Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
majstore ovo je do jaja...
opet nemam kaj reć, suvišno je sve :))

REP+
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
HazeSeeker je napisao(la):
hEDOVI SU STVARNO MASNI I SLASNI .

Satori indika pheno je preverzno jako čudo od grmlja , slasno i mirisno . A rad .... 10!!!
Satori sativa pheno je malo slabija (ili je do kjura) ,, ali jednako slasna i mirisna.

Big Bang je prava skulja ... couch lock i blejanje ...

Sve u svema preporučam svima BB i Satori , NL je fin i lijepo izgleda , ali je po meni naj slabiji od ove 3 sorte ...


Preporuka primjena na znanje i sprovedena u dijelo: 4 satorija spremni za van ;) A i svi drugi s foruma koji su uzgajali Satori su presretni pa da vidimo kak se vani ponašaju :sun2:
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
haze neznam mozda lice ali tvoje postove sam naso na 420 ili grassity ili tako nesto
cestitam na internacionalnom zalaganju slobode canabisa a i na masnim hedovima
respect
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Da Grudva prijatelju ...nakupilo se tisuče postova na 420 mag , čak sam bio i član mjeseca i sl. , ali to je bilo prije god. dana kada sam bio banan sa vutre zbog kontesta itd. Morao sam negdje izbaciti sve to što čuči u meni , a nesmijem s nikim o tome pa je internet supač stvar za razgovor i razmjene misli ... Sada baš i nemam više vremena a ni volje za to .

Što se tiće satorija ... STRAVA !!!
Sada nakon 30tak dana kjura to je to !
marihuana je čisti krvoločni creeper ... Prišulja vam se s leđa i dok vi pušite neznajuči što vas čeka ...stiže Satori iz prikrajka i lupa vas šakom u potiljak :)

Miris i okus nema smisla komentiti jer je za 5
A rad je neočekivan .... dok dođete do pola jointa ...ništa , a onda implozija pa explozija u vašem mozgu i tjelu ...

Sve u svemu ...PREPORUKA grande !
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo i ja potvrđujem ovo o satoriju,nevjerojatno,okus je fenomenalan a super je što se može uživat prvo u mirisu i okusu a tek onda dolazi rad,a rad je za sad najfinija sativa koju sam imao prilike probat!čista desetka!
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Nemam riječi osim da su slike najbolje na forumu i stvarno ubacuješ ljubav svoju u biljke.
Snažne, jake, debele cure imaš.
definitivno zaslužuješ respect i rep+..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Uf Satori... jučer probao s krhićem koji je bio samo dva dana u tegli... ufff .. joooj.
tak se lako puši, a onda samo okrene.... i počne dizati i dizati...
čini se kao da imam totalni fokus na sve kaj se oko mene događa.
i to da treba čekat da odstoji u tegli - to je drito točno, nema smisla uopće isprobavat prije.
bar dva tjedna u tegli i tek onda rokerij.
boz
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
NORTHERN LIGHTS(royal qeen seeds ) BIG BANG I CHURCH (ghs)

Presađene 20.04 .
Znači stare su 2mj. + par tjedana indoor .


NORTHERN LIGHTS i dvoguza za usporedbu.







BIG BANG
[URL=http://img697.imageshack.us/i/p3270062b.jpg/]

[/URL]


CHURCH
je totalno spaljen ...veliki broj listova imaju po 3 pera iako je stara 2 mj. Izgleda mi kao biljke koje se iz cvata vračaju u vegu . Vidjet cemo sta ce s nima biti .




Kamuflaža cro bush gerilla :d
 
03.05.2010
40
9
0
31
nice,lijepo je to sve zeleno,teško če ti provalit ovaj sajt al nikad neznaš,pazi se brate i prekrasne su,okopaj malo taj church oko korjena da pukne i on malo!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
U pravu si za chrch , i meni je tako izgledala kad se vracala u vegetaciju . Inace predivno uradjeno ,samo jedno stoliche fali i da se zapali eden u finom okruzenju
 
13.10.2009
3
0
0
66
Haze,slike su ti krasne,a i ono na njima naravno.Ja sam na kraju super prošla,kako sam mislila da če biti.samo ne kužim što vam je to kjuring?Pozdrav i sretno.Ja sam ugasila,za sada,pa kad malo zahladi.....