mars hydro firma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
nisam znaop gdje da pisem pa cu ovdje , htio sam naruciti sator navedene firme velicine 3,3x3,3 koji kosta samo 96$ a vrlo je dobre kvalitete.. Znajuci da imaju i eu qwarehouse krenuh u proces narudbje da bi na pola bio sprijcen od strane sajta.. obratim se njima preko mejla ,oni me pitaju da ostavim podatke ( e da pisalo je da je from eu warehouse nekih 40$ shipping) da bi mi javili nakon 3 dana da je cijena navedenog satora 278$ ... U dvodnevnom dopisivanju mi i dalje trvde da je iz Njemackog sladista ta cijena iako sam im dostavio xy dokaza za koje pare dostavljau iz njemacke u Hrv.. Sta oni muljaju i kemijaju nije mi jasno al su mi ovim pali ajme u ocima..(amda nisu visko ni kotirali)..
"
Actually we know Croatia belongs to EU, and we can ship light and tent to your country from our DE warehouse, so in this way, you no need to pay custom taxes. While the shipping cost itself to your country is much high, and another reason is that the tent is heavy and in long package , so that's why the shipping cost is so expensive. At present, we can only get this price because we seldom ship to your location, and if you can find someone in other EU countries, we can do this very easy,and the shipping cost will be much lower from our DE warehouse, so hope this will help you save much money,thanks.:)
"
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Stetno s tim brate... Pazi ovo po njima za slo normalan shipping, al je za nas sator od 96$ + mozebitnih 40$ ako je eu warehouse ne germany, po njima 278$..:) :)
 
06.07.2015
14
8
3
evo ovo sam ja dobio sad kad sam isao narucivati ... i da to sto si napisao gore uopce nema smisla, ali za njih nekako ima ... bas ne kuzim kakva im je to politika
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    39,2 KB · Pregleda: 53

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ne znam sta kemijaju al kemijaju nesto.. Sad im posalji mejl s upitom zast nemos narucit,prilozi im ovu tvoju fotku,i ako vas jos par bude tako slalo vidit ce da stoji ono sto sam im ja piso da bi ubili ovdje s prodajom,pa mozda ubuduce promjene to,kao sto mi je tina obecala.. i da naplate onaj 40$ eu shipping i dalje je tent brutalno jeftin 830kn za 100x100 sator nista losiji od mog secret jardina...
 
06.07.2015
14
8
3
evo dobio sam mail od njih, glasi :

Thank you for email us, and we can ship to Croatia from our DE warehouse, and there is no duty, no VAT , and the shipping fee to your country is very expensive, the best price I can give you for the 2 Mars II 700w lights : $860USD and free shipping , hope you will like this price. Looking forward your reply.

cijena istoga na njihovoj stranici je 289,99 USD ...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
uzmi taj sa ebaya i gotovo.
oni su ti rekli kako i zasto jer u De skladistu dode do hrvatske ogromna postarina.jeste cudno da iz npr amerike do hrvatske bude manja ali tako je za europske zemlje mali paketi su malo para dok veliki su ogromne pare samo za postarinu
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Znam ja dobro njihovu pricu,izmjenili smo 8mejlova, al im prica ne drzi vodu,ja uzimo sator iz DE preko 3baya 20eura shipping.. Muljaju oni gadno nesto...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Stvar je u tome da te navuku nerealno jeftinom cijenom i onda te poderu sa dostavom to je stari sistem koji koristi i amazon samo na malo finiji nacin... narucim 3 stvari iz istog docana i na svaku posebno placam dostavu i sve tri stvari su mi stigle u 3 dana pa sad sami prosudite
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pise svugdje koliko ce postarina koliko artikal
ja naso mylar foliju za dolar ali postarina 20 isto tako naso foliju za 20 postarina 1 dolar hahaha
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Nije do njih kurirske službe toliko naplačuju za dostavu iz DE Taj šator ima 10-ak kila pa ti sad računaj.Ebay ima bolji ugovor s kurirskim službama.
 
26.08.2015
16
2
3
34
Evo da i ja podijelim svoje loše iskustvo sa mars hydro firmom . Uglavnom sa ebay de sam narućio 2x 600w reflector seriju platio dostavu do hrvatske kako je bila cijena negdje 20-30 dostave i lampe , kad ono zove me neka kineskinja sa lošim engleskim da trebam platit 50 funti nakon jedno 20 minuta razgovora reko ko ih j.. i platio .Nisu htjeli dostavit da je dostava u hrvatsku skupa ,a do slovenije po cijeni koja je na ebay nevjerovatno a slovenija dalje od njemačke . Ubuduče ako neko kupuje platite točno kako je na ebayu ako vas zaje.... odustanite , moraju vam vratit novce u najkračem mogučem roku , naručujem godinama online iste težine/dimenzija paket kakav je bio taj i dostava je točno onako kako piše na netu za takav paket 20-30 eura , nisam siguram mislim da su poskupili na 60 eura ali u glavnom ništa više platit nego je navedeno na ebayu , ja sam platio ali neka se zna za druge koji imaju plan narućiti .
 
Poslednja izmena:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ma pali su mi u ocima ajme,bkte platinum led iz usa dosje pazi ovo 40 dolara shipping,ok ide carina,al mos uvjek doig da ti fejkaju racun.. A i da ne bar nemuljaju ko ovi kinezi... Zaobilazim ih u najsirem luku..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Meni su za mars hydro 400w tražili 189 dolara a sa troškovima shippinga 410 dolara, tako da ću uzet 2,5 soma kuna i kupit ga u hedshopu, jbg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Žešći prevaranti,a paneli im nisu uopće kvalitetni kako se reklamiraju.Koriste jeftine ledice i noname drivere a kad su ih ljudi pitali zašto ne koriste Cob module oni kažu da bi paneli bili preskupi hahaha i ovako su preskupi za ono što nude @No Joke moj savjet zaobiđi u širokom luku ili za tu lovu napravi sam panel s Cob modulima i Mean Well driverima
Ja bih rađe dao 300E za ovaj panel http://www.bonsaihero.com/led-growlight-150-watt
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Neda mi se radit panel, iako znao bih ga napraviti. Sjebano je to hlađenje izvesti. Ovak mi je najbolje. Što je je Mars ima glupu politiku i smatra HR kao da nije dio EU. Imaju skladišta po Europi ali za HR šalju samo iz kine, dok u ostale članice šalju iz njemačke i UK.