Medicinsko edukativni grow 3.0 - RQS - LED 465W/200W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Di ste ljudi!?!

37. DANA VEGETACIJE - 52. DAN CVJETANJA

Biljke su dobro i koliko vidim po njima, širenje flekica se usporilo, a bogami su se i fino udebljale od zadnjeg updejta! Tako da sam jako zadovoljan sa trenutnim stanjem u boxu i mislim da ćemo u tom tonalitetu i izgurat do kraja. :)
Odvlaživač sam morao vratiti, pa mi se nažalost vlaga penje do 70%. No prije nikada nisam imao odvlaživač, pa nisam imao problema sa plijesni. Nadam se da neću imat problema ova zadnja dva tjedna koliko se još moraju kiselit u boxu. :)
Stigao mi je i mikroskop, 5 eura čiste sreće sa aliexpressa, tako da sada mogu pratiti i trihome, odnosno pogodit točno željeni trenutak harvesta. :)

BioGrow - 0,5 ml/L
BioBloom - 2 ml/L
TopMax - 1 ml/L
Algamic- 1,5 ml/L

Temperatura: 20C - 27C
Vlaga: 55 - 70%

Ono što je najbitnije dragi moji, je to da je kontrola prošla fantastično, odnosno, da nemam nikakvih tumora u mjehuru! Urološki onkolog koji me vodi i operira kroz cijelu tu priču, mi je rekao da sam uskoro prošao najrizičniji period u trajanju od dvije godine od zadnje operacije, te da se nakon toga drastično smanjuje moguća pojava recidiva u budućnosti! Neznam šta da vam kažem, na koji način da slovima izrazim sreću nakon takvih vijesti. Jednostavno treba prokosit izgledima i ne dopustit si da vas naizgled loše stanje tijela i vijesti koje vam priopće doktori, utječu na psihu koja je najbitnija u borbi protiv sranja za kojeg barem za sada nema sigurnog lijeka. Mi sami smo put do izliječenja i način na koji se odlučimo boriti protiv nečega! Etoga, nadam se da će nekom moje napisane riječi kroz cijele medicinsko edukativne growove pomoći da probude želju, volju i nadu za odzdravljenjem, te da će to i postići! SAMO POZITIVA! :)

Evo i koja slikica trenutnog stanja iz preostalog boxa:

image2.jpeg image3.jpeg image1.jpeg image0.jpeg

To je to za ovaj puta, pa se čujemo iduću srijedu sa novim updejtom! A do tada sve vas voli i ljubi vaš Veseljak! <3 :wave:
 

Milic355

Doctor Oz
22.06.2023
178
940
93
Pališ ih lampom

Pogledaj moj dnevnik isto to se počelo dešavat jer je panel bio na 35-45cm visine i 100% ,zadnja 2 tjedna ce na 55cm i 80% Jer joj ne treba toliko ,do zadnja 2 tjedna je čak i izdržala svjetlo

Vidiš da ti i mali listovi oko Heda gore a to nikako ne valja znaci da je gadno
Gubiš masnoću i jačinu na dimu
 
Poslednja izmena:

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Ne kažem da nije moguće, ali me u računici jebu one dvije biljke iza ovih spaljenih što su još bliže lampi pa nemaju tih nedostataka. Činjenica je i ta da su sve 4 biljoze različitih strejnova, pa da neke možda drugačije reagiraju na količinu svjetla koju dobivaju. Uglavnom, stavio sam lampu još u srijedu na 75%, odnosno na 350W, pa ćemo vidjet hoće li biti pozitivnog pomaka. Ovako i onako su mi se već dosta udebljale do sada, pa se mogu igrat sa raznoraznim pizdarijama, opcijama i opcijicama do harvesta. :D
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Bok, bok!

37. DANA VEGETACIJE - 59. DAN CVJETANJA

Situacija je i dalje ne promjenjena, tu i tamo se koji listić odozgora sasuši, ali me to ne sekira jer se bližimo kraju. :)
Northern light sječem ovak vikend. Već primjećujem na donjim granama da dolazi do amber trihoma, pa nemam šta za čekati, dok ćemo ove druge još malo pustiti da se kisele. I dalje se debljaju tako da me to izuzetno veseli. :)

BioGrow - 0,5 ml/L
BioBloom - 2 ml/L
TopMax - 0,5 ml/L
Algamic- 1,5 ml/L

Temperatura: 20C - 27C
Vlaga: 55 - 70%

Slimbe:

image0 (1).jpeg image2.jpeg image1.jpeg image0.jpeg

Etogac, nemam što previše za nadodati jer dolazimo do samog kraja, tako da se čujemo za vikend kad poberem prvu fotoperiodnu ljepoticu.
Čujemo se, pa-pa! :wave:
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Dobro predvečerje!

37. DANA VEGETACIJE - 66. DAN CVJETANJA

Etoga dolazimo do samog kraja sa ovom avanturom, jer sam za sutra zakazao zadnji, četvrti dio harvesta u ovoj turi. :) Fino su se napumpale i ima tu smeđih trihomčeka, tako da su spremne. Od Northern Lighta kojeg sam sjekao u subotu sam dobio 500 grama, tako da za sada brojimo 1660 grama sa 4 biljoze od kojih su 3 bila automatika. Od ove preostale tri djevojke očekujem odprilike isto toliko, jer su ipak malo deblje za razliku od ovih bećarki sasječenih prije. Eto posljednih sličica djevojaka dok su još u komadu. :)

image1.jpeg image2.jpeg image0.jpeg

Javim vam se nakon harvesta kad to sve skupa stavimo na vagu! Sajonara do tada! :wave:
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Živili ljudi! :)

Odavno više nema vegetiranja, a od četvrtka bogami nema niti cvjetanja. Sve je pobrano i osušeno, te danas stavljeno u tegle na kjuranje. :)
Od ove zadnje tri biljčice sam dobio 1320g. Zbrojimo to sa harvestima od prije i u konačnici dobivamo 2980g. Oduzmimo od toga grane i grančice kao i postatak vlage u njima, te dolazimo do nekih 650-700 grama suhe materije. Gram po wattu. Nije loše, ali realano gledajući panel mi se vrtio po svakojakim jačinama, tako da defnitivno nije odradio grow kroz najjaču postavku koju može.
image0 (2).jpeg
Ovo što je u plastičnim ziplock vrećicama je sve već odradilo minimum dva tjedna kjuranja u staklu, te se u većim vrećicama nalaze i integre za održavanje vlage od 62%.

Za iduću turu sam već spreman, samo što sa njom krećem kad se vratim sa božićnih praznika od familije, tamo negdje malo prije početka 2. mjeseca.
Prvo sam kontao uzet sjemđe od ripper seedsa, a onda me povukla ova tropicana od sweet seedsa, pa sam uz to još uzeo jednu sativa dominant sortu. Ajde živi bili pa vidjeli oćel me oprat crvenilo u rundi sa njima. :)
image2 (1).jpeg

Sa zemljom se ovaj puta igram malo. Uzeo sam pola plagrona i pola biobizza, pa ćemo vidjet pod kojom će zemljom izrast bolje bilje. Nisam nikad probao plagron, pa me eto čisto zanima kako će izgledat stvari u njihovom soilu. Sa gnojivima nisam kombinirao, držim se dobre stare organske garniture od biobizza, jer sam snjom nekako siguran, barem koliko mi se čini. :D
image0 (1).jpeg image1 (1).jpeg

Etoga, to je to za sada. Još vam se opet javim na staru godinu kad budem krenuo radit ulje, pa ćemo zatvorit dnevnik i takoreć odma otvorit novi. :)
Veseljaci moji, živi mi i zdravi bili! Šaljem svima pusice! :ljubav::vutra::wave: