Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
nema veze sto je vani oblacno opet ima dnevno svijetlo bez kojeg biljka nemoze opstat a ta idea sa cfl neprolazi eventualno kad bi imao HPS onda bi moga da to dotjeras do kraja ovako neznam sta bi ti rekao a i nisam kompetentan za outdoor ali pretpostavljam da imas jos poprilicno do kraja....moj savjet je da ih vratis gdje su i bile dobro ucvrstis i pustis da vrijeme odradi svoje....ja se odjavljujem iz mentorskog kutka a ti se prebaci u neku od tema o vanjskom uzgoju gdje ekipa moze komentirat i dijelit savjete pa mozda netko ima kakvu ideju kako da dovrsis to do kraja jer steta bi bilo da propadne
 
13.09.2013
21
7
3
Pozdrav!
Imam pitanje, ugl. biljoze su tek niknule u tegli, a ja sam moro ic na 3 dana na terenski rad i nije me bilo
Pošto mi je falio jedan dio za box, samo sam u sobi ostavio svjetlo upaljeno da biljke imaju bar kakvo takvo svjetlo, a problem je to što su se nenormalno izdužile zbog slabog svjetla (slaba stabljika sa onim prvim listovima i jedva drugim redom, a ima vec nekih 10cm)
Sad će ić u box, ali me zanima mogu li što napraviti po tom pitanju? npr. više ih zakopat u zemlju jer izgledaju jako jako krhke
 
02.08.2014
17
1
3
DSC_0332_1.jpg
DSC_0333_1.jpg
DSC_0334_1.jpg
eo jos slika,usliko najbolje sto sam mogo,ovo nesto crveno neznam sta je bilo ali sam maknio to
 
24.06.2014
23
0
1
46
Pozz opa cupa i ekipa,
Ovako, 12.09. ce biti puna 2 mjeseca da su mi biljke pod 12/12 rezimom svjetla, zanima me kako znati kad su spremne za branje? Procitao sam da se nesto na njima gleda sa mikroskopom ali ga ja nemam niti imam gdje nabaviti. Zanima me sto se to gleda (ako moze neka macro slika) sa detaljnijim objasnjenjem i imali neki drugi nacin kako zanti kad su spremne za skidanje?
Koja je tocno procedura prije skidanja (flush itd.) citao sam malo po forumu i cinimi se da svak ima neku svoju proceduru, a mene zanima tvoj nacin opa ;)
Bice jos kasnije i pitanja o susenju ako do tad bude sve ok. Hvala unaprijed na odgovorima!
Joj navukao sam se na growing od prvog puta :) ali drugi put ce piti sve po ps-u od pravog sjemena,boxa,gnjojiva,rasvjete a ne kao sad sve nesto na brzinu i totalna improvizacija. Ali bar ce mi ovo bit neko iskustvo.Imam i nekih slika od prije desetak dana mada mi je kamera na mobu losa ali nezz kako ih uploadat?
 
24.06.2014
23
0
1
46
nosfic je napisao(la):
Pozz opa cupa i ekipa,
Ovako, 12.09. ce biti puna 2 mjeseca da su mi biljke pod 12/12 rezimom svjetla, zanima me kako znati kad su spremne za branje? Procitao sam da se nesto na njima gleda sa mikroskopom ali ga ja nemam niti imam gdje nabaviti. Zanima me sto se to gleda (ako moze neka macro slika) sa detaljnijim objasnjenjem i imali neki drugi nacin kako zanti kad su spremne za skidanje?
Koja je tocno procedura prije skidanja (flush itd.) citao sam malo po forumu i cinimi se da svak ima neku svoju proceduru, a mene zanima tvoj nacin opa ;)
Bice jos kasnije i pitanja o susenju ako do tad bude sve ok. Hvala unaprijed na odgovorima!
Joj navukao sam se na growing od prvog puta :) ali drugi put ce piti sve po ps-u od pravog sjemena,boxa,gnjojiva,rasvjete a ne kao sad sve nesto na brzinu i totalna improvizacija. Ali bar ce mi ovo bit neko iskustvo.Imam i nekih slika od prije desetak dana mada mi je kamera na mobu losa ali nezz kako ih uploadat?

Neko?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Opa trenutno je offline zbog problema sa internetom a u mentorskom kutku je pravilo da nitko osim mentora nemoze davati odgovore zato prebaci se u neku od odgovarajucih tema i tamo ponovi pitanje i vec ce netko od ekipe imati adekvatan odgovor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nosfic
02.08.2014
17
1
3
nakon 2 ipo mjeseca,morao sam rezati biljku jer je bila muska,ali makar sam napravio od nje neki sirotinjski hash od kojeg sam se malo razvalio..
 
12.06.2014
9
2
0
Zdravo Mentore :) Jeli topiranje biljke obavezno? Nisam dugo pisao ali postirao sam u dnevniku pa eto pogledaj i to ako ti nije tesko. Pozzz :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Evo pun krc dana bez foruma je kao neka robija...nedo Bog nikome.
Vjerovatno su pitanja iznad vec dobila odgovore a za nova sam tu :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Gdje si Cill :joint2: odselio sam u neku vukojebinu...jedva i struje ima haha a internet da nespominjem.sada sam na nekakvom usb sticku dok neuzmem nekakav ruter i antenu pa malo back-track upogonim haha.
Sigurno ste ti i Mocni raskidani na ovom djelu...ja sam nestao bas u momentu kada nisam trebao ali evo jbg.....nisam razumio ovo "pogresali smo tvoje komentare!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kada te neko moli za pomoć ti mu pomognes, komentiras, mi to lijepo citamo./čitamo sta napišes/
U tom smislu i smislu druženja na vutri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.