Mandala Safari grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.02.2011
46
4
8
34
Ja bi svoje pustio i više, al mi prostor nedozvoljava HPS više nemogu dić, maksimalno mi je sad 35cm od vrhova, a pošto je ct može ić 15-20cm iznad vrhova, pa mislim da nebi trebalo narast više od 15-20cm u cvjetanju,tj do visine od 50-55, max 60cm al onda bi prostor između lampe i vrhova bio svega 10cm, planiram i ja sad na proljeće ovu sortu negdje out, stabiljka je debela sad ko grlo od pivske boce, kakav je dim? rad? biljke, nisam još nikad uzimo ovu sortu, jesi imo vani dvije samo ili više njih pa si muške odrezo a dvije cure ostavio? ja se nadam bar da dvije budu cure, jednom sam imo mušku i to jako davno kad sam prvi put imo biljke, i poslje više nikad,uvjek su me ženske obradovale :D
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Neznam kakav je dim ali je miris biljaka bio slatki skunkasti,ja to zovem funky miris,nešto vočno ali i zemljano u isto vrijeme,rad nisam nažalost probao ali kontam da je dobar-odličan pošto je mandala u pitanju,imaju stvarno lijep izbor genetike...nisam siguran da če ti tako malo izrasti u cvjetanju,to meni izgleda bolesno dobro i da tek počne debljat pošteno u cvjetanju,mislim da češ morat nekakav trening uradit,ako ništa topiraj ih na pola pa ih pusti nek još malo izrastu u duplo pa onda stavi na cvijetanje...bit če to masne i debele cole pa mislim da ti je bolje da imaš po dvije nego po jednu hehehe :) sorry što nisam na pvt odg.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.