Loše sjeme.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.10.2012
17
0
0
42
*******.org prodaje loše sjeme, ne kupujte od njih!!! Naručio sam Super Skunk fem. niti jedna nije nikla!!! Imam dovoljno iskustva da mogu reći da sjeme ne valja. Za usporedbu sam imao slike sjemena iz Sensija od prije dvije godine. Sjeme koje sam dobio s dotične stranice je bilo skroz blijedo i lagano raspucano, dok je sjeme kupljeno u Amsterdamu bilo lijepe zelene boje.

Pozdrav svima i sretno.
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
To gledaj kao sreću...meni su tri različite sve proklijale..a koliko znam oni nemaju skladistenog sjemena vec im isto šalju... Tak da ti je to sve povuci potegni. .
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
A pošalji im mAil pa vidi s njima... Niko te nije zajebo namjerno.. Možda je pošiljka takva.. Požali se pas vidit... Daju gratis sjeme pri kupnji pa zašto ti nebi refundirali pa makar neko drugu sorticu ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Uvijek brzo,točno,fer i korektno,uvijek i neki poklončić :thumb: nemoj nam blatit B.anku.
Sjemenke su lijepe smeđe boje i klijaju unutar 24 sata ako znaš kako se sjeme klija !!!!

Postoji mogućnost da pokoja sjemenka ne izbaci klicu ili ne istera ali to nije do njih ....tako da je ovo čisti spam !!!!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Zadnje 2 godine od njih oko 50-60 naručenih samo mi jedna nije isklijala koliko se sijećam. Tako da je ova tema za baciti definitivno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum and CilI

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
vidim da je ovdje u temi dosta old school ljudi pa da pitam ima li koji dobar kirurg.

stvar je u tome da sam narucenu sjemenku otpisao prije nego sam ju posijao. bila je mala za duplo od ostale dvije reko idem probat. stavio nju i jos jednu na germinaciju te su obje pustile klicu. nakon 24h ova mala čvrsta je bila 0.5mm klica a ova 1.5mm ajde pa pustim jos 24h. mala se pomakla za jos 0.5mm a ova dobra je vec bila 5mm. stavio sam ih u zemlju da vidim oce uspijet protiv ljuske i nije uspijela.

znam da nitko ne preporuca dirat menku al dal bi se sta dogodilo da sam ljusku isao skidat fizicki? tj. dal bi zazivljela?

mslm i ovak je bila osudjena na propast tako da sam i pokusao nesto nebi pogorsao samo me zanima dal bi mozda postigao =)

dogadjalo mi se i prije neproklijane al ovakvu fajtericu koja kroz takvu ljusku probije to je želja; da je pozivjela sigurno bi bila demon
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
koja banka?
meni ove godine od GHS prve dve semenke (limun i jagoda) nisu izasle iz zemlje, lepo proklijale ali kasnije prc; doduse bile su mi nekako na izgled kilave, sto rece neko gore, male i svetle boje, tako da sam prvo njih piknuo; sledece dve sve pet.
ide ta prica da ghs ne valja, ali imaju neku kao egzotiku pa im prolazi, za sada :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.895
188
Ja sam stvarno imao sreće do sada. Sigurno jedno 50-ak sjemenja sve izaslo. njih par malo sporije ali sve... jedino prvi put od GHS-a sam ih stavio direkt u zemlju pa nakon par dana čačkao i slomio korijenje na Strawbery hazeu, i hawaian snowu od tad sve izniklo. Dinafem, GHS, RQS, Barneys farm, Humbolt, Piramid. Ma čak i preko 50 sigurno sad kad odvrtim film sve isklijalo. I to kupim po jednu sjemenku sve izađe... rizik ali kad te ide si optimist :thumb:

edit: prve od ghs-a su bile od slovenca, mix indica sativa. I opreme od njih uzeo ali ima od toga 8 god sigurno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.