Soma Sacred Soil / Soma DIY Set

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

Palma

Aktivan Član
07.02.2021
172
674
93
32
Ma daleko je taj filter od loseg, evo ja imam 2 osmoze kuci i stoje mi u podrumu jer mi ih je tlaka koristit i ima puno otpadne vode. Samo ti zelim reci da ipak sto se tice kemije, pa na kraju i kvalitete vode osmoza je u prednosti u odnosu na taj filter.

• Sviđa mi se
Reactions: beštija and Bizzzo

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Bilo je pitanja do sada sta je u kojoj od vrecica koje dodju u Soma setu. Evo da ne bude zabuna ili nekih teorija zavjere, Soma soil set je dobio svoju deklaraciju. Prirema se uvoz u prvom koraku u Crnu Goru, u drugom koraku iz Crne Gore za Srbiju, Republiku Srpsku, Federaciju, Makedoniju.

1649000305780.png
1649000327261.png

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Pozdrav svima. Naime, imamo nove provjerene informacije vezane za slanje ovog proizvoda za Bosnu.

@kiseonik @Brrrrrr su kontaktirali carinsku sluzbu. Odgovor je slijedeci.

"Predmeti do 300 KM vrijednosti kupljeni s internet trgovine ne podlijezu carini ni pdv-u, predmeti do 600 KM koje prevozite sami preko granice ne podlijezu carini ni PDV-u."

Soma DIY set koji se salje za Bosnu na sebi nece imati naljepnicu. Zajedno s Soma DIY setom ce se printati Tehnicka lista koja navodi sastojke samog Soma DIY seta (deklaracija) + racun. U slucaju da se desi da carina trazi neovisnu toksikolosku analizu proizvoda(iako je napravljena i ispintana na tehnickoj listi), kupac bude obavijesten i u mogucnosti je odbiti testiranje. To je dogovor sa Somom. U tom slucaju, Soma ce poslati narudjbu opet ili vratiti novce.