Maloljetno pušenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Kako definiramo "opakih" ?
Utjecaja u tom razdoblju sigurno ima, kakvo te koliki je opseg tog negativnog djelovanja još nije sasvim sigurno.
Ali nikako nije preporučljiva pretjerana konzumacija kanabisa u vremenu dok je mozak još u "pubertetskom" razvoju. (do 23. ili 25. godine)
U tom periodu mozak prolazi kroz rapidne transformacije i razvijanje određenih područja, i za sve ono što na neki način ometa normalne moždane procese može se smatrati da ima negativan utjecaj. Pod to spadaju alkohol i duhan, i sl.
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
532
5.182
233
Ma pusti priče,ako je to u normalnim granicama,za tvoju dob je normalno zapalit par puta mjesečno,tako sam i ja pa nisam imao nikakvih posljedica nit ih dan danas imam kad pušim svaki dan..Danas je problem što klinci sa 15 godine puše da budu "face" u ekipi i njima je zanimljivo da ih se vidi kako su napušeni to im je fora,također fora je i na satu bit napušen,fora je stavljat slike na facebook sa pljugom i takva sranja,izbjegavaj to i ako te stvarno marihuana i njena svojstva zanimaju i da to nije iz nekog "đira" zapali i ne boj se,nećeš ostat glup cijeli život hehe..Pazi gdje pušiš i s kim pušiš,nemoj pušit po nekim zabačenim mjestima vani jer ćeš se samo isparanoirat zbog policije i zakona i bit će ti loše,nećeš doživit travu onako kakva ona je..A marihuana je božanstvena biljka,vjeruj mi.Znači kod nekog dobrog frenda u podrum ili garažu kad starci zaspu i palite!Ne pretjeruj i ne radi gluposti (teško je izbjeći to u tvojim godinama ali probaj bit pametan) i neće ti naškodit ništa.Pozdrav ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
sve je ok u umjerenin količinama.. neželin te pripast, al pripazi malo za vrijeme formativnih godina..

the best is yet to come..
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja isto mislim da nije bas dobro duvat dok se ne prođe pubertet i to razdoblje...iako ja jesam, fala bogu nije mi ništa, noramalan sam još (valjda)...jedino me malo j**e to sto znam zaboravljat stvari :D dal je od toga ne znam, moguće..a i vjerovatno hehehe...ali dobro se držim, nema opakih nuspojava :D
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ako koristiš u normalnim količinama jedino čega se moraš bojat je ljenost osjecam se predobro kad zapalim nemam nikakvih kako da nazovem neuspojava Haha A sad ako se ubijaš od gudre otupit ces neces znati da zivis zaboravit ces jest i u tim godinama izbjegavaj fejs i slicne stvari u tvojim godinama sam poceo pusit i evo 3 godine duvam i sve mi je pet samo sam ljen kani se fejsa sto se tice toga ako iams nekog stalnog dilera dogovori nekakve sifre i slicno i nemoj duvat bilogdje pokusaj se osjecati kao rasta,a ne frajer koji zapali u klubu jer tako mozes samo naj... Dobro ti je rekao Ludi dim zapali negdje u garaži gdje te niko nece vidit i slicno uzivaj u ganđi nemoj se ubijat od nje da ti bude loše nemoj je podcjenit i budi oprezan ako budes osjecajo da ti ne lezi neka kolicina uspori i drži tempo :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Štef;244591 je napisao(la):
Jel ima nekih opakih nuspojava ako pušim sa 15 godina?

Ako pusis duvan, bolje da si ..vno pojeo, a ako mislis na "travu" onda te mi kao punoljetni ne smijemo podsticati na uzivanje (zakonom zabranjeno)
Ajde kuci i vrati se kada porastes!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
trebali ste mu ljepo napisat... ne komplicirat :icon_lol:
štef odgovor na tvoje pitanje je NE


peace out !

 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Ajde snace se mali,prvi put sam zapalio u 5.razredu naravno starije drustvo me ponudilo i do tada naravno nisam zapalio i sa 15 sam poceo pusit i evo duvam dosta dugo super sam si i sve je u redu,ja nisam se imo gdje informirat (nisam znao da ova stranica postoji),a sve ostalo sa googla mi se činilo nepouzdanim onaj ko ne voli gudru bi napiso clanak kako trava jede mozak,a onaj ko je voli da proširuje i tako :) Štef pamet u glavu i eto samo se nemoj prebijat od trave i sve ce bit u redu
 
26.02.2013
3
0
0
34
hahah sta si se istripo... ja imam 18 i pusim od svoje 14 godine svaki dan sve do dana danasnjeg evo upravo rolam dok citam ovu temu, za sad nemam nikakvi sjebova oko zdravlja nadam se da u narednom periodu necu ni imati hahha
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Super Skank je napisao(la):
hahah sta si se istripo... ja imam 18 i pusim od svoje 14 godine svaki dan sve do dana danasnjeg evo upravo rolam dok citam ovu temu, za sad nemam nikakvi sjebova oko zdravlja nadam se da u narednom periodu necu ni imati hahha

zelen si jos fend :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Ma jednan zapalis u mjesec-dva, nece ti nista biti :)

Sve što je pretjerano šteti, ti da svaki dan jedeš nešto zdrav, npr. jabuku... Nije zdravo.. zato sve umjereno. ;)