Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2009
5
1
0
64
pa ti trk kod doktora i ono:ahhhh,doktore,boli me glava,daj dozvolu za duvanje..i onda biraj shta ti padne na um..
Jeste, ako si sretan. Ako si nesretan onda te stave na oxycontin (kao sto su mene – oxycontin 80). Posto ja nisam u heroinu, ja ga fino prodam ($100 za tabletu) I uzgajam svoju ganju.



He pa daleko si ti od nas, mora da je kod vas i bolja situacija, znam da je bah


Ovdje je vrlo dobro. Na ulici mozes da kupis sta hoces (ali uglavnom INDICA), zakoni su takvi da, ako te uhvate da prodajes ili uzgajas, onda samo platis kaznu ($100-$250). I prodaja I uzgoj od marihuana sjemena je potpuno legal. Isto imas kafice gdje odes I narucis kafu I joint.

Jas sam neki legalization activist (NORML Canada). Ja znam koliko je marihuana dobra I borim se da svako na planeti ima pravo da je koristi. Ja, zena, sin I kcerka, mi svi duvamo.
 
  • Haha
Reactions: Peroooooo

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
procito sma sma par prvih postova i nije mi se dalo dalje citati pa ka je neko ovo navedeno vec reko jbg sorry onda ^^

definitivno kombinacija sa duhanom ja i moji prijatelji pokusavamo sto vecu kolicinu marihune mjesati sa sto manjom kolicinom duhana kada god je omjer oko 80%dima i 20% duhana puno je ugodnije za pusiti i manje me hvata onaj umor naravno tu se pusi i ivse od duhana i marihuane papir od rizle i ljepilo od rizle takoder nije prijatelj nasem zdravlju
mislim da je najzdravija stvar aparat koji zagrijava marihuanu dok ona nepocne pustati thc koji se puni u neki kao balon (a marihuana pri zagriajvanju negori) kada se napuni uzmes tu kesu ili balon (kako god ju ocete nazvati) i uvuces aparat nije skup kosta oko 50 eura ali nisam ga vidio kod nas
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
e tooo ja kreten akda sam bio u amsterdamu sam to vidio i gledam i gledam 50 eura i nikako da uzmemam a imao sam vise nego dovoljno love previse sma spaljen bio da bi odlucio i nakraju nsiam uzeo sada mi je jako jako jako zao:(
 
26.04.2009
53
6
8
41
kobasicat0r je napisao(la):
ne razumem te...
ja varim dosta dugo vremenski a imam perioda kad povezem mesec dana svaki dan, a ima i kad pravim pauzu od 3 meseca... i onda nemam potrebu da varim....

Tako je,pusim od 1997 god. kad ima i po pet dnevno i tako mesecima,onda nema,nekupujem sranja po ulici,pa nepusim po 3-4-5 meseci i nemam problem...nevidim da je iko ikada bio zavistan od thc!Kad nemam cigara znaci UJEDAM !
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Tu je u pravu, neznam kod koga je izazvalo ovisnost, ali tko zbilja uziva, duvat ce kad god hoce, bilo to jedanput mjesecno ili svaki dan.
 
03.10.2011
40
0
0
33
Mozda matora tema.
Mozda sam procitao samo prvu stranu jer pricas stvari o kojima ne znas...
Mozda samo ja mislim tako ali pazi,ako je neko pre prvog pusenja brinuo o zavisnosti onda sam to ja!Strasno sam mislio kako ce mi biti frka kada nema mare ali naprotiv...Kada nema mare ja se setim kako mi je bilo lepo u pocetku i bude mi bolje.Naravno moje misljenje je da ti nikada nisi ni probao jer pricas stvari koje meni baba i majka pricaju,kako je marihuana stetna!Da li imas bastu?Recimo...imas li zasadjen paradajz,kada ga pojedes kao salatu da li imas potrebu da ga jedes i jedes i da li te nesto boli kada ga ne jedes?
Drugo su cigare,kada bih mogao da zasadim duvan ovde kod mene u dvoristu nebih razmisljao!Odmah bih to uradio da vidim da li stvara zavisnost ili to tamo u fabrici stavljaju sra** u pljuge.
No da se vratim na marihuanu i moj primer sa paradajzom.Marihuana Nakon konzumiranja - lepo se osecas kada ti se pusi . Paradajz Nakon konzumiranja - lepo se osecas kada si gladan!Tako da svaka biljka ima svoju svrhu tako i canabis..Nema zavisnosti,jedino ako uzmes nesto sljkzdj sto nema veze s vezom!
Eto.
Stara tema,ja neiskusan - duvac pocetnik ali cisto da podelim moje misljenje sa vama:)
 
12.07.2011
15
0
1
ja sam se sinoc konacno opametila i shvatila da nije dobro da se vutra mijesa sa dosta alkohola,inace posledice su gadne xD nzm kako sam sinoc prezivjela,ali od sad ne pijem alkohol uz vutru,bar ne u neprimjerenim kolicinama :sick:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
bitno da ne pusis kad popijes,to uvijek presjece,al u svakom slucaju najbolje ne pretjerivat sa alkoholom:vomitwar:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Mislim da konoplja nema losih strana i da lose strane imaju sami korisnici. Posto ja licno volim da popijem, a to mi se cesto desava, smatram da je u alkoholisanom stanju veliki grijeh zapaliti dzoint iz razloga sto izgubi sav svoj smisao i sve ono zbog cega je dobar. Travu treba pusiti solo i pijuckati sokic ili obicnu vodu, mada samo pusenje ima losih strana zbog sagorijevanja i nusprodukata istog.
 
15.09.2011
21
1
0
38
Moje neko vidjenje stvari o travi... Pusim vec 10 god ako ne i vise, studiram redovno i nemam nikakvih problema. Do nedavno sam pusio svaki dan po 2,3-7 kom. Trenutno skoro da opce ne pusim zadnjih 3mj (skupljam lovu da dovrsim box da bude kak spada). Trava protiv depresije bolja od bilo kojeg antidepresiva, protiv bolova bolja od bilo koje tablete, za zabavu bolja od alkohola, dobra protiv nesanice, fenomenalna za relaksaciju, smiruje, pojacava osjetila, kod mene cak i povecava koncentraciju... Jedini problem...hmmm... kad se nachibam sam ljen, al to nije do trave, to je do mene :D

Trava je zdrava, a ljudi pljuju po njoj i kenjaju gluposti dok se truju alkoholom i kojekakvim tabletama da im bude bolje koje kao ljece.. U kakvim zabludama ljudi zive...ccc
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Nisam nesto ekstra pusac, no za ove dugorocne stvari, jebiga ako pusis non stop, to nije dobro za pluca. Ima smisla i za mozak da nije dobro jer se naviknes biti uduvan non-stop i onda kad prestanes si izgubljen jer si zaboravio kako je to biti ne naduvan.

A za ove kratkorocne, mislim da to vise ovisi o pojedincu.
Dosta cest simptom je da budes full glup dok si naduvan, no drugi dan te to prodje.
Nije svima, no generalno kod ekipe koju znam je. (probajte radit nesto intelektualno takvi, programiranje/matematika/fizika.. Meni bas i ne ide najbolje, budem full usporen i ne kuzim bas predobro, no opet imam neke full lude ideje koje su zapravo jako dobre. Kljuc je u tome da te ideje treba zapisati (jer ih vjerovatno neces zapamtit) i realizirat kad si trijezan).

Dosta ljudi ima los dexterity (koja je hr rijec?) pod utjecajem(kako je sve dulje kroz noc, tako je i sve teze smotati iduci joint), no to se kompenzira za znatno povecanom koncetracijom (npr. igram jedan FPS online, i full bolje igram naduvan jer se skroz koncetriram na igru.).
No s druge strane, ne preporucam vozit auto u takvom stanju, da se ne bi vozili tramvajskom linijom umjesto cestom... Ne zelite valjda da netko drugi strada zbog vas??
{evo brate da ti passujem, ja moram malo da si sjednem, poznato?? :) no to prodje zacas}

Paranoja i tjeskoba: osobno mislim da ovo nije posljedica pusenja marihuane kao takve, nego te krene prat strah da ce te netko uhvatit (pogotovo ako pusis vani u parku/sumi) i onda se krenes osjecat lose. Cim zavrsim joint i nemam nista sa sobom, mogu bezbrizno u setnju po pizzu, colu, burek i cokoladno (tim redom, nekada se zalome i kokice s maslacem/sirom iz mikrovalne za pocetak koje se jedu paralelno sa cokolinom i svjeze pecenim rolanim sniclima i sirom i pire krumpirom sa umakom od istih snicli)

Glad: e jebiga, ovo je istina skroz, no meni to nije lose nekako. Ili to sto zena pravi bozicne kolace, i mora stvarno napravit masu jer zna da ces ti biti raskinut skroz i pojest koliko stane u tebe.

Spavanac: ovisi o vrsti marihuane, osobi i o naspavanosti. Mene rijetko lupi da me potjera u san.

Nekontrolirani smijeh: je da, sad si mislite nije to lose.. No sto kad dodje direktor firme ili tvoj profesor, nesto te pita tebe neka inspiracija rastura i bacis neku dobru spiku, on se navuce i krene pricat a tebe pukne smijeh bez ikakvog objasnjenja.. (meni se ovo zna dogodit i dok ne duvam, bez obzira je li proslo dan ili mjesec prije zadnjeg sessiona)

Gubitak zelje za sexom: mislim da je to mit, dok pusim sa svojom dragom, jos nisam to dozivio nikad

Bas sam napisao puno, jos ce ispast kao da je full lose pusit.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Neznam, mislim da ti na to sve gledas drukcije nego ja i tu se vec razlazimo....

Vec ova prva stavka "Ima smisla i za mozak da nije dobro jer se naviknes biti uduvan non-stop i onda kad prestanes si izgubljen jer si zaboravio kako je to biti ne naduvan." mi nema smisla...ja znam bit uduvan non stop i po par mjeseci al ono bas razbijen, pa se dogodi stanka (besparica, bezvutrica, ispiti) i sve mi bude manje vise isto, nije sad da se meni mozak navikao....ugl nisam nikad zaboravio kako je to biti neuduvan, mislim da toga ima samo kod jay silent bob ekipe i cheec i chong, methodman i radman itd.... xD


A za ove dolje, pa što je loše u tome da imas dobar apetit i da nemas problema sa nesanicom.... Milijun ljudi bi dalo sve da nemaju te probleme i nazalost kljukaju se tabletama bez nekih velikih rezultata.


Ovo za seks, kako kod koga, i ovisi koliko popusis, bar kod mene, ako se prepusim, onda "nek ona radi sve" ako me kuzis hahahha

Ovo u vezi paranoje, pa normalno da te malo uvijek tlaka kad pusis negdje vani, da ce ti naletit murja.... To se liječi pušenjem doma il kod frenda... hihi


Kod ovoga u vezi FPS i auta se vidi kolko su ljudi razliciti.
Ja igram COD4 online inače, kad sam napusen ni ne ulazim u igricu jer znam na sto ce to ličit, a kad sam trijezan razbijam ih ko veliki. A auto - kad sam napušen sam smireniji i normalnije i ljepše vozim, a parkiram se 100 puta lakše nego kad sam straight, jer sam inače malo živčan i lako planem pa tako i neki malo zahtjevniji parking obicno zavrsava sa psovkama i razbijanjem volana.... ali kad sam napusen - ne.....


Eto, nadam se da sam ti "pomogao" da ne mislis to sve o travi, jer na kraju krajeva mozda nije trava ta koja ti radi te probleme nego ti sam.... hehe
 
29.10.2011
19
1
0
41
Da, trava moze da nastavi ono sto mi zapocnemo, ako smo lenji, postacemo jos lenji. Ali ja nekad kad se bas odvalim uletim u trip da je konoplja dosla od vanzemaljaca kao virus koji hoce da pokori ceo svet i tera nas da je gajimo i da je pusimo i da tamo neki svestenici, predsednici sto znaju istinu o njoj su je zabranili u vecini drzava ali ne smeju da kazu razlog jer im niko ne bi verovao jednostavno kazu stetna i bas mrzim kad upadnem u taj trip.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sjajno, takav trip moze da se istripa samo sa dobrom robom.
Nasmijao si me do suza, svaka cast :)