Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Cu! je napisao(la):
Poz.
Evo ovako, za 6 dana imam ljecnicki pregled za brod.
Par mjeseci sam pusio vise manje svaki dan, nekad 1 frulu nekad 5 nekad nijednu.
Tocno 7 dana cu bit cist, procito sam cijelu ovu temu i radim sve sta tu pise.
1.Dal imam sanse za proc?
2.Ako padnem dal netko zna sta bude onda? , Ocu li morat ponavaljt testiranje ili ce me slat na provjere itd..., ili nesto trece.

Hvala!

Vrlo jednostavno.Imas sanse da prodjes.A ako ne prodjes neces dobiti posao.Simpl es det. :sick:
 
27.09.2008
7
0
0
37
Pomoc.
Duvao sam pre mesec dana 5-6 puta po malo, sada sam pre nedelju ipo dana jednu Bux. I od tada nisam pa me zanima za koliko dana mogu da izbacim to iz organizma. Cak mogu da zamenim moju za cistu mokracu,ali me zanima i za krv. Molim vas odgovor hitno.
 
27.09.2008
7
0
0
37
Moze hitno pomoc koliko dugo se zadrzava u krvi ako ste recimo danas svarili jednu bixnu,za koliko ce dana da se procisti,i jel moze da se ubrza proces prociscavanja?
Molim vas odgovor hitno.
 
21.02.2009
3
0
0
37
Mene zanima sledece....naravno ako zelis da mi odgovoris....;)
Redovno sam konyumirao 2god,napravio pauzu od 2 meseca i sada cu nastaviti jednom nedeljno....;)
koliko ce meni ostajati THC9 u krvi a koliko u urinu?
unapred hvala;)
 
12.05.2009
4
0
0
35
Ljudi treba mi odgovor što prije moguće... Moram krv ujutru da dam za druga (operacija u pitanju) a dimio sam u četvrtak veče. Znači, ujutru u 9 sati će biti 108 sati otkad sam pušio i zanima me da li će uopšte išta naći s obzirom da sam ''povremeni'', i da li išta testiraju kad se krv daje...?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Koliko ja znam u krvi poprilično duže ostaje nego u mokrači ali-nemoraš se briniti jer te nemaju razloga testirati na droge,mogu testirati neke druge stvari tipa hiv,hep.C...i šta ti ja znam ali za drogu nemaju razloga.Ispravite me ako grišin.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Kada je nesto u krvi znaci da je osoba pod utjecajem. Kada povezes tu cinjenicu s time koliko si dugo (vremenski) napusen, onda ces shvatiti da u krvi ostaje jako kratko.

Metaboliti THC-a se izlucuju u urin.

Sto se tice problema, ne vidim problem u davanju krvi. I ne testiraju oni na droge, samo na venericne bolesti.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Mislim da to nije u redu. 24h je premalo vremena, neki metaboliti ostaju u slini po 50h nakon konzumiranja i jos ako netko tko dobiva tu krv dobije nekakav lijek koji djeluje negativno u kombinaciji s THC-om, ne bi bilo veselo.
Vjerovatnost za takav razvoj situacije je minimalan, ali osobno, nikad ne bih dao krv a da ne prodje barem 3-4 dana od konzumiranja.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
ej ekipa
imam 16 god,stari mi je našo rizle i sad sumnja da dimim i slat će me na testiranje prvom prilikom,neće mi reći kad,znam samo da mi je stara med. sestra i da je ona dobro požurila taj proces i da sam već narućen..
zadnju pljugu sam spalio jućer oko 5-6...dns je tijelovo moro sam ić u jebenu dubravu po taj ugljeni pijem svaka 3 sata po 4 smrvljene tablete u pola litre vode..znam da neću odma sutra ić na test ali pretpostavimo da će to bit preko sutra..jel ću bit ćist na mokraći i krvi ak se šopam s ovim ugljenom
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
I brate postavljaj isto pitanje u 2 teme.Pročitaj tamo odgovor pa pričekaj još malo:icon_lol:
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
imam još jednu informaciju,taj test će me otkriti ako sam pušio u zadnjih tjedan dana kao...pa ako ko zna,kaj da radim???!!
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
CIKABAJA75 je napisao(la):
ej ekipa
imam 16 god,stari mi je našo rizle ......
pravilnik:15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.
strpi se jos dve godine pa pocni da dimis ,tada ti tata nece moci nista a i sam ces da odgovaras za svoje postupke....:wave:
 
12.06.2009
4
0
0
35
eeee drugari treba mi mala pomoc jedna informacija: e ovako vec duze pusim vutru ono bas cesto sinoc sam pusio poslednji put a za 2 dana mi rade test krvi i urina jer idem na operaciju koljena znam da se ne mogu procistit za to vrijeme al me zanima da li na te testove urina i krvi traze thc ili mi cisto provjeravaju jesam li zdrav i tako to....na uput mi pise nesto : kks,se glikemija,trigliceridi ,ast,alt,urin,i jos 100 cuda.....
ako moze neko sto prije da mi odgovori i fala unaprijed....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa test na droge im je samo dodatni trošak i koliko znam njih ne zanima šta imaš u sebi ako nisi u nekoj istrazi radi toga.