** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2014
80
33
28
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
Neces nista spalit. Kreces gnojit u outu kad dodje vrijeme za gnojenje. Neces sigurno biljkama od 2cm u friskoj zemlji dat duplu dozu. Ali da, gnoji se duplim dozama. Pa sad racunaj ako imas ajmo rec 5 biljaka. Svakoj 5L vode jednom tjedno. To je 25L vode tjedno i 125ml tnt-a. Ako ides duplo onda 250ml. Pa ti racunaj ako imas jos vise biljaka i jos se desi da nema kise..... Meni je i plantella pre skupa za out jer se trosi u litrama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Dzparanoja
24.01.2014
80
33
28
dobro to znam sve. posle mesec dana krecem sa prihranom. al sad stvarno gledam mnogo skupo djubrivo. ovaj hesi je samo za indoor lepo kazu ljudi. :D imam 16 GH cheese-a. bebice su stare oko 15 dana :)



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
02.05.2015
4
1
3
29
Jedno pitanje,dali bi ja mogo stavit biljku u veliku teglu za krastavce npr tako bi biljka imala vise topline i bila bi zasticena od zivotinja i ta tegla bi bila otvorena
 
02.05.2015
5
0
1
30
pozdrav ljudi, nov sam na forumu, studirao sam ga vec neko vreme pa reko' da se prijavim malo da priupitam i ja koju hahah :D
na sajt su prenesene 25.4. i sada cekam da vidim nastavak vegetacije, kako ce se to sve odvijati :)
Imam jednu malu nedoumicu, citam ovaj vodic i deo gde je opisano zemljiste i kolike rupe treba da budu, ja sam tu zafrko stvar, nisam iskopao velike jer sam to sve morao na brzinu odraditi , hocu reci da je ona "sabijena" zemlja blizu korena, tj da ce uskoro koren vrv doci do nje, pa me interesuje koliko je to lose po moje devojke i da li ce nekako moci to same da izguraju ? :)
p.s. ovo mi je prvi grow ;)
 
02.05.2015
5
0
1
30
Ma znam da se ne rade na brzinu vec me spucala paranoja pa mozak ne radi u tom trenutku bas najbolje ahahah :D
Hvala vam u svakom slucaju, jedino mi preostaje da se nadam da ce se desiti neko cudo prirode i da ce koren moci sam da se probija dalje s obizrom da je zemlja vlazna sama po sebi :)
Tesim se jer sam negde procitao da su ljudi znali samo da pobacaju semenke i da su opet imali nekog dima od toga ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Lažu :D
A kad kopaš rupe,kolika god da je rupa duboka još ju je dobro isjeći sa štijačom da se izbjegne nabijeno dno :D
Ti ako imaš vremena još t nije kasno da iskopaš veće i dublje rupe i to premjestiš,samo dobro zahvati sa štijačom ili sl. alatkom i kad premjestiš,dobro zaliješ ,bla,bla,bla :D
 
30.10.2014
13
1
3
sad citam gnojivo plantela list se dodaje svako drugo zalivanje, pa ako dajem biljci 3 litre vode sedmicno koliko cu u drugoj sedmici dodat na 10 biljaka planetele list? nije mi to nikako jasno koliko ide