Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hvala opla,ja sam šutnju shvatio kao edukativnu tehniku,koja radi! Izgleda da si osvojio milju maraka!Kupio sam onog malog praščića,švabski turbomlaz,temp 35 ugodnih pod lampom,bez upuha,odnosno one 4rupice za sada.imam pauzu pa na bušenje.Samo prasčić skviči ko divlja svinja,bez mog super DAS BOXa i flex- izo cijevi nebi bio za spavaču sobu.čuj sutra se javim sa sličkama u dnevniku pa trebat ču savjet oko cura,pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ajde rijesi taj upuh i bit ce dobra temperatura.
Pa nije tako glasna ta turbina ako mislimo na istu ali i da je ...naviknes se s vremenom na to i onda kada neradi falit ce ti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
opa cupa, ako nije problem bili mogao odgovoriti na jedno pitanje? posto gledam sjemenke za ovu outdoor sezonu ( ne mislim ih sadit jos ne boj se) , razmisljam se posadit bar 3 automatika tako da imam šta za motat dok mi ove regular ne budu gotove u 10 mjesec. E sad pošto cu morat sklepat box, i držat sve biljke minimum 3 tjedna dok ne odu van, oce li mi ti automatici radit problem, ili ih mogu stavit u isto vrijeme kad i regularke i jednostavno presadit sve vanka u isto vrijeme? ili da ih posadim na sajt tek kad presadim regularke u out?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
rano je jos za razmisljanje o out-u
Za tri tjedna automatik procvjeta.Ja bi podigao reg.u boxu a autose kada dodje vrijeme za njih....vole sunce pa sadnja autosa prerano nema smisla.
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
nije rano za razmisljanje o njemu ako je prvi i ako ga mislis ucinit dobro, uredu hvala na odgovoru mentore ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
naravno da nije ...cak je i lijepo o outdooru raspravljati.proljece ovo ono :)
Slobodno ti pitaj sta god nije jasno..nema krivog vremena i glupog pitanja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
hehehehe pa naravno, iskreno jedva cekam! kad opali sunce, ja u hladu sa trubicom i gledam plodove svog truda.. priceless, nadam se da ce biti tako :)

Može, hvala na brzom odgovoru i dostupnosti, cheers!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Pozdrav Opa Cupa
Ispalo mi je neko neplanirano putovanje za ______, pa sam kontao da se malo opskrbim za out 2015.
Vidjeo sam da si ti dosta pricao na nekoj temi o Hesi djubrivu i hvalio ga pa evo da se tebi obratim u Mentorski kutak.

Mislio sam 2015-te da malo biljcice pocastim Hesi djubrivom. Nisam se nesto puno smarao citanjem o hesiju, posto nemam gdje da ga kupim, ali sad kada mi se ukazala prilika da ga kupim, nemam ni vremena jer putujem za koji dan... vidjao sam ga samo u indor dnevnicima

Prvo i glavno pitanje... posto planiram outdoor, da li mi vani moze nesto puno vise pomoce Hesi od Plantele? Da li opste da komplikujem sebi zivot sa Hesijm ili da tucem kao i prosle godine Plantela list, cvet?
Hvala;)

...Bilo je tu jos 4-5 brzih pitanja koja sam obrisao, posto ako padnem na prvom pitanju sve pada u vodu.
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Cao mentore :)
marice su trenutno u 56dan 12/12 i 45dan od kako su izasli tihomiri, gledam kalendar i max jos koliko bih mogo da drzim a da sve to ostane stealth je jos nekih 3 nedelja 20-21dan, jel ce biti dovoljno to? ukupno 76dan 12/12 i 65 od kad su izasli tihomiri? Sad je svetlo pa da ne kacim zute slike, sutra cu po danu lepo. Inace ih hranim na 7 dana nisam radio nikakav flush, i poceli su tihomiri da budu braon pomalo.
Edit: okacio par slicica u dnevniku
https://vutra.org/threads/super-lemon-haze-prvi-grow-indoor-box-250w.12458/page-5
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
:(pozdrav mestre.vidio sam negdje kako si napravio one pusilice od zarulje i staklenke i sad nemogu naci.
radio sam grijalicu za box od zarulje,nije uspjelo, :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.