Kontaminirana trava aka "grit weed"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2014
9
2
0
Prvi post i nažalost odma nešto sjebano:)
Nije mi namjera širit paniku,nego ispričat svoje iskustvo,upozorit i čut ima li itko od vas slična iskustva.
Znači vutra na prvi pogled izgleda prilično normalno,iako se čini da ima možda previše kristala s obzirom da nije neka egzotična boleština.Posumnjao sam da nešto nevalja jer je bila nekako preteška za pušit.

I reko idem malo u inspekciju.Stavio sam je u čašu tople vode,promješao i ostavio da vidim reakciju.
Bome sam imao i šta vidjeti!Na dnu su se nataložile sitne čestice,u prvi mah sam pomislio da su možda kristalići,pošto znam da nisu topljivi u vodi.Nažalost nisu bili,pošto su čestice kad bi ih gnječio žlicom krckale,a istražio sam po netu i saznao da thc ne kvrcka tako.
Znači radi se ili o pjesku ili o samljevenom staklu.Vjerojatno pijesku,zbog boje.
Netreba ni napominjat da sam bio šokiran.

Trava kontaminirana staklom,pijeskom,smrvljenim fiberglasom,nekakvim silicijskim kuglicama i ko zna još čime je,saznao sam preko neta,u Velikoj Britaniji ne samo česta,nego se normalna trava gotovo nemože ni nabavit.
Izgleda da likovi koji se bave kiminalom na veliko,prskaju sva ta opasna sranja jer tako dobivaju na težini i biljka izgleda atraktivnije.
I čini se da malo po malo dolazi svuda,čak i po Amsterdamskim shopovima,pa i onim medicinskim stanicama.

Kolko sam skužio najbolji je test taj s kvrckanjem,ako osjetiš da ti dok pušiš kvrcka nešto pod zubima,ne vidim da je ništa drugo nego to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Nije samo u engleskoj, bilo je to več u Sloveniji pre 3-4godine u italiji je gomila ljudi zavrsila u bolnici!
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Prvi put čujem tako šta..ali dobro je da to znaju oni koji nemaju svoje. Pogotovo ako je bolnica u pitanju.
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Nisam nikad čula za ovu fintu, u prvom mi se čitanju čak učinilo malo vjerojatno!

Baš ću kasnije zguglati tu temu.



Uglavnom, hvala za info...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
bilo je i kod mojih poznanika situacija da im se na grinderu na magnet zna nakupit prašina (metal neki)


vjerojatno zbog dobivanja na tezini jbg


grow your own
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Bas citam i nemogu da vjerujem sta sve nece uraditi samo sa dobiju na tezini. :eek:hno:
Ima tu ipak nesto... Na male kolicine ni nema neke dobiti,ali kad neko svercuje vise stotina kilograma pa u nekim slucajevima cak i tona,zamisli kad "posolis" tu kolicinu sa 20-50 kg nekakvih cestica metala,pijeska,stakla...
A kilogram trave ni malo nije jeftin.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: validbuzz
24.01.2014
9
2
0
Išo sam ponovit istraživanje,ovaj put sam je maximalno smrvio i koristio plastičnu čašu s toplom vodom plus žustro mješanje.
Evo kako je ispalo http://www.youtube.com/watch?v=YP66S6BKE3I&feature=youtu.be
Bila je potopljena nekih 10minuta i stvarno ne vidim šta bi to moglo bit prirodno da ovako struže nakon boravka u vodi.

Skužio sam da se taj talog baš i nemože primjetit golim okom na suho čak ni kad se smrvi,jedino kad se slegne u vodi.

https://imageshack.com/i/5b8mmej
https://imageshack.com/i/nf7n9nj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
dobre fotke, bolje kreni sa nekim dnevnikom ;) nije nemoguce da se na hed(ove) nakupi peska i sl. jos dok nije ubrana (ako je outdoor) takodje moz da se slucajno pokupi svasta i tokom susenja, moguce je i da se uvalja namerno zbog tezine pre prodaje, sta da se radi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
24.01.2014
9
2
0
Big L,problemi su postali itekako vidljivi!
Shit got real,nabavio sam mali mikroskop:) Nije digitalni jebiga tako da nema slika ali situacija je ovakva,ako se netko želi igrati Poirota.
Mali vrhić,stisnut maksimalno znači ništa ne izgleda onako tipično,da su pravilne kuglice na štapićima,nego je sve sjebano.
Uvećanje je od 100-200X ,to je dovoljno za sve vidit ogromno i razumljivo_Opis bi bio da se skuže razjebani trihomi(vide se samo kao štapići) i ne vidi se ništa što bi bilo njihove veličine,a da je čudno i sumnjivo_Ono što mi je čudno i neznam šta je su sićušne sjajne čestice kojih ima baš posvuda,a manje su jako jako puno od onog što bi trebali bit kao štapići.
Uopće mi nije jasno kolko nešto mora bit malo da i uvećano 200X izgleda kao šljokica koju gledaš golim okom?!
Pod odvjetljenjem led lampice to doslovno izgleda kao da izbliza gledaš strukturu snijega ili leda.
Inače vu ima ugodan blagoskankasti miris i čini se odlična.
 
24.01.2014
9
2
0
Nije mi do nje jer je minorna količina,nije problem bacit nego bi htio saznat koji je to ***** jer mi je sad to sve poljuljalo povjerenje i stav o svemu šta sam pljugo do sad.

Zanemarite zapravo,malo gledajući slične snimke po netu skužio sam da se nemre na ovaj način niš saznat i da tek prvi put gledam vutru iz te perspektive i nemrem objektivno dat vjeran opis.Nadam se da je to samo dobra trava i izolirani slučaj pjeska.