Kratki time out vrlo neugodno za čitanje forum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Dragim oji administratori moram vam reći da vam je timeout vrlo vrlo kratak. Taman dok prolistam do kraja stranice i pročitam par postova dođe do timeouta. Prelaskom na slijedeću stranicu moram se iznova logirati i tako stalno. Mogu vam reći da je komplicirnao. Stavite bar pola sata sat. Ili destroj na exitu ovako je komplicirano.

Hvala
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nema nikakvog timeout-a.Samo,kad hoćeš da se uloguješ,obavezno označi kvadratić za save,i nema problema,možeš da čitaš dok ne poplaviš.Tako sam i ja prošao na početku,pa pitao i lepo mi ljudi objasnili a sad mogu drugima da pametujem.Kad izlaziš obavezno klik na Log Out,i to je to.

Usput,pokušaj da ne otvaraš teme zbog jednog pitanja,a verovatno će ti to reći i neko sa "višim činom",nadam se da sam pomogao
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ili ako se ne želiš odjavljivati svako puta...jednostavno ideš preko firefox-a na inkognito,logiraš se,sejviraš se....kad si gotov,izađeš i boli te uvo :)
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Probat ću kliknuti save ali mislim da se u postavkma foruma može podesiti život coockia ili session-a.
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
btw, ne radi ni sa save opcijom. Jedina opcija je da mi browser zapamti šifru što mi se baš i ne radi. Tu opciju nekoristim uopće. Šteta. Jedino preko taptalka radi kako treba. Ali on me uvijek i logira ispočetka.
 
25.12.2008
2
0
1
47
MaTErINA
slažem se ..stalno izbacuje..več mi na jertrica ide. :ludaci_lol: .taman nekaj čitam i ajmo ponovo sve :/ čovjek izgubi volju.. i ovo što kaže mr.trava.hr :D ni ja ne koristim da mi browser ne zapamti ime i lozinku ali očito da bOOm moral... sve 5 inače za sajt..hvala na superb informacijama :)) hvala :ludaci_lol:
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
dok se ulogiram nekad i zaboravim save kliknut al mi se nikada nije dogodio timeout.. Kada ne oznacim save mi se dogodi da sljedeci put kad budem dosao na vutra nece mi prikazat nove postove kaze da niceg nema al dobro nije strasno :D
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Probao sam sve browsere osim IE kojeg ne mogu smisliti. Na svima je isto. Dok taptalk radi nemam potrebe za kompom. Na mobu mi radi orbot, sigurnost je max. Stavite si Tor browser na komp. Sigurnosti nikada dosta :D
 
13.06.2012
8
1
0
36
ja postujem iz razloga sto mi trebaju dva posta da bih mogao slati PM ,molim vas admini nemojte brisati , spam koment je al mi treba , prosli su mi mrdzovali misleci da sam ja to sluchajno odvojio postove , a upoznat sam sa pravilima ,banovan par puta, znachi iskusan , pa se pribojavam da ce i ovo da se obrise , pls dont