Lex Cannabis

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Lex Cannabis prolazi u saboru

• Da

Votes: 87 56,9%
  • Ne

Votes: 66 43,1%

• Total voters
    153

BrokulaBranko

Aktivan Član
02.10.2018
222
666
93
36
Mene da cope prvo bolnica pa zatvor.
Sadim za sebe CENZURA.. Ko ste vi da meni branite da se sam ljecim?? Jer je netko tamo nesto odlucio ?? .. Jbte umjesto da nas OSTAVITE NA MIRU JER SABOTIRAMO I NE PODRZAVAMO ORG. KRIMINAL, Vi nas hapsite?!

Trebamo napravit udrugu ko sto je zivi zid, da kad idu nekom pljenit biljke sou program naPravimo.. ko Zivi zid ekipa..Mi smo Zeleni Zid..

Poslednja izmena od urednika:

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
109
608
93
Necemo mi jos duze vrijeme meni se cini na zelenu granu al doslovno... cim panduri doslovno trce da bi srusili klinca sa 2,3g i nakon toga se napuhavaju i hodaju ko purani i decka jos sprdaju na racun toga kaj su ga ulovili, jesu bili su mladi policajci, al to mi je jos gore kaj su mladi, ajde vec nekak ove starije konzerve kuzim ak se potrudim skuzit... Ne daj boze nikome al nek dode do toga da mu je u familiji potrebna ova cudesna biljka odma ce mu se stanje svijesti oko nje promjeniti.. Al jebiga stvorena je prohibicija nad nama dragom biljkom i bit ce borba isto kak je i do sad bila...