Majmunov Zion

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
ma ja nju od pocetka navikavam na malo vode i nije se bunila... davao sam joj po 2 l vode samo... zato sam morao sad 4l jer je velika a i mora da je ogladnela... bas me zanima reakcija mozda odem i posle da je vidim :D
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Ne vidim da ti se uvija list ni na jednoj biljci , tj nemaš "smoravca"
Ali se koriti na "V" dužinski , to je od ovih prevelikih vrućina i toplotnog udara ... teraj dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Evo mene nisam se javljao odavno , izvinite zbog toga :D Da vam kazem sve ide lepo dobio sam svoje prve hedove iz 2 biljke , sa prvim automatom sam u oblacima vec nekih mesec dana i bas nam je fino :D Evo ga tut automat 1. , i 2. automat daquiri lime(DP) koga budj obozava pa sam morao da skidam inace mnogo lep strain (sour diesel x californian orange x rudealis)... pa pogledajte <3 PRVA SLIKA daquiri nesto mi se izmesalo , pa 2 slike tutan pa daquiri x) DSC04683.JPG
DSC04517.JPG DSC04510.JPG DSC04502.JPG DSC04684.JPG
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Evo da napisem smoke report na preseku dnevnika... 2 automatika su zavrsila put i u teglama su. Sad su u cvetanje usle super hush i jack herer ali o njima u drugom javljanju.
Tutankamon ( piramide seeds) - Kolicina zadovoljavajuca.Miris- Dok se kjuralo mislio sam da bas ima los miris neodredjen ali kad se odkjuralo oko skoro 2 meseca ima neki vocni miris. nesto izmedju grejpfruta i po malo limuna. Jaka 7 za miris. Ukus- prija grlu , nije tezak dim(Jaka 6 za ukus) . Rad- Odlican i za po danu i za pred spavanje. Ima celebralan efecat i bas je lepa po telo. Mogu da radim bilo sta , dobra koncentracija. Rad 8 . Sveukupno jedna solidna 8 ica za tutana. :)))
Daquiri lime( DP). Treba jos da se kjura ali zasigurno obecava. Rad je bas bas jak i dosta je masna. Steta sto nije mogla da ide do kraja ali jednostavno kao da ima med za gusenice bile su hiljadu po njoj jedva sam ista spasio. Ali Dobio sam 30 ak grama koji ce da budu delikates kad se odkjuraju a do tad chill :D pozz drugari
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perikle

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Pa evo da napisem kako se sve zavrsilo u mom zionu :D Borba je bila opaka ali su biljke zajedno sa mnom prezivele oluju. Nisu dale svoj maksimum ali uveliko vec neko vreme zajedno uzivamo u carima pobede :D Dosta sam naucio. Na zalost ostao sam bez svih slika jer mi je crko lap. Ko zna zastop je to dobro. Inace biljka na koju sam najvise ponosan je tutankamon. Dao je maksimum i izgurao je skroz do kraja a i ja sam ga posle lepo iskjurao. Ima predobar energy control efekat. Ko je probao zna kakav boost daje za svakodnevne bilo kakve aktivnosti. cista 10 :D Jedan jack h koji se polomio jos sa mesec dana starosti dole pri dnu i nastavio je da raste kao puzavica sa totalno razdvojenim stablom. i izgurao je skoro do kraja. Bas malo je ispalo , ispusio sam za 5 dana ali je rad bio najjaci ikad. Tako da me odusevio. Super hash od koje sam najvise ocekivao i koja je izgledal najlepse u pocetku i najveca kasnije. Nekako je cudno cvetala.skinuo sam je u 30. danu mnogo ranije ali vreme je bilo bas bas lose sa 100 % vlage i morao sam da skinem. Inace ima vrlo psihodelican efekat i mirise ostro , jako i limunasto. Uvek drugacije radi , nekad mnogo lepo uspava a nekad da energiju. siguran sam da je dobra vrsta samo ja nisam uspeo da izguram do kraja. Sve u svemu ja sam zadovoljan :D Pozdrav ekipo i keep grow ! :rasta::gled:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: rastaraven90

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
uh kako si ovo napisao ko da si hteo da nas.... ono napišeš i otkačiš :smoke::vozdra::D aj uživaj u dimu :D
 
16.03.2015
59
8
8
Nisu mravi sigurno, meni su mravinjaci na sajtu pod 2 biljke i to na sve strane, ne želim ni pomišljati šta je ispod zemlje, ali biljke lijepo cvijetaju i ništa im nefali. Mravi jedino znaju napasti korijen u outu ako tretiraš biljku sa medom pa ga zasladiš, zato i nisam pobornik meda u outu. Kad pogledaš zapravo mravi su i više korisni nego štetni po korijen jer svojim tunelima pospiješuju dotok kisika u korijen. Ako hoćeš potamanin mrave uzmi neo-pitroid i pospi po mravinjacima, oni će ga brižno nositi zrnce po zrnce u jazbinu i na kraju će sami sebe pobiti tim potezom. Za skakavce uzmi actaru, jednom ošpricaj i miran si do kraja growa i možeš biti siguran da ti više neće taknuti lišće jer biljka apsorbira insekticid u sebe, pa nemaš ni briga da će je kiše isprati. Evo meni 5 dan nakon actare nema više niti jednog skakavca po biljkama iako po okolnom bilju ih skače na tisuće svakojakih, od malih zelenih, irokeza, onih boje drveta do nekih šarenih. Za sve postoji riješenje ;)
Gdje ima za kupit to protiv skakavaca i kako se tocno zove?