marihuana i lijekovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
jel postoji ikakva mogucnost da je moguce dobit alergijsku reakciju na neki lijek (konkretno sumamed) radi THC-a? :S
bilo bi lijepo da ima mjesto na forumu ako se ikome dogodila nekakva nezeljena reakcija sa nekim lijekom, iako cisto sumnjam, da je napise :D
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
40
Sumnjam. Prije da se alergija razvije na sam antibiotik što se dešava, pogotovo ako je doza velika, imunitet sjeban.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
cesto ljudi imaju reakcije na antibiotike, jer kao prvo unisti sve bakterije i na taj nacin ostavi glivice na tom bojnom polju, koje se razbohote i umeju da naprave lisajeve na kozi i sistemsku kandidozu. a bas sam juce imala jednu balerinu koja je posle par tretmana jakih antibiotika navodno razvila psorijazu po dlanovima i stopalima, bar tako su joj doce diagnosticirale. sve u svemu, nema veze sa vutrom, osim u suprotnom smeru - bez nje bi bilo mozda i gore.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
posle tretmana smanji kiselinu u telu, moze i sodom bikarbonom, izbegavaj secer i nahrani kozu necime, mozda kasicica ulja nocurka dnevno, oralno i direktno na lisajeve, naseli ponovo dobru floru u probavnom traktu nekim probioticima. osnova obroka neka bude povrce, manje mesa, najmanje ugljikohidrata.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva