** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
ljudi imam pitanjce koje me dosta vremena muči...ugl što mislite o sadnji blizu jezera, bara ribnjaka ili kako to več nazvali, preko ljeta bude dosta isparavanja i ako se sadi u blizini dali bi moglo doći do pljesni...
meni je prošle godine pljesan uništila biljke baš na takvom sajtu ali sam to pripisao kišnim danima i to 2 tjedna usred ljeta na visokim temperaturama. Pošto je sajt odličan po svim ostalim faktorima, pogoto po suncu, što mislite dali može tako doći do pljesni, SVAKI SAVJET DOBRODOŠAO
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
vec duze vrijeme razmisljam o tom i nikako da se pomirit s tim zato sto je sajt izmisljen...al tnx na svajetu, prosirujem drugi i picim na njega bolje nego da prodem kao prosle godine.
bude sunca cijeli dan al ta jutarnja magla pred svitanje i vecernja su zajebana stvar :/
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
@PowerSeed automatici samo i idu, ali me opet strah jer jutra znaju bit maglovita osta isparavanja ima od te vode blizu koje je sajt i to je sve jos u dolini...bed mi je totalno jer stvarno sajt je zakon...al opet kad razmisljam pa preko ljeta vec u 7 ujutro budu temperature jebene tak da isparavanaj ima samo preko noci i nesto malo ujutro :/
nisam pametan
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Drugar,mnogo razmisljas :) opusti se,meni je sajt uvek pored vode... 20-30-40 metara... a pored reka,jezera uvek postoji neki potok... potrazi malo i nemas cimanja sa tim razmisljanjem ;) kad se vec toliko cimas... peace
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
@Tarzan ko ne riskira taj ne profitira, ma neda mi se bas ko prosle godine plakat skoro od muke.. 9 komada sam skinio ranije pobaco pola :/
@L0oD nisam siguran da sam skuzio drugi dio tvog posta al ne cudim se haha zapalio maloprije
 
17.02.2015
25
4
3
28
Poz treba mi vasa pomoc imam biljku vec mjesec dana drzim je u flasi iznosim je po danu ispred kuce a po noci unosim e sada htjeo bih je za koji dan prebaciti van. Sad me zanima dal je bolje da ubacim stajsko djubrivo na dno rupe il da izmjesam sa kupovnom zemljom i natrpam okolo biljke.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ako uzimaš kupovnu zemlju onda ti netreba ništa drugo. Mjesec dana u flaši, svaka čast, baš me zanima na šta to liči.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nije losa, i sta ces dalje sa njom, nemas je gde presaditi... planiras u tome zavrsiti. drzaces je u dvoristu naredna tri~cetri meseca. biljka ce da raste, to znas
 
17.02.2015
25
4
3
28
Nasao sam danas mjesto imam jos jednu malo manju te dve sam mislio odnjeti na mjesto ima sunca citav dan te iskopati rupe i dal da stavim malo stajskog djubriva na dno rupe il da pomjesam sa kupovnom pa natrpam oko busjena kad je spusitm
 
04.04.2015
56
38
18
Ljudi nemogu nać koliko se kravljeg izmeta stavlja na 5l vode?,i kolko ta otopina treba stajat da bi bila spremna za upotrebu?Molim da mi netko kaže tko je gnojio s tim biljke u vegetaciji,i s kolko vode će se trebat ta otopina razrijedit.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Stavi 15 kg i ostavi barem 7 dana. Dobro zamješaj i poklopi s nečim. Ako možeš ostavi na suncu da odstoji :D Kad to prodje onda to procjedi :D E sad kako dozirati to je malo jača filozofija. Možda se javi netko s dozom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
04.04.2015
56
38
18
gledam negdje je bila tema od powera o nutrijentima,gnojivima,al nemogu nać nikako,a nebih htio eksperimentirat imam 4 biljke pa tko pita ne skita heheh..