Koliko ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Vjerujem mi i ja sam postavio ovakav odgovor i nitko mi nije odgovorio jer ih je puno prije mene to isto pitalo tako da je došlo vrijeme da se ne isplati odgovarat na ovakva pitanja,ako ces iskreeno iz moga iskustva ako imas prosjecno biljku visou oko 1m-+20-30 cm ocekuj po svakoj biljci ( u prosjecnim uvjetima ) oko 20-30 grama ja sam previše ocekivao i na kraju sam se prevario tako da racunaj otprilike koliko misliš da ces dobit ovako još u pogonu ( znaci zdrava da još raste ) i onda oduzmi otprilike 70% ako idealno osusiš ne mogu ti drugacije objasnit,a i da ti tu sad neko kaže neku veliku cifru ili tako nešta neće ti to ništa pomoć kad ces svejedno dobit koliko dobiješ možda ti i neko odgovori ako postaviš sliku i objasnis uvjete u kojima raste zemlja i slicne stvari
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Prvi post pa odmah "u rebra" :D Ljudi su u pc (big tower) kucistu dobijali lagano po 25-30g....A racunaj da u big toweru ne moze vise od 65cm izrasti....Al to zavisi od dosta faktora....Toliko od mene
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
prvi zakon harvarda-

svaki organizam u strogo kontrolisanim uslovima temperature,vlaznosti,gravitacije,i ostalih parametara ce se i dalje ponasati kako mu padne na pamet.

drugim recima,sa dobrom genetikom biljke,i da je jedna od onih XXL yield-ova(skunk no1,big bud...itd),opet mozes nesto shebati,i ne dobiti nista.zavisi ISKLJUCIVO od tebe i tvoje opreme,kao i od uslova u kojima grow-as....
s'o bi rekli, 'rule of thumb' ti je GRAM PO WATTU,ali vidi...to je OPTIMALNO,i opet zavisi od tebe i uslova(koliko dozvolis biljci da poraste i vegetira).pola od toga da dobijes je uspeh(100w/50gr),neki dobiju i vise...
razumes?
ne postoji pravilo,zavisi od suvise faktora.
trening biljke ti je najbolja opcija.

a da ti prvo procitas,manje vise,SVE sa foruma vezano za uzgajanje?
pa onda da pitas...

 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
:watchplant:'koliko mogu dobiti sa jednom biljkom?'

:read: 'pa sa dobrim advokatom....jedno dve godine...'
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chicharito
10.09.2012
2
0
1
33
HAHAHAHHA trazio sam nisam nasao na forumu :) msm ovo mi je prvi put da sadim al sam dao jednom decku koji zna to pa mi on sad preko zime odgaja..Dao sam mu 8 biljaka od 1 mesec i od toga su 2 muske i bacene su :) tako da imam 6 komada :) videcu kad rodi :p
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
kako zna da su muske? jel 'prebacio svetlo na 12/12 ili? posto,ako predpostavimo da jeste,njima treba bar nedelju dana da pokazu pol sve,samim tim dolazimo do cinjenice da su ti biljke bile u vegetaciji cirka 20 dana-sto nije bas dobro,duze vegetacija-veci hedovi...
moj savet,iskreno(posto ti je tema vec u groblju,a rep crven)
otvori dnevnik
slikaj prostor gde su biljke i biljke-okaci fotke
daj nam info(svetlo, temperatura,vlaznost,starost biljaka,zemlja,lampe,dimenzije boxa..itd)
citaj forum
i onda cemo biti u stanju da ti pomognemo,ovako napamet....slaba vajda...
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
i ja bi voleo da mo neko kaze dali mogu izvuci 3kg sa automatika!!!!!!!!

pitanja do jaja
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Koliko goriva trosi automobil? - Koliko god naspes, potrosice!
Koliko grama dobijes po biljci? - Koliko god dobijes, popusices!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.