[Madness][Super Hash][Mazar-a][Northern Lights-a][Dark Devil-a](2015)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2015
69
122
33
torland
bas se fino vidi kak dark dobiva boju,a nez sta da ti kazem dobio sam ih na poklon prakticki od stare jer ne zna tak da nisam ni sam siguran kolko je staro ali se pocinje vidjet kak su promjenile boju mnogo u ovih par dana osim te jedne koja i dalje je normalna i mislim da se nece mijenjat nego ce ostat ista jer je prva koja mi se cini pri kraju dok ovi drugi dva jos imaju da se napune i pobojaju ugl sretno i da vidimo razlike :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozzz :vutra:

Eo neki mali update sam pripremio:
P4301821.JPG

P4301820.JPG

P4301817.JPG

P4301816.JPG

Što se tiče općenito napretka ja sam zadovoljan, nema nikakvih problema i curke zbilja napreduju na očigled.
Auto Mazar se još neda cvatu pa i dalje vegetira te je stvarno ogroman naspram kolegica.
Northern je dobio već u dva navrata plantelu crvenu, Devili su dobili po jednom, a Mazar dobio jednu turu zelene pa sad čekam i njega da izbaci prve pistile.
Za desetak dana planiram krenuti klijati foto sorte iz naslova pa će biti sadržajniji dnevnik, a dotle.....
Peace Vutro ;).
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Kolega, stižeš ovo garant do godišnjeg izgurat ;) dame su ti predivne, pogotovo ovaj DD, jedva ga čekam vidit u kasnom cvjetanju!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
sad sam shvatila da želiš ponoviti onaj uspjeh od prošle god sa NL! jel tako?? haha.. uhh ono je bilo za objesit na zid od lepote! neka ove godine bude još lepše! :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
da, ono je bilo unikatno :drull:. baš sam sinoć zadnju pljugu toga svario sa suzom u oku i nostalgijom :( u srcu.
ove godine kako bude, bit će ;) . teško nadmašiti po urodu jer su u kantama a prošlogodišnje su bile drito u zemlji.
bio sam prisiljen ovako radi nekih geodeta jer su mi mjerili dvorište pa sam morao sklanjati ;) .
sad me nekak fura đir purp/dark hedova, ono kak bi rekli stranjci "gorgeous", a što se tiče količinski kako bude bit će, glavno da se ćiburi :razvaljen::.
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
Biljke su primjer kak bi to trebalo izgledat, izgledaju stvarno sretno i zdravo...pratim do kraja jer to mora bit bomba...sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nije me bilo dost dugo, nestignem baš. Evo jedan update :eek: ;

sve.JPG

mazar a.JPG

NLa.JPG

dark1.JPG

dark 2.JPG

Sve ide prema planu i programu. Nikakvih problema, curke sretne. Mazar-a izvegetirao ko zmaj, danas prvi dan se naziru pistile, pravo čudovište :D. Jedu sve duple doze plantele cvijet.
Za 7-8 dana krećem sa foto strainovima. Danas kupio vreću zeolita pa sam sretan ko nova godina :).
Toliko od mene, Peace :vutra:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Koje veličine vreca i posto? Ja sam cuo da ga ima u komsiluku ali neznam cijena i kolicine. Daj info :p Btw, fino je to. 7.5. coece :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, ima da prvi berem out ove godine :p.
Neka poljoprivredna apoteka, imali vreće od 25 kila po 99 kuna i 10 kila po 50 kuna.
Mogu ti reći da nije bilo lako naći, obišao sam prije toga 5,6 poljoapoteka i većina ih nije ni znala šta je to :eek: zeolit. Ovo će mi samo tako olakšati brigu u tih 40-tak dana kad ih ostavim na milost ili nemilost suši.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zeolit vuce i necistoce iz zemlje takodjer, omogucava absorpciju nekih mikroelemenata. Dobar je i ako nemas problema sa susom. Meni je zao sto nisam na vrijeme reagirao pa svojima vani dao zeolita barem 5 %. ALi sta je tu je. Bitna mi je info da se mogu cjenkat :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Opalaaaa lipo napreduje ova đunglica brate, dobivaju dobar tretman vidim. Keep up the good work!

Off: Može li se zeolit koristit skupa sa hidrogelom? Tj da budem precizniji malo, ako je hidrogel zamješan sa zemljom na dnu rupe, u kojem omjeru se može zamješat sa ostatkom zemlje ?