Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2009
14
0
0
33
Spirit Dancer je napisao(la):
Ne treba ti ona fizicki. Ti samo imas zelju da je uzmes ponovo zato sto ti se svidja osecaj koji ona pruza. FIZICKA ZAVISNOST NE POSTOJI !!!!!!!!!!!


pozdrav za AVRAMA
spirit is back !
~)
narawno dda ne ja pusim vutricu 2 godine i kad zelim da prestanem odmorim i nema zellju za tim pa onda dalje i sve tako
furam spicu normala
 
11.02.2009
14
0
0
33
Stefan je napisao(la):
Ma trava je super.

Ali kada pogledas iz treceg lica i vidis da
si preterao onda nastaje problem.

Evo sad dolazi PRODIGY. Do pre godinu dana,
zivotni san mi je bio da odem na njihov koncert.
Sada, ::placko racunam:
1000 din(karta)*ili* 2-3 keta
jedno vece *ili* bar 5 dana
STA JE BOLjE?

TRAVA!!!
Pa kazite mi kakvo je to razmisljanje!
pa to je ok misljjenje al blago et tebi proddigy je tu a nama u sa dodje zena zmija da mi pjeva ett :S:S:S:S
 
07.02.2009
3
0
0
36
Stefan je napisao(la):
Znate sta meni smeta kod trave?
-To sto je laka navlakusa!
Znam po sebi ( 2 puta sam se zesce navlacio )
pa pokusavam sto vecem broju ljudi da objasnim
sledecu stvar a za koju je ovaj sajt pravo mesto:
Ako si depresivan nemoj da pusis!
Ako si tuzan, ljut, razocaran...NIKAKO!
Pusi da bi se VISE zezao
a ne da bi mogao da se ZEZAS!!!

Hvala na paznji =o)

Pozdrav!
Potpisujem. I svojoj majci sam rekao da ja postujem neka pravila: ako sam depresivan, necu da pusim... ako sam tuzan... isto tako... itd.. - zasto? Da se ne bih navukao. Kako sam znao da se tako moze navuci covjek? Pa jednostavno je zakljuciti...
 
01.02.2009
0
6
0
38
kod mene fakat sve obratno... meni ak sam depra bas podigne raspolozenje...
mislim da sve zavisi od osobe do osobe...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ovisi od osobe do osobe, to def istina;) al čovjek ciljo na to da kad čovjek u "narušenom" emocionalnom stanju, da onda uporaba droge koja ga iz toga izvlači, da baš zbog svog utjecaja i svrhe prakse zbog koje se uzela, može stvorit psihičke ovisnosti ili sam čin da se navikne "izvlačit" pomoću trave... jer onda i sami sebi onemogućujemo da na prirodan način, uz pomoć svojih unutarnjih snaga i volje, rješavamo probleme (dobro, ne ciljam sad na bježanje od realnosti, bez brige:D) :)

Al naravno da ovisi o individuii:) kako kome paše...jedino, šta svi moramo na svoj jedinstven način znat da je konzumacija biljaka praksa njihovog uzimanja, a svaka praksa uvijek nosi pozitivne i negativne strane:) čisto nać svoju sredinu i no problems..u većini slučajeva, njema jače droge od nas samih:))
 
15.04.2009
5
1
0
64
Ako si depresivan nemoj da pusis!
Ako si tuzan, ljut, razocaran...NIKAKO!

Pogresno. U stvari neke vrste marihuane su lijek protiv depresije.

Vrste marihuane koje su SATIVA ili SATIVA dominant hibrid su izvanredan lijek protiv depresije.

Vrste marijuane koje su INDICA ili INDICA dominant hibrid nisu preporucljivi da se koriste ako je neko depresivan.

Problem je da skoro sva marihuana na trzistu je INDICA.
 
15.04.2009
36
5
0
112
Da rezimiram ovih 8 stranica:

01. Duvanje ili Prodigy = Prodigy ;)

02. Odavno sam prestao miješati duhan iz cigarete sa vutrom jer jednostavno postoji razlog zašto se taj filter nalazi na cigareti. Od tada kupujem najlaganije duhane za motanje i s tim nemam problema.

03. Bljedunjavost kod JOdE. Stari, počni trčat' pa da vidiš kako ćeš se rumenit'.

04. Trava je očiti problem sa kratkoročno pamćenje, no ako je duvaš dovoljno dugo i konstantno onda to postaje dugoročni problem. Kao i nesanica, razdražljivost, prežderavanje...itd. Mada, karakter je najbitniji u cijeloj priči. Recimo, dok imam neke periode pušenja - obavezno svaki drugi dan provodim ili trčeći ili razbacujući željezo po teretani. Također imam redovite periode čišćenja gdje gutam ugljen, modrozelene alge, kuham jebeno povrće pa pijem tu vodu koja ostane, ločem brusnicu i svježe cjeđeni sok od naranče...itd. Duvajmo odgovorno.

05. Što se tiče nekog ozbiljnijeg posla, u kojem ishod ovisi isključivo o tebi, tada je gotovo nemoguće organizirati suvislo poslovanje ako si naduvan 24/7. Kažem 'gotovo' zato jer to moguće, ali uz nadljudske napore.
06. Za cuganje vode iz bonga prvi put čujem i to me podsjeća na mamlaze koji puše filtere jer je to "najbolji dio".

07. Što se tiče ekosustava u ustima i pušenja trave prije spavanja, nije li jednostavnije oprati zube prije spavanja i riješiti problem?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Šaman Šandor je napisao(la):
Neznam baš kod mene kad se kupuje uglavnom po radu bi ja procijenio da sative dominiraju

bogami...ni ja ne znam otkud indice da dominiraju... moguće da ljudi kontaju da većinom ova domaja indica po genetici jer zna više spuštat...al to je zato jer se soli kao da je kvalitetna (0,3 il kolko već) a to je premalo za takvo što, pa ne lupi lovoljno nego baci na neki kvazi rad indice...iako je to po meni nedovoljni rad sative...jer se ova vutra mora solit po gram u pljugu, ko da su svi zaboravili da se prije ista ako ne i bolja marihuana trpala po gram ipo u pljugu...i onda je uvijek bacala na sativu:D:sun2:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
purps je napisao(la):
Ovdje u Kanadi (gdje ja zivim) 90% od marihuane koju kupis na ulici je INDICA ili INDICA dominant hibrid. Ako hoces SATIVA moraz da uzgajas za sebe.

He pa daleko si ti od nas, mora da je kod vas i bolja situacija, znam da je bah
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
ma tako je i kod nas... od prave Sative nemos zaspat, juris, pucaju te kojekakvi jaki filmici......

davno sam pusio ista sa sjemenkama i nekvalitetno(ne bunim se :sun2:)a ovo sto sad imam kad povucem 0.2-0.3g na bong je previse, stvarno previse... mislim da bi popusit 0.5g rezultiralo zakucavanjem, nepomicnoscu.... pa white widow u odnosu na ovo sto kod nas vecinom prodaju je puno vise Sativa... razlog sto prodaju takve(govorim o kvalitetnoj travi) je veca isplativost sto se tice uroda i tezine uzgoja... tako da smjeh i sta ja znam ne znaci da je Sativa... a i ako si gladan od trave i to ti prije znaci da je Indica... uglavno neces bas naici na cistu Sativu, pa ni vecinom :eek:hno:...