LOWRYDER

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja imam upravo growlux, (ništa posebno pakovanje), doðe u kartonu zelenom... i samo izvadiš i montiraš.... Ja evo ovaj sad grow, prvi put isprobavam od poèetka od kraja da koristim, i mogu reæi (da kucnem u drvo) fino napreduju.... (bolje i gušæe rastu, nisu ono štrkljave, i brže rastu nego sa 2 neonke od 36W (one ili 35W)
et'....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ima lowrydera #2 trentno još nesto
koji je bolji po ukusu i veèi prihod...

ja sam si uzeo danas dva paketièa :D :D :D
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
neèe ti jih dati vlasnik tog cofee shopa.. i ja sam se namuèijo preko veza-stvarnoje pokupljeno dosta
ni ja nisam mogao uzeti previse...
pošto je Greenman koji je stvarno dosta zaslužan,da imate informacije i moguènost naruèiti barem negde-po razumnim cenama-ništa još nije imao od tog.Prvo on ako htedne-POSTO JE TRAŽIJO -onda svi ostali!!!!!!!!1

postopji nekoliko dobrih grow shopova poput aliena,njega sam tad preporuèijo...nije jedini...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
nasao sam lowrayder#2 10 seemenki za 50 eura
ali je mnogo za regularno seme...ja necu

sad ga ima gde hoces
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Pre para dana sam dobio malo više informacija o genetici LR 2. To je F4 generacija hibrida LR x Planck. Planck je sorta nastala od klona koji je izdvojio jedan od urednika High Times magazina od biljke sorte koja je poznata kao Santa Maria.
Santa Maria, je opet, hibrid neke brazilske, amazonske sative i neke afgani indike. Ima kratak period sazrevanja, kompaktan rast i dejstvo sa dosta izraženim vizuelnim efektima.
U celoj prièi se pominje i KC Brains što i nije èudno jer on ima dosta veza s Brazilom.
Sve u svemu, zvuèi kao da se išlo najviše sa poboljšanjem dejstva LR uz zadržavanje kompaktnog rasta. S druge strane, to što je izbaèena F4 generacija na tržište govori o moguæoj nestabilnosti. Ako je tako, verujem da æe u sledeæih 6 meseci biti izbaèeno i seme F6 generacije koje bi trebalo biti znatno stabilnije. Takoðe, Mdanzig æe sigurno reagovati sa pojavom novih Masterlow i Powerstout, a možda i neke nove sorte.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Poslaæu slike, mojih novih biljèica .... :), eh, ovaj "vrt" ne zna niko.... samo ja!!!! :) LOL,
Izvinjvam se za OT, al samo da dodam u vezi slika...
Ne znam, imal Sarajlija aktivnih ovdje, ali fakat u gradu nema vuve, i ako se jeedva nadje, to je katastrofa, èièak pun,puuuuuun sjemenki, sve jedna do jedne.... i za cenera dobijes karinu malte ne....
Moram otvoriti novu temu, okaèiæu svoje nove slike na Foto Galeriju.... :)
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
zanima me ima li itko iskustva sa drugim autocvjetajucim sortama narucili bi nesto bi mi dobro dosao neki prijedlog.
Low je super ali nakon par sezona zaželiš se promjene.