Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
znaci ti bi hvatao mrave haha sveži šljagu umjetniku koji te savjetovao da hvatas mrave ili ga zamoli da on uhvati kojega,neznam sta bi ti na to napisao.
Znaci lov na mrave 0 bodova .
Pokrivanje biljke sa najlonom pa ni to ti nema smisla osim ako ju nezelis sacuvati od leda a cinjenica da je bila pod najlonom 2 mjeseca samo dokazuje da je marihuana jebeni borac i da ce rasti i cvjetati bez obzira na maltletiranje :knockknock:

nema jos duvanja,jos sigurno mjesec dana.....vidi brate kako to mora izgledati.ovo su ti opa-cupa topovi hahah
DSC06571.jpg
[/url] take a screenshot
 
28.07.2013
23
12
3
Hvala i hvala jos jednom, na lepim i korisnim savetima, jadni oni mravi sto sam im rasturio mravinjak, dve lopate sam uzeo iz mravinjaka i preselio na biljke ali su se razbezali za 15 min. hehe ...
Inace kad vidim ove tvoje topove kako ih nazivas mene je sramota, a tebi svaka dala, vidi se majstorska ruka hehe... pozdrav, uskoro cu slike da izbacim ako me ne bude bilo sramota :(
 
18.07.2013
33
2
8
29
e ovako dns sam bio obilazio svoju biljcicu i pogodak!!! zenka :) i sad bi negdje poceo sa gnojenjem posto zivim na selu htjeo bi iskoristiti ono sto imam kod kuce nezelim ici u trgovine... mislio sam da pognojim sa kokosijim izmetom cito sam o tome..pa bi volio da mi kazes ako mozes jel bi to bilo dobro...a sto se tice slike neam mob pa tako da nista od toga...biljka je velicine oko 85 cm i starosti 53 dana
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
evo pucam direktno iz iskustva sa kokosijim govancima....pec,pec i za tebe i za biljku.
Odlicno gnojivo ali samo ako je odstojalo najmanje jednu godinu pa cak i dvije :dada

kazu da je dobro i izvedivo ako 1kg govana stavis u 10l vode i nakon dva ,tri dana s tim zaljevas.Nisam to probao ali kazu iskusni da je ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Izvini opa cupa sto ti upadam u tvoj mentorsko kutak. :respect:

Kokosje gnojivo za zaljevat bilku:
1kg kokosjeg govana + 10 litara vode
To mora fermentirati. To traje 14 - 21 dan, moze i vise.
Svaki 1 ili 2 dan to promjesas.
Vidis u kanti kad radi rjave pene i smrdi jako.
Kad se to sfermentira, smrad je 10x manji.

To procjedis skroz neko sito, kao sto ga imas u kuhinji / velko /
Talog bacis u kompost, a gnojivo koristis za zaljevat biljke.
Uzmes 0.5 dl gnojiva i 10 litara vode i time zalijes bilku i gledas kako joj prija u smislu kolko je gnojivo jako.
/ uvjek prvo manje doze i kad vidis kako se obnasa bilja pojacas polako, ako se plasis za biljku uzmes 0,3 dl gnojiva za 1 put /
Ako lepo ona to odreagira je ok, onda se mozes igrat sa jacom dozom. Moras pazit da je ne spalis sa gnojivom.
Sa gnojivom je oprez zlati gral.

Tolk od mene, da chillmaster ne proba nasto od oka i ne spali bilku.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
odlicno chill drago mi je da si komentirao :thumb: ....ja znam za kokosije brikete a znam i da kokosije g morao odsatajati odnosno mora se kompostirati a znam i da je to kemijanje bezveze.
Mozda je ipak bolje kupiti gnojivo koje je vec izbalansirano kako treba i nema potrebe za reskiranjem.Kokosije gnojivo ima mozda fosfora ali nije sve u fosforu.
Pa nekosta Plantela puno a ni Slavol pa ni Hesi u krajnjem slucaju.Tako da li,la govanca i jos jedna bitna stvar .marihuana uzgajana sa kokosijim govnima doslovno smrdi u rizli kao sami vrag...da,da ;)
 
17.09.2013
20
4
3
29
znaci ne znam na koji nacin sam odabrao ali bit ces moj mentor...! nisam novi na forumu samo sam doso sa novim nickom iz nekih blesavih razloga no nebitno to... :) imam nekoliko pitanja...znaci ovako moja biljka je imala najjadniji zivot koji biljka moze zamislit ,,,prvo je niknula slucajno kod frenda u cvijecu da bi je ja iztvadio zlicom stavio u malu casicu 0.2dl i lijepo se pocela razvijat da bi je moj cucak retardirani cjelu rastrgo mislim odvojio od zemlje ,,uspio sam je presadit u veci i tad se pocela ljepše razvijat no da bi je opet cucak valjda odgrizo dva lista no sve je to prezivjela i zato je moja biljka veliki borac! sad mene zanima ja sam je dosta kasno posadioo negdje krajem 7 mj pocetkom 8 i sad cu vam dat dvije slike slika dok je bila vani i sad kad je u kuci... pitanje je jel pametno da je unesem u kucu ?? jer vani vise nema bas nekih uvjeta i na sta bi trebo pripazit ? i dali je na ovu velicinu moram presaditi ? hvala puno i nemojte zamjerit ako sam zakompliciro malo :S

http://prntscr.com/1rt451 ovo je sad kad sam je unio u kucu ,, ne znam dali da to presadim i dam joj neki oslonac da je povezem ?

http://prntscr.com/1rt4fz a ovo je druga slika dok je bila vani i sad me zanima ako mi itko moze rec kakvu ja to biljku imam jel to dobra biljka i jel se to vidi uope jos ? i najvaznije pitanje: negdje sam citao na forumu o nekom obrezivanju i izlasku bocnih listova i jel to to sta raste na mojoj biljci iako je ja nisam nista rezao ? i da ovo mi je prva nemojte se smijat :S
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Zemo idem ja kod doktora ..narucen sam u 2..pa kada se vrnem od veterinara malo cemo se zabaviti sa tvojom biljcicom ;) Pozz
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Evo mene...doletio haha
E da malo pitam i ja tebe par sitnica...U kojoj je zemlji biljoza?
ispod cega ju mislis drazati u kuci?
jesi ti cura sta davao jesti joj,joj ?
Dok je bila vani predpostavljam da nije bila na suncu nesto previse i da joj je pu krc takvog outdoora :(......... evo sapnula mi to dok ti nisi gledao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
17.09.2013
20
4
3
29
evo malo i ja kasnim....
pa biljka je u nekoj humusnoj zemlji tocnije zemlja iz zljebova bas ona koja je stajala nezz kak da to opisem .,.
pa u kuci sam je mislio drzati po one dvije neonske lampe sad nezz da joj je to bas dovoljno svjetla :S jer ta svaka ima samo 18 w :s
i nisam joj nista jos davo da jede nisam znao sta bi razmisljo sam dat npk ali razmutit 10 kuglica u vodi i lagano je time zaliti ?
a istina to ne moze se bas pohvalit da je bila na havajima :S ahahahahaa ono od jutra pa do 3-4 kolko je imala svjetla jer poslje sunce zade na tojj strani nisam joj davo da se cjeli dan przi....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
neznam odakle da krenem.....kazes nisi joj dao da se przi bas cijeli dan hahah.Jbt pomislio bi covjek da me zahebavas ali ok. idemo redom
Prvo i osnovno ...buraz nemas uvjete za uzgoj jos donekle ona i moze vegetirati pod tim lampama za akvarij ali za cvjetanje ti treba svjetsko cudo osmo da procvjeta pod tim.Treba ti cfl to su one stedne ili hps to su one sto svijetle na banderama haha a i box ti treba i ventovi........pazi sada ovaj link dole pohvataj bar neke osnove da imamo o cemu razgovarati

Znaci moras malo love potrositi nema mule nista...evo ti link iz moga podpisa pa neka ti to bude domaca zadaca https://www.vutra.org/page/articles.html/_/strane/food/indoor-vodi%C4%8D-grow-u-3-koraka-r91

a kada kupis nesto od adekvatne rasvjete onda mozemo pricati o indoor-u sve sto ti nije jasno slobodno pitaj ali brate osnovno moras znati

znaci mozes ju drzati pood neonkama sto blize na cm-dva i sto prije kupi nesto od rasvjete
 
17.09.2013
20
4
3
29
Ma sve sam ja to procito imam jako puno sati cutanja na ovom forumu ali mislim da ce ovo morat ic na bozju volju jer nemam money za takvo sta :/ imo sam racunica za mmakar improvizirani box ali i to mi je propalo tak da mislim da ovu god nista od toga :S
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
stavi tu curu pod neonke...sto blize.
Pokusaj kupiti cfl sijalice bar 5 komada po 23w tri komada( Warm light )mislim da je oznaka 827 i dvije bijele( daylight) 865 bi trebala biti oznaka to je negdje oko 6000lumena...... recimo da je to dovoljno :)
Nemoj odustati tek tako...mozda sam i ja malo bio pregrub sorry

Javim ti se PP da pokusamo naci rjesenje :)
 
02.05.2013
30
14
8
Ima dva miseca da san se zapisa na ovi mentorski kutak i od tad ovo je moj prvi post na forumu...
U stvarnosti nisan dangubija, proša san put od teškog sakrivanja da toga da mi stari zaliva i mater napada da di je biljka koju nije niko vidija da san je likvidira jer je bija muški...:D

Onomad san tija pitat more li ova stidljiva, prekrasna mala zakržljala biljka izać u šta:
2lld8hh.jpg


I uspila je, i još kako jer vodi u ovogodišnjen plasmanu:
24zdw0y.jpg


Još je jedna neviđena tranformacija bila, al taj je izaša u potentnog muškog i ustvari je subjekt one prepirke među mojin roditeljima.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
drogaš je napisao(la):
Ima dva miseca da san se zapisa na ovi mentorski kutak i od tad ovo je moj prvi post na forumu...
U stvarnosti nisan dangubija, proša san put od teškog sakrivanja da toga da mi stari zaliva i mater napada da di je biljka koju nije niko vidija da san je likvidira jer je bija muški... :D

Onomad san tija pitat more li ova stidljiva, prekrasna mala zakržljala biljka izać u šta:
2lld8hh.jpg


I uspila je, i još kako jer vodi u ovogodišnjen plasmanu:
24zdw0y.jpg


Još je jedna neviđena tranformacija bila, al taj je izaša u potentnog muškog i ustvari je subjekt one prepirke među mojin roditeljima.
drogas trebao bi od ponedjeljka opet biti akt. na forumu pa molim tebe i ostale za strpljenje do tada. pozdrav vutricima .......jbg visa sila
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
a gdje tinky mislis saditi sjemenkice? :joint2: Drogas malu prekrasnu pod lampu dok nije prestala biti prekrasna;)
 
27.09.2013
7
0
0
43
pa u teglu od cvijeca.jednom probala i uspjelo bila velika curica.,,al ubrzo osla u dim..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.