Lemon Skunk by OC 2014.Double TOP + Lst, 400 HPS & 400 MH vege

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ovako prekrasan grow, školski odrađeno, na prvo čitanje sve jasno. Elaborirano. I onda slike na postimage :( Kliknem na sliku da pogledam detaljnije otvori mi se samo postimage.org :( I onda nakon 6 mjeseci ostanemo bez svih slika :( Baš sam tužan sad...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ovako prekrasan grow, školski odrađeno, na prvo čitanje sve jasno. Elaborirano. I onda slike na postimage :( Kliknem na sliku da pogledam detaljnije otvori mi se samo postimage.org :( I onda nakon 6 mjeseci ostanemo bez svih slika :( Baš sam tužan sad...
Ne mozes pogledat detaljnije klikom na sliku,ono sto ti hoces - desni klik misa - view image - za zoom koristi ctrl + kotacic na misu u sredini ili plus na tipkovnici.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Pogledajte prilog DSC09125.jpg

I sad nek mi netko kaže da ovo nije umjetnost, nije da i ovo drugo nije dobro, al nekako smo naviknuti dobivat od tebe slike sa lijepim vrhovima. Ali ovo je predobro, po ovoj se slici vidi da biljoza nije ni prdnut mogla a da ti to nisi znao !!!!!
Svaka čast OPA, kaj sad ništa do proljeća ili češ se ugrijat ove hladne dane uz lampu?
Ma jednostavno BRAAVO MAjSTORE!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.