces cijeli zivot vremena da pusis.


Ne,nisam imam 21 godinu. A koliko je to sigurno da ce za 2 dana nestati ? Ipak mi je vazno da prodjem test. Znaci od cele stotke ja sam uzela samo 5,6 dimova, a pre toga nisam pusila godinu dana.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sigurno je samo da cemo svi umrijet jednog dana a sve ostalo je upitno.


Gle, drugi izbor ti je da uzmes kemiju (necu ti ni reci koju jer je smece) koja izbacuje sve zivo iz tijela. THC izbaci za 2-4h komplet iz tijela ali bolje ti je da padnes nego da se trujes kemijom. Pao pao sta sad, ni prvi ni zadnji. Manje foruma i odi radit sklekove, cucnjeve, trci.
 

pvl

09.05.2010
12
0
0
32
Pa dobro,verovatno ce i to pomoci :) . Ali ja sam pitala da mi neko kaze za koliko ce se odprilike iluciti thc iz organizma..
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
pvl je napisao(la):
Pozdrav svima,koristim profil od drugara a inace se zovem *****.

Vidiš, ovo je big no no!
Prvo, sad bih ti trebao banovati drugara, al ajd, kad je tako dobar drug, neću bit đubre...još :vb_devil:
Drugo, nemoj baš tako ko grom iz vedra neba, pa u rebra, odma pljas ime :icon_lol: Mogla si i prezime odma, da nemaš više sa starcima problema, nego s murijom :icon_lol:
Treće, registracija traje vrlo kratko i totalno je bezbolna :icon_lol: A najbolje je što je još i besplatna :icon_razz:

On topic:
Iskustva nemam, tako da sorry, samo kritiziram ovaj put :icon_razz: