Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
e stvarno si car church ti izgleda odlično:thumb:,izgleda masnije od big bang-a -jel je?
kad čovjek vidi dnevnik, sa urodima poput ovoga ,dobije iskonsku želju(koje se teško riješit) da se bavi growom s nadom da će i njemu jednog dana biti barem približno uspješan pa tako i ja...:icon_lol::thumb::respect:

hvala na glazbenom novitetu koji mi se sviđa,btw baš me zanima što je Howard zapalio prije ovog pozdrava za Vutru:rofl:

a za ova gnojiva me zanima dali su po omjerima(npk) jača ili slabija od hesijevih?gledao sam na onom linku gore ali tamo ne pišu te specifikacije.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Church je out , bb je bio in ...samo po sebi je neusporedivo , ali ipak su podjednaki po kvaliteti.
Samo što je indoor uvjek u prednosti jer je indoor....

Hahah ,Howard je lik koji je trajno spaljen ...sumljam da frula ili dvije imaju ikakog utjecaja na njega ...Lik je zakon jel je 100% čisti stoner . Njemu je sve u jednom velikom thc oblaku....cjeli dan .

Neznam napamet npk tih gnojiva ali teglica , odin i još neki kažu da je dosta slabije od ostalih tako da se može dati i dupla doza od propisane ...samim time se meni više sviđaju jer nisam pobornik velikih doza i gnojenja opčenito . Ja u biti gnojim samo u cvatu . Uz vitamine i ostale aditive tokom cjelog života biljke. A superthrive je neizbježan ...sigurno je bolji od super vita ....to če ti svatko reći .
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
ajde kad več magloviti foto kutak da i ja okačim koju.... :)


inače je dobila 6ml RIPEN-a na 1 litru vode pa čemo vidimo
btw. jel moguče da bude gotova za cca 3 tjedna? sada ulazi 6-i tjedan cvjetanja
 
09.06.2010
34
1
0
32
evo da i ja ostavim trag u maglovitom kutku foruma :)
pratim ovu temu, i cijelokupni forum već duže vrijeme, i prije nego sam se odlučio registrirati

@Hazeseeker
Slavonija nije samo plodna zemlja, to se vidi iz priloženog materijala ovdje, što reći osim toga da se nema što reći :D
svaka čast u svakom slučaju, obožavam pogledati ovakve ljepotice i ovakav trud growera :)
rep+
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Vanilla Kush - Barnijeva farma

Evo slika je malo loša jer je slikano sa telefona , ali sve u svemu jako lijepo napreduju .
Stare su 30 dana i od sutra su na 12/12.
Ova manja ide frendu kao poklon a sebi ostavim ovu veću pa bumo vidli kaj bu ispalo od nje :icon_lol: .


Izgledaju malo mlitavo , al tek im je sunce izašlo prije pola sata pa ne zamjerite .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Dobro napreduju..posto imam biljke stare 30 dana...mogu reci da ovaj DIY CO2 sljaka,vidi se neka razlika:)a mozda je i genetika,samo naprijed,sretno:)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org


Samo kratki savjet . Ako ikada budete išli na neki od cannabis expo-a molim vas napravite si neke imaginarne vizitke i dobit ćete sve sjemenke i grow novitete potpuno besplatno.


A sada update :




Cure su u 4. danu cvata i napreduju jako fino .
U rezervoar (boca od cetine) 7L sam ubacio zračnu pumpu i air stone tako da mi voda bude konstantno obogaćena kisikom.
A rez sadrži:

20ml Hesi bloom
10ml Composana (rast )
10ml Advanced Nutrients B52
5ml Hesi power zyme
5ml Hesi root complex
2kapi GHE superthrive
1 kap Hesi super vit


Temperatura i vlaga su u redu tako da se nadam da neću vidjeti majtse ili slične probleme do kraja .



Slike su takve kakve jesu jer su slikane sa telefonom.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo da bacim jedan updejt,ukoliko se svi slažete bilo bi uredu da ovdje postam slike growa...ipak je to Hazeova biljka a ja sam ju samo udomio i radim po njegovim uputama!
Danas sam ju prvi put prihranio kombinacijom Hesi Bloom/Fosfor+ , jedna kap super vita,i malo jaču dozu Bud candya pošto sam primjetio da je lagano neko od fan lišća počelo dobijat blijeđu boju pa se več i žuti lagano!inače dobro napreduje,počela je krasno slatko mirisat...još su neki mali hediči ali nadam se da če poslje ovog hranjenja lagano krenut povečavat te hedove!pozz svima

I da još jedno pitanje za Hazeseekera,brate moram te ovo pitat nemoj se smijat,pošto kao supstrat koristiš mješavinu composanne i kokosa...koliki bi mi sad trebao biti ph vode?znam da je kokos več hydro supstrat i da bi njegov ph trebao bit dosta niži od zemlje pa zato pitam jer nekontam kako to sve funkcionira?ja sad derem s nekih 6,3 otprilike pa čemo vidjet!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N