Seed Banks introduction / vlastita iskustva

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
01.07.2010
50
63
18
32
Po meni bulk seed je kesa... Nece da izadje iz zemlje,treba mu 3 dana da proklija u maramici i kad ode u zemlju nista se ne desava,od 5 semena fem auto samo 2 uspela... Moje novce vise videti nece..To je neko moje iskustvo..Waste money.

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
141
516
93
Kad vec spomenu rqs, nikad goru klijavost nisam imao (vec ranije sam spominjao da sam direkt od njih menke dobio nakon 2 mjeseca):
WW 1/3
Cr. Kush 0/3
SQ 2/3
NL auto 1/3 (cak ni ova jedna nije bila autos nego foto.. skontalo se nakon mjesec i po vege)

• Sviđa mi se
Reactions: djonideep
21.03.2018
1
0
1
30
Izvinjavam se sto ovako upadam ali listam danima sajtove i ovde teme a nemam pravih odgovora , naime interesuje me koja su streinovi dobri za pocetnika, uzeo bih 5 automata i 5 regularnih zenki.Naisao sam ovde na Hempatiu iz Slovenije kakva su iskustva sa njima za koliko odprilike dodju semena i koliko naplacuju dostavu ?( video sam ono da je free preko porudzbine 41 bez PDV ) za koju sumu treba da porucim da ispunim ovaj uslov.Pls help!

01.07.2010
50
63
18
32
Al na kraju udjem kod Kapetana u dnevnik i vidim onaj njegov mazar od bulk seedsa i raspametim se,moguce da su meni upala neka bajata semena,btw u Becu kupljena.

• Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
17.04.2009
139
109
43
12h direkt u vodu i onda u maramicu, meni najbolja tehnika. Kad neka zasteeka, ubacim seedbooster i izadje i ona

30.10.2019
12
16
3
32
Pozdrav svima, vec neko vreme pratim forum i malo po malo ucim. Zanima da li neko od bas ima iskustva sa ovom bankom
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
. I posto planiram prvi uzgoj, krenuo bih sa autosima, WW ili AK8. Jedna biljka i scrog trening... Ali otom potom, o tome cemo kad nabavim opremu. Lep pozdrav