Mazar & Special Queen *light* 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Svaka cast druze biljke su ti kao za casopis.

Za mene licno Mazar je strain kojeg moram imati bar u svakom drugom growu, a onima koji nisu uzgojili da svakako uzgoje sto pre.
Takav smireni i opustajuci rad nisam imao odavno a mozda i nikad....definitivno deluje kao analgetik.
Milina za chill out i kuliranje i drzi bolesno dugo, mozda i predugo.
To sto sam srolao je bio Mazar 2 nedelje pri kraju, isusen u toku dan-dva.
A tek kakav je nakon sto sazri i iskjura se par nedelja..mogu da zamislim i zaista sam nestrpljiv.

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Biljke su mogle biti i puno bolje,ali eto,growao sam u "krivo" vrijeme pa se nisam posvetio 100%...bilo mi je bitno da odrade svoje sto prije da imam sta varit.

Nisam bas ni gnojio,pa sam kombinirao razna gnojiva itd...uglavnom cirkus,jer sam čuvao set gnojiva za veći box.

SPECIAL QUEEN SMOKE REPORT

Okus i miris potpuno drugačiji od mazara...a i rad,kod mazara je dosta prisutan zemljan okus,kod kraljice uopće...okus dosta baca na citrusno voće,kao i miris...baš mi je sjela.

Rad,zuja u glavi ali je puno lakša i blaža od mazara...puno slabija,ne spušta toliko...kao da daje kick energije lagane,ono očekuješ suprotno a koncentracija i dalje na nivou,na nogama stabilan i poletan,ali osjećaj nekakve "lakoće",kao da lagano lebdiš,nema utega kao kod mazara...bojao sam se da ne bude ubitačna poput mazara i baš mi se sviđa,super dnevna pljuga.

"Rad" traje prilično kratko,što je opet dobro jer obično s društvom se zapali po 3-4 u 1h,super za ostat relativno normalan a opet zuja u glavi prisutna,totalna pozitiva.

Eto neznam kako da drugačije opišem...uglavnom vutra je "lagana",za razliku od mazara.

Eto može u završene...