[Madness][Super Hash][Mazar-a][Northern Lights-a][Dark Devil-a](2015)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ja sam se već bila zabilježila u tvom dnevniku pa se pobrisalo.. :)
Uglavnom eto još jednom od mene Sretan grow, stvarno zanimljive sorte imaš :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Sretno frende...

Podijelit ću svoje iskustvo sa Auto NL od Pyramida i WoS strainovima... NL po mome osobnom mišljenju hebeni smoke, doslovno me nakoutirao, ali je yield vano bio jako razoćarenje... 15g suhog uz nikakve probleme, ali se nadam da je bio samo takav phenotip...

Što se tiće WoS-a, radio sam Afghan Kush i Strawberry Blue, iako sam samo Kush ispeljao do kraja. Obje izuzetno osjetljive pepelnicu i privlaće uši nevjerojatno, i ako ne budeš intervenirao konstantno... :/ definitivno nije za guerilla style... Nekoliko puta sam probao i AK ryder i Sugar Mango ryder.. Plijesan je pojela mango u potpunosti ( blizu vode je bilo doduše, ali je bio početak 8-og mj... ) A AK ryder katastrofa što se vode tiće, 2-3 kiše u par dana razmaka i stagnira odmah 5 dana sa rastom...

Pozitivna stvar je što su bile izuzetno tolerantne na prekomjerno zaljevanje i nisu kukave na ph i prihranu, a AK je hladnocu jednostavno razvalio, kao da nije ni bilo zadnjih 2 tj. oko 4-5°c, ali zato je bio purple ;)

Ako ti išta pomaže...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and No Joke

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
čika No,šta da ti kažem osim da pratim ovo... ;) poželit ću ti sreću sa vremenskim uvjetima,znaš znanje,ako bude sunca bit će ovo odličan dnevnik sa puno zanimljivih sorti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
meni Auto NL od pyramida dao 50g bez problema al ne podnosi sušu ni visoku temperaturu baš najbolje. cvjetovi nisu ličili na vutru koliko je rijetka bila, a mogla je cijela biljka biti jedan ogromni hed od 200 grama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da, i auto NL od RQS je ljubitelj obilnog zalivanja, baš je mogao popiti. A ovaj od pyramida mi je došao kao gratis uz narudžbu pa reko što da ne, pa budem i usporedio razliku u dijelovanju između dvije iste sorte različitih proizvođača. Ne zamaram se previše količinom, bitno mi je da dobro udara i da imam raznoliku zimnicu :razvaljen::.
Hvala svima još jednom ;).
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Idemo lagano Updejtiše Menše :gled: ;

P4231791.JPG

P4231789.JPG

NL-a (24 dan vege)(1 dan cvata) :
nl.JPG


Dark Devil-a (24 dan vege) :
dd.JPG

Znači NL-a izbacio prvi red pistila u 24-tom danu vege pa od danas računam prvi dan cvata. Sve ostale su u 24-tom danu vege i dalje. Crni đavli lagano opravdavaju naziv i sa svakim novim izrastom su sve tamniji.
Prezadovoljan sam vremenom, :sun2: piči svaki dan, ni nesjećam se kad je zadnji put pala kiša ili bilo oblačno.
Rekao sam u prvom postu da ću ih unosti noću ali sam i od toga odustao i ni niske jutarnje temperature im ne smetaju, jake su to curke.
I dalje bez gnojiva, ovog Northerna budem počeo šikati plantelom crvenom za koji dan dok ostalima ništ nefali.
Toliko za sada, peace from NO ;)