Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Nemojte pušit prije spavanja travu jer se usta osuše i cijeli ekosustav u usnoj šupljini ode u krasan k.u.rac pa vam se kvare zubi.
Meni rekla zubarka. Pogotovo pit' i pušit, to ubi Bože.
Srala mi da pušim, pa sam reko samo od jednog do 10 jointeva dnevno, pljuge ne.
A pluća... Pluća k'o pluća, bavite se sportom bit' će jača pluća!
Voziti bajk umjesto auta, manje klime, više voća i više Sative pušiti pa trčati, pa u prirodu u vrt, malo planinarit, vozit bajk, trčat i okupat se do doma...Pravi triatlon. Zato ja volim outdoor :icon_mrgreen:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
hahahah,nego
ćitao sam postove od Stefana,on kao da se skidao s neke teže droge
problem je u tome ,kako je i sam reka,nemojte pušiti ako ste depresivni....
ja sam sam po sebi komedijaš haha uvik se smijem i zafrkavam,kad pušim još veći hehehe . da sam depresivan vjeroatno bih ju stalno konzumirao poput nekog antidepresivnog lijeka i tu bi nasta problem pri pauzi ;)
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ma ja opcenito nemam neku potrebu za pusenjem toliko toga ali growanje...jaooo,đe god da vidim ormar,pc kućište,bilo kakav box odma slozim si u glavi konfiguraciju koliko bi biljaka moglo stat,kakva ventilacija,lampe,scrog,lst....
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ja kod sebe jos nisam vidio stetnih efekta ako normalno pusis. na pocetcima, kupili bi ja i jod troje za 100kn, to je bilo doba kad je boba bila dovoljna da se sve cetvero ubijemo.. i 3-4 dana svako vece halimo ugl uvece. ujutro i popodne smo svi zivcani i sutljivi dok opet ne zahalimo.. kao sto sma procito u temi ovoj pusili smo da bi se zebavili.. a sad se zabavljamo a zapalimo da nam bude dobro, vise radi uzitka nego radi potrebe.. po meni je za pusenje drustvo vazno, mogu i sam pusit kad sam raspolozen, ali rijetko sam, znam par puta, kad sam pao s motora i ostrugo sam ruku nogu i to i bolilo me stvarno dan noc.. i predvecer bi se uhalio da bi ublazio bolove i bilo je odlicno. :D
po meni je jedina stetnost trave ta kad ti pocne trava bit vaznija od ostalih stvari, citat iz film gridlock 's drogom treba prestat kad ti postane posao a ne zabava' :D, ja sam masu puta bjezo iz skole da bi zapalio sa svojima, nabavljo drugim uvaljivo sebe u sranja samo da bi mogao ''zakinut'' jednu halu.. zamarao bi skolu i druge obaveze.. ali evo sad sam na dobrom putu i nasao sam balansu neku.. prvo dolaze stvari koje su bitne za zivot onda zabava (trava). :)
 
10.03.2008
1
0
0
42
Ma vi ste pukli svi, kakve stetne posljedice, pusim kad imam i koliko imam, a potrudim se da imam skoro svaki dan i tako od 16-e znači zadnjih 10g, jedino sta sam primjetio je da se manje sekiram i da stvarno treba dosta sranja da se skupi da me izbaci iz takta, sta se tice profesionalnog zivota znaci faks i posao sve odrađeno do jaja, covjek samo treba da ima neki jasan cilj a trava ce nase putovanje samo uciniti puno ljepsim, he-he!! !SMOKE WEED EVERY DAY!
 
30.09.2007
32
0
0
35
A neam pojma.. Ja pusim svaki dan vec jedno godinu dana... I nikakvih nemam problema sa zdravljem.. Jedinno neke stvari nekad zaboravim.. Recimo traim broj , i dobim ga, i za minutu se više ne sječam dal sam ga tražio il ne, pa opet tražim, a broj mi je već upisam u fontelu :)
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
cijeli zivot cu pusit smetalo ili ne al meni ne smeta i to je dobro hh ma uvjek je drama zna se zaboravit nesto ali i to je drama nasmije te scena koja ti se dogodila u zaboravu
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Najgora stvar je ta sto kad je nema moras ici taziti dilera,pa sa njim to zavrsavati,pa sta ce ti uvaliti,koliko,,,,,,jedino resenje je da svi ljudi koji puse sade i imaju svoje,da je ne prodaju vec da se pomazu caste,,,,joooj kakva utopija:sand_play:
 
28.10.2008
7
0
0
37
Djerosim je napisao(la):
Najgora stvar je ta sto kad je nema moras ici taziti dilera,pa sa njim to zavrsavati,pa sta ce ti uvaliti,koliko,,,,,,jedino resenje je da svi ljudi koji puse sade i imaju svoje,da je ne prodaju vec da se pomazu caste,,,,joooj kakva utopija:sand_play:

Da kralju, ali kako bi onda drzavni krimosi zaradili?
Pazi, u vecini gradova policija hapsi dilere i policiji prenosi drogu sa tacke A do tacke B i ima svoje ljude koji rade za nju.
To nije nista novo, to svi znamo, ali... ako bi ti zasadio sad, kako bih onda taj pandur imao da ide na letovanje? :)
Mislim, glupost...

A sto se tice topica, da ne iskacem iz teme, slazem se sa Stefanom (ja mislim da je on to rekao, ispravite me ako gresim) da ne treba pusiti marihuanu u svakojakom raspolozenju.

E'o moj primer... Posto radim, ne mogu da konzumiram marihuanu non stop, je li... ali kad se vratim sa posla, mnooogooo sam umoraaaan, i onda zapalim buksnu da se odmorim... i nekad mi je stvarno lakse... do jaja mi je... sve full... a nekada tako zabodem da pomislim... pa bolje da sam odmorio pa zapalio, a ne ovako da se mucim...
Sad, mozda je do trave, ali ipak mislim da je do raspolozenja...

I da, ne treba Vam trava da se zezate, treba Vam zezanje da bi duvali! :)

Mada.... svakog dana, u svakom pogledu, ona je tu.... :) Jah bless :spliff:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
bozga je napisao(la):
Nemojte pušit prije spavanja travu jer se usta osuše i cijeli ekosustav u usnoj šupljini ode u krasan k.u.rac pa vam se kvare zubi.
Meni rekla zubarka. Pogotovo pit' i pušit, to ubi Bože.
Srala mi da pušim, pa sam reko samo od jednog do 10 jointeva dnevno, pljuge ne.
A pluća... Pluća k'o pluća, bavite se sportom bit' će jača pluća!
Voziti bajk umjesto auta, manje klime, više voća i više Sative pušiti pa trčati, pa u prirodu u vrt, malo planinarit, vozit bajk, trčat i okupat se do doma...Pravi triatlon. Zato ja volim outdoor :icon_mrgreen:

Ma dajjjjjj nidje veze, zubi se kvare kad se ne peru redovno :) i kad u vodi koja se pije nema dovoljno minerala (kalcija) a najvishe tu ima genetike.