Mazar Avlijaner Fem. - out 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
@opa cupa brate,bar si nekoga obradovao :) ja sam ove sezone izgubio dosta biljki,sto od krava i koza,sto od puzeva na pocetku sezone... al to je Outdore,to obojica znamo,cim je out to vise nije nase... al nisam imao napade od ljudske noge :) al jbg desava se,sta je tu je,idemo dalje... :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Šteta jako lijepe biljke. Ako ti je sajt bio na nekom jako skrovitom mjestu vjerovatno je neko ko je znao. Mada se može desiti da neko u prolazu skuži biljku. Recimo ta posuda ili zaštita oko biljke privlači pažnju već iz daljine. Ne uklapa se u prirodu. Mislim da se puno lakše provali ako ima nekih znakova oko ili na biljci. Ja se pitam kako ću svoju podvezati a da se to ne vidi. Čak i neko ko uopšte ne zna kako izgleda marica kad vidi drečavu posudu ili bilo kakvu i neko ofirno podvezivanje ili bilo šta neprirodno, privući će mu pažnju i zapitat će se o čemu je riječ. Čak se i posipanje pužomora vidi iz daljine. Ali prvo zlatno pravilo je ne pričaj nikome. A ako ćeš nekom od povjerenja i reći nipošto, ali nipošto ne govori gdje je i ne pokazuj sajt. Sajt je sveto mjesto koje samo ti znaš gdje je. U tom slučaju ako ti se to desi znaš sa sigurnošću da nije niko poznat upitanju.
 

wed

19.07.2014
75
173
33
Wed,ako si je pusio onda si bio i u ekipi koja je maznula jer samo debil bi pricao nekom drugom da je dim ukraden.Vjeruj mi da kad bi se to meni dogodilo i da onda cujem ko je taj moja bejz. palica bi imala nocnu setnju.
vidim da si neki baja i sve je to ok sto demonstriras silu ali pazi ovako ne moze da me optuzujes za nesto sto nisam uradio, a pusio sam tu vutru zato sto se dobro znam sa tim likovima i imaju poverenje u mene. Iskreno ja to nikad ne bih uradio a i da sam bio sa njima tad verovatno bi ih odvratio od toga.

Isto kao što im je pouzdana informacija bila gdje tko ima biljku. Baš nebuloze pričaš, aj samo razmisli koliko bi kuća i dvorišta trebali proć da nađu biljku. Recimo da svaka tisućita kuća sadi (što je prilično mnogo), trebalo bi im godinu dana obilazaka da bi našli jednu biljku. Jedna stvar da si je ti pušio al druga stvar što oni nisu saznali ili im je netko natuknuo di i tko ima biljku. Ponovit ću još jednom, nemojmo biti naivni.
Nije bas da su trazili biljke vise se to desilo slucajno tako sto je neko zapazio biljku i odma su je uzeli i ''dovrsili'' grow tj prerano je ubrali i nedovoljno susili.