Mentor Pantagan

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
06.01.2020
16
11
3
31
Padaju vrhovi nemam vise čime vezivat :banana_rasta:
Panta trihomi su svi prozirni. Haha kako sam ja neki dan vidio mliječne i amber ko će ga znat. Nisam mogo odolit i zadnja dva zalijevanja sam ubacio zeru plantela cvijet i čini mi se da im je bas godilo posto su dosta prije toga bile na samoj vodi. Evo par slika, Panta odokativno koliko? Trenutno smo oko 7ipo tjedana u cvatnji.

Prilozi

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
175
632
93
Mentore malo sam dosadan,izvini na tome :) . Našao sam sweet seeds rast semena sa 7-8 nedelje cveta. Ako bih ih držao 20 dana u vege , isto 10 x 10l saksija ili?

06.01.2020
16
11
3
31
Bas me zanimalo, hvala na informaciji jer će izgleda otprilike tako i u mene bit. Znaci sa treningom očito mi početnici možemo stotku bez problema ako je neki high yield strain u pitanju. E sad, Koliko bi bilo grama bez treninga? Nisam ograničen visinom pa me zanima isplati li se zajebavat :)

• Sviđa mi se
Reactions: Alien OG
13.09.2019
99
231
33
36
Zasto mi niko nije rekao da je grow-anje jako ovisna stvar? hehe :gled: Vec mi sada fali cijeli taj proces, bas je bilo lijepo brinuti se o njima... :watch:Sta sada da radim, dali da growam paradajze?! :D