Ludi nacini pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Svjatiiiii Bozeeee, Svjatiii Krjepki, Svjati Bezsmertniiiii, Poooomiluuuuj naaaaas.

Eto, dragi prijatelji, upokojili smo jos jednu mladu, tek proklijalu temu.

Rahmet joj dusi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Meni je najluđe ono sa dve kontra isečene flaše (da ulaze jedna u drugu) sa vodom i na vrhu džoks. Ceo džok stane u 1 dim i često se završi sa gubljenjem svesti :lol:
I pojasni malo taj "trtskom način" :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and 1310

wasd420

Banned
Banovan
12.01.2016
7
6
3
31
Meni je najluđe ono sa dve kontra isečene flaše (da ulaze jedna u drugu) sa vodom i na vrhu džoks. Ceo džok stane u 1 dim i često se završi sa gubljenjem svesti :lol:
I pojasni malo taj "trtskom način" :)

evo ovo ovdje na forumu vidio :))
ako ste takodjer voljni za malo vise ubijeni biti...nadjite trstku...mi ih imamo podosta ovdje,zbog vrtova pokraj kvarta...e...uzmite trstku od 7-8 komora,i izbusite sve osim donjeg dijela 8e....nakon toga,na 8 komori napravite rupu...takodjer i na 6-oj...sad...na 6u ide joint...vucete na pocetku prve komore,a rupu 8 komore drzite prstom,nakon sto osjetite da ste povukli pola svog opsega pluca(za neke ce 8 biti pre pre previse,pa napravite od 4-5 komora..ja sam u pocetku napravio s malih 3 a sad di sam^^)...i na pola otpustite prst s 8 komore...tada tlak upada u trstku(ilivam home made pipe) te sav dim unutar trstke upada pod teskim pritiskom u vasa pluca...sto vas doslovno ubije..pogotovo ujutro...a ako ste fakat odvazni...zamolite prijatelja da vam pomogne tako da usta stavi preko jointa i radi sto se radi na normalnome shatu...a vi ne dirajte 8 komoru nego samo uvlacite...zbog duzine komora dim koji on ispuhava se skuplja(a i nije trstka ni debela)...te upijate mnogo jacu koncentraciju dima....tesko dacete prezivjeti i 2-3 sekunde uvlaceci tako....poslat cu vam par slika uskoro...jer sada upravo moja ekipa pusi na te pipove.... x)))) -home made ofc- xDDD
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Meni bi s pomračio um sa tim sa 2 boce. Mo smo to zavali čepotana, ali čini se da se zoe gravitiy bong. I kad bi povukao sve u jedan dim događala bi mi se da bi počeo padat u nesvjest i trzat se . Ubiti ishemija mozga na 10-ak sekundi.... a jbg mlad lud.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.