Marihuana mi ne sjeda!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
pa realno, gram u buksnu za dvojicu je malo heavy i meni koji nisam pauzirao 13 godina. :)
nije da se ne moze i da se ne dogodi nekad, ali to vec nije uzivanje, nego mucenje sebe bez potrebe...zamotajte 4 puta manje za pocetak.
a "sugav trip" dva dana posle ti nije do vuje, nego je zivot nekad takav...:crazyd: :p ume da bude i duze od par dana. :zvizd:
 
23.11.2016
3
13
3
35
Pozdrav ekipa nov sam u ovome i imam jedno pitanje.Kada pusim sa ortacima pojave mi se ogromni podocnjaci.Da li mogu to nekako da resim il da ostane tako?
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Mozes probati i samo sa spavanjem :crazyd: ...ili :cool23:. (cvike)
BfRqMIHIMAEivCM.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: idemodelije

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Baš kako LOodi kaže,samo cvijet kao ja-između 2 i 3 grama ode na pljugu.Tako mi je bolje jer ne pušim duhan uopće :D
 
19.04.2016
95
67
18
ljudi a dali se nekome desilo kao meni da mi ukus marije nekad ne prija pa da se pri par prvih dimova najezim i sav stresem ali toliko da mi se cini nekad da bih mogao da povratim!? nije da je rad losh ili da preterujem sa dimom ali mi se cini kao da mi ta sorta ili vrsta marije jednostavno po ukusu ne prija!
A daaaa zaboravih da kazem i da mi nekad dok drzim dim organizam me tera da ga izbacim tipa kao da treba da iskashljem to ali ja necu da pustim pa sad zamislite to... a pritom ni sa drzanjem dima ne preterujem nego ga drzim 10-15 sekundi i pustim!? i to nije uvek ponekad se deshava a ponekad samo klizi kao podmazano ali u zadje vreme sve ceshce pa me mallo brine, inace sttanje je takvo da je to uglavnom kupovna-ulicna marija!
 

Gogzy

Aktivan Član
11.04.2016
57
634
83
Za sve one koje pere paranoja želio bi podijeliti svoje iskustvo i neke savjete koji su meni mnogo pomogli. Konzumiram marihuanu nekih 15 godina i nikada nije bilo loših iskustava sve do negdje ljetos malo prije mog 30-og rođendana. Počeo sam imati takve paranoje da je to teško opisati riječima, i tri mala dima bi me bacila u tešku paranoju. Počeo sam misliti da sam navuko neko proklestvo na sebe, sigurno to nije nešto što si čovjek želi poželiti za 30-ti rođendan. Bio sam očajan, u biti teško je to opisati. Presto sam pušiti marihuanu i stao sam malo na loptu i sagledo svoj život. U to doba sam radio na sezoni 5 mjeseci bez slobodnog dana, bio sam od 8 u jutro do 4 u jutro na nogama što je iscrpilo moj organizam. Uz to sam postao osoba koja je bila opčinjena zdravom prehranom i ostalim glupostima, bio sam osoba koja previše brine oko svega, shvatio sam da dugo vremena več nisam opušten da nisam onaj stari.Kao šlag na tortu tu je došao razvod roditlja i sestrini financijski problemi. Kada previše brinete oko života organizam počne misliti da je u opasnosti i počnu se lučiti hormoni stresa(kortizol) što dovodi do aniksioznosti. Shvatio sam da marihuana nije uzrokovala te paranoje i aniksioznost, ja sam bio uzrok toga, moja pretjerana briga oko gluposti. Odjednom mi je sve postalo jasno, iz očaja sam došao u stanje neke zahvalnosti, marihuana mi je samo ukazala da nešto nevalja sa mojim životom i da su promjene nužne i da moram poduzeti neke korake. Prestao sam pušiti na neko vrijeme i poduzeo neke korake koji su mi mnogo pomogli(podijelit cu ih sa vama kasnije). Posadio sam dva Northern Lighta Auto od RQS i čekao. Evo moram reči da sam neki dan skinio vrhic za probu i da mi je bilo odlično, na početku možda malo nelagodan osječaj nekih 15 min što pripisujem tome da se moram opet naviknuti na te osječaje jel nisam pušio 5 mjeseci ali nije bilo nikakve paranoje i umiranja. Zbilja sam bio presretan jel osječam da se vračam na staro, da postajem osoba kakva želim da budem. Evo i par random savjeta od mene koji su meni mnogo pomogli:

1. izbacite kavu jel svaka šalica kave podiže razinu kortizola za narednih 18 sati (ja sam je mnogo pio)
2. vježbajte 3 puta tjedno (ne pretjerivati sa svježbanjem jel također če se podiči hormoni stresa)
3. provodite što više vremena u prirodi-opuštena šetnja
4. skroz određeni period probajte što više spavati i odmarati
5. pročitajte neku kvalitetnu knjigu
6. manite se facebooka i drugih društvenih mreža jel također uzrokuju aniksioznost i depresiju (vutra forum je sasvim dovoljan)
7. prekinite gledati vijesti i novine-današnji mediji su bazirani na strahu a podsvijest to upija jako dobro
8. isperite sami sebi mozak sa pozitivnim afirmacijama (ja koristim afirmaciju: ja sam u potpunosti siguran i sigurno koračam kroz život)
9. prije konzumiranja marihuane obavezno pojedite složene ugljikohidrate tipa krumpir,batat,grah...(marihuana moze uzrokovati pad glukoze u krvi a simptomi su jako slični onima kao kod napada panike)
10. posadite sebi biljku-moja preporuka za početak neki automat jel imaju nešto više postotke CBD-a koji anulira negativne učinke THC-a
11. budite zahvalni za sve što imate u životu
12. budite nježni prema sebi, dajte si vremena, nemojte si stavljati neki bespotrebni pritisak da nešto morate, nemorate ništa
13. ako imate mogučnosti i vremena provodite vrijeme sa djecom-ona nas nauce sve ono što trebamo biti ali smo zaboravili
14. uživajte u životu, život je igra, ponekad dobiješ ponekad izgubiš-važno je sudjelovati

I NE ZABORAVITE

11227027_1243973885630232_1969130389647270797_n.jpg
 
Poslednja izmena:

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ovaj post je bio bas ono sto ja preporucujem ljudima , osim neke hranjljive stvari treba organizam biti odmoran a glava nesme da bude u nervozi...jer marihuana potencira dozivljalj. Ono sa kafom je blizu istine to znam jer sam i sam imao problem kad sam pio po 5-6 u dan e sad onu jutarnju nema sanse da promasim i mozda jos jednu posle rucka i to je to.
Poz necu da filozofiram ali paranoja je ponekad borba sa istinom i to mora da se dozivi i da se izadje od takve stvari jaci ....
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
:clap:: @Gogzy

Inace imao sam dosta slicno iskustvo prije jedno 5 godina... slicne radne obaveze, isto stalno neke nevolje sa obitelji, zivio sam i s tim da je kod mene i alkohol dosta kumovao svemu tome. I s tim da sam ja zavrsio sa anksioznosti u tokom dana, a veceri i noci su mi pravili drustvo napadi panike.
Travu sam konzumirao povremeno, al gledao kao neki dodatak da me dodatno razvali prije spavanja, cuga isto tako. Previse sam nazalost to dvoje smijesao u istu ladicu.
Hehe, a zanimljivo nakraju da su mi gljive pruzile to ukazanje da mi nesto nije u redu sa zivotom, i natjerale me na radikalnu promjenu. Jedna doza, jedan trip koji me drzao do ranog jutra i nije popustio dok sve nisam shvatio :)
Zavrsetak price : dao otkaz, pustio sve i vratio se natrag u rodni grad, otkantao puno sranja, alkohol, kavu, poceo trenirati, zdravije se hraniti, godinu dana nakon preselio se u drugu drzavu bez da sam glavu okrenuo i sad na kraju kad se pogledam ne mogu vjerovati da sam uopce mogao biti onakva osoba. Vutru isto nisam konzumirao do skoro godinu dana unazad, kad mi se isto ostvarila jedna od velikih zelja te sam konacno mogao zasaditi vlastiti mali vrt :)

Inace sve si super rekao, ta tvoja lista random savjeta lako bi se mogla nazvati i recepturom za happy life :thumb::joint2:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
ja sam bio uzrok toga,
Prvo veliki respekt za temu.Bas u pravom trenutku sto se mene tice jer sam imao slicna razmisljanja sada poslje nove godine,Definitivno covijek mora sam sa sobom rijesiti koliko cesto,kako i kada si stvara problem i pritisak..Jer u konacnici taj brz zivot i trka za parama donese samo negativne posljedice.Potpuno se slazem kako se nezadovoljstvo manifestira kroz konzumiranje marihuane.Ali kao sto si napisao..to je znak da nesto trebamo mjenjati.Kao sto sam rekao..imao sam slicna iskustva i jednostavno bas ovih dana stao na loptu i ajmo reci malo "usporio" sa zivotom.Malo odlazak u prirodu,zena,djeca,smijeh,druzenje i zdrav pocetak dana rijesava da shvatis prave ljudske vrijednosti i zivot sto daje.Trcanje,trening isto puno pomazu pogotovo tko ima volje na pocetku dana trcati.Ja trcim na kraju dana i meni to da osjecaj spokoja pa onda i frula prije spavanja ima smisla.
Kako god..:respect::thumb:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Uf, ja bi mogao danima pisati od periodima života gore-dolje jedino šta mi marihuana gotovo uvijek sjeda:)
Moja draga je imala paniku zapaliti. Sad uglavnom rijetko. Ponekad pomislim da nisam zajebao s nekim strainom mada meni je bilo sve čisto ok, zabavno, inspirazivno i poučno. Odmor živaca također ne smijem izostaviti.
Sve je to kao je uzmeš, treba je gledati kao iskustvo odnosno pronači svrhu, ponekad ako i treba neobavezno se napušiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt