Koliko stavite u frulu (koliko kome treba da se naduva)?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2016
27
17
8
27
Pozz :vutra:
Nisam nasao ovakvu temu na forumu pa sam je odlucio otvoriti. Evo zanimalo me koliko marice od prilike stavite u 1 joint :D npr. koliko kad ste sami, a koliko kad ste sa ekipom..
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
za sebe, smotam u jednu običnu rizlicu i to tanje. ako mi nije dosta smotam još jednu ali to je već znak da trebam pauzicu dan dva. Jer nakon početnog prepušavanja i brljanja. Došao sam da mi je to najbolja mjera...bar za sad
Nažalost nemam društva sa kojim bi zapalio.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
u prosjeku 2/3 trave i ostatak duhan, ne radim neku razliku u količini kad je društvo u pitanju, ali zato odmah smotam 2 ili tri :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
a vjerujem da znas i ti..
jok, ja sam tu vrlo kilav kod odokativne procene
pusim kupovnu vutru, kad npr. imam gram
da, pod uslovom da ti je lerdi zaista prodao gram :) jbg, ne puse svi kupovnu vutru. s druge strane nije svaka vutra ista, tako da nekad 0.2 moz razvaliti vise neg neke druge 0.5. u tom kontekstu ne vidim smisao ove teme, da svi pusimo istu pa ajd, ono, koliko kome treba. ovako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Bolje je pitanje Koliko ste ikad najvise stavili u frulu? :vozdra: :)
Moji odgovor na to pitanje je oko 5 grama i to je bila avantura rolanja s ishodom frula malo veca od pol metra...Anegdotica uz to : Prosao krug pljuge a tom liku kod kojeg smo pusili banula majka u stan.. pa panika...a ovaj frend pokusava sakriti pljugu od pola metra hahah smiley9934 fala bogu majci nista novo nije bilo da joj sin puši valjda bi ju srce iskocilo da vidi da ovaj teleskope pusi...Morali smo izaci van...Pa tmo dovrsili posao :mario::..Ta pljuga je bila ziva i pusila se sigurno nekih sat i pol :)
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Nekome treba malo, nekome mnogo. Neka sorta treba samo da posolis, neka druga hedic, treca hedina...

Kad upoznas sortu, kad znas njen rad, onda stavljas onoliko koliko zelis da se naduvas, ili useres smiley9934
 
19.04.2016
95
67
18
S ozirom da je naucno dokazano da je na balkanu gravitacija slabija i da je gram ustvari 0,8 mnogo zavisi koliko cesto i kakvu vuju sispu... Elem recimo povezao sam bio jednom da sam intezivno pusio svaki dan nekih 2 meseca i da sam poceo sa gram dnevno da bih pri kraju turneje pusio 3/4 grama na dan da bih bilo kao na pocetku sa gramom, lupio shakom od sto i rekao PAUZAAA mesec dana kasnije 0,5 buksna i ja smo se konektovali jedno posle podne da bi me maznulo kao cekicem po sred cela, da nisam bio siguran da je to moja marija rekao bih da mi je neko podvalio tamjan ili neko djubre slicno tome... NAVARENOucenije nikad nije isto jer je mnogo faktora u pitanju!
 
25.03.2012
17
17
3
Kad sam pusim motam u obicnu rizlu(onu od 10-tak cm),nestavim mnogo vutre jer mi zaista netreba mnogo da se razvalim.Jos pogotovo ako ne pusim par dana.Kako kazu kolege zavisi i o jacini grasa ali omjer je 5/2(cca) u korist duhana.Znam da je to vecini vas malo ali meni je dovoljno,zasto da pretjerujem ako je efekt skoro isti.Dva sata rada vutre su mi sasvim dovoljna,onda faza umora i pospanosti pa poslje toga koda nista nije niti bilo.
Kad covjek pusi sam nema neki orjentir da moze odmjerit svoju napusenost sa nekim drugim,jednostavno kakvo je raspolozenje takva je i jacina napusenosti.Svi ste vjerovatno svjedoci tome,koji cesce sami pusite,da isti gras nekad radi bolje nekad losije(u drustvu je naravno isto takva situacija samo sta je u prvom slucaju izrazenije)

A kad je drustvo u pitanju,sve je dozvoljeno.
 
06.11.2016
28
2
8
Više volim pušit travu nego osjećaj napušenosti, tako da tokom večeri zapalim 2-3 trube s malo trave. Smrvim malo manje od cijele cigare i trave stavim samo da je osjetim :).
Kad se sve zbroji ispadne kao jedna normalna baklja, al ako odma tako veliku smotam ne mogu stati dok je cijelu ne sredim.