Mentor Zelenko

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
E mentore, ja jutros prije posla bio malo nestrpljiv, pa sam capnuo 4 kat bb-a zato jer je ona ionako veca dosta od druge dvije, pa sam je htio malo usporiti... iduci toping cu sve 3, kad se ova oporavi.. kad dodem doma, slikati cu i pokazati, mislim da sam cak nesto mozda zeznuo al dobro je, prezivjet cemo.. pozdrav!:respect:

Poslednja izmena:
Sviđa im se: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Hesi majka!
Urednik
Grow Support
13.10.2013
3.241
16.960
358
Kuća, poso, poso, kuća :)
Ne brini :D Hvala
Vidim da su potovi jako lagani, kao da u njima nema ništa hehehe
Pa ne znam da li da zalijem ili da čekam zajedno sa gnojivom ?
Ako je lagana zalij s vodom, nemas kaj cekat ;)
E mentore, ja jutros prije posla bio malo nestrpljiv, pa sam capnuo 4 kat bb-a zato jer je ona ionako veca dosta od druge dvije, pa sam je htio malo usporiti... iduci toping cu sve 3, kad se ova oporavi.. kad dodem doma, slikati cu i pokazati, mislim da sam cak nesto mozda zeznuo al dobro je, prezivjet cemo.. pozdrav!:respect:
Ok bumo vidjeli kada dodes doma kakva je situacija :)

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
250
844
93
vozdra mentore! kako je? :)
evo odlucio sam, sutra je harvest od WW i gotovo. svi su mlijecni na hedovima, ovi donji hedici su na calyxima mrvu prozirni ali nema mi druge. ima cak i podosta ambera po onim listovima koji su puni secera, tako da njih necu odrezivat nego to ce sve lijepo da gori :)
da te pitam, ovakav je plan: sutra kad se vratim kuci, svjetla ce bit ugasena u oba boxa, jednu vadim i sjecem a drugu stavljam i namjestam svjetlo da se pali u 8 navecer, radit ce preko noci a po danu ce valjda temperature bit ok. znaci ova druga ce imati samo produzeni dan bez svjetla, i onda nakon toga ide sve automatski 12/12. jel to ok plan? imas kakav savjet? da je zalijem tek sutra kad je premjestim ili nije bitno kad? zadnja doza je bila samo heaven i root, a sljedecu joj pucam biogrow punu dozu i stavit cu pola doze blooma i topmaxa.

23.02.2018
45
100
33
Moj mentore,
danas nikako stati, tako je to kada krene.
Ja zalio 2 su dobile po 1L a ova manja 0,7 L i kako je bilo sakriveno kod ove dvije na kojima još nisam napravio LST, jer to ću sutra, danas ne stignem i vidim ovo na listovima :
IMG_20180416_215743.jpg IMG_20180416_215747.jpg IMG_20180416_215824.jpg
To znaci da su pocele uzimati hranu iz listova ?

Sviđa im se: Jurio and Zelenko63
Mentoreeee kao sto si rekao, dogada se svasta tokom uzgoja... ja se ne sjecam kad mi je zadnji put nestalo struje, ali i to sam dozivio, i nema je, nema je... one su prebacene na balkon odmah nakon 10 min, zanima me jel im sok preveliki iznenadna razlika u temp od nekekih 10C? Ne bas suncan dan? Jesam li ucinio pogresku? Nije kratkotrajni nestanak struje, sigurno ce biti tako koji sat na balkonu?