Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.02.2018
45
208
33
29
Ostavi još mrvicu, koliko sam uspio zumirat nebi pogrijesio ni da ju sada čvakneš.
Fino izgleda ;)
Generalno po ovome kaj sam vidio mliječna sa minimalno prozirnih amber ne vidim.
Pravila nema druze, pratis biljku i kad veli gotovo, gotovo.
Uglavnom, ja bi ostavio jos malo.

Hvala mentore na odgovorima i podrsci :respect::respect:
testni hedic je nadmasio sva moja ocekivanja, vjerojatno bi bilo i bolje da se posusio kako treba :D

danas cu jos jednom zalijati i za 3-4 dana berbaaa ::listomahanje::
 

Zoja

Aktivan Član
21.02.2018
80
430
53
Pozdrav mentore,
Evo konacno sam krenuo sa novim growom (napiso sam u dnevniku zasto je tolko trebalo i zamolio nekog od admina da ga zatvori jer ce bit promjena u boxu pa cu otvorit novi,ugl sve tamo pise pa da ne duljim). Javljam ti se da te pitam za savjet,provjerio sam ph zemlje i na plagron growu je oko 6.9 a na rolayu 5.9. Sad me zanima sta mislis,dal da radim flushing prije nego kaj stavim biljke unutra i namjestim ga na 6.5 ili ne? Ne znam dal bi s tim isprao sve iz zemlje jer royal npr ima dost gnojiva za prvih 6 tjedana?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
@Jurio u svakom slucaju, budi jako oprezan i ako mislis stavit u outdoor, probaj naci neko diskretno mjesto. nikad ne znas ko moze proci, a ne daj boze veceg zla!
@Zelenko63 mentore, insekticid je tu i sljedece zaljevanje je trebalo bit samo voda tako da cu to umjesat. ali nisam primjetio nikakve kretnje i nema nista ispod listova, jedino ako su svi sad u zemlji? doza pise 4ml po 1 litri, da tako i stavim ili?
Pogledajte prilog 211783
stavit cu sve instrukcije ovdje za svaki slucaj, kad stignes baci oko, bez zurbe evo i ja se predimio od udovice :D
hvala mentore!
Pogledajte prilog 211784Pogledajte prilog 211785Pogledajte prilog 211786
Stavi u 1 L 4 ml u udri jednom tjedno.
Pozdrav mentore,
Evo konacno sam krenuo sa novim growom (napiso sam u dnevniku zasto je tolko trebalo i zamolio nekog od admina da ga zatvori jer ce bit promjena u boxu pa cu otvorit novi,ugl sve tamo pise pa da ne duljim). Javljam ti se da te pitam za savjet,provjerio sam ph zemlje i na plagron growu je oko 6.9 a na rolayu 5.9. Sad me zanima sta mislis,dal da radim flushing prije nego kaj stavim biljke unutra i namjestim ga na 6.5 ili ne? Ne znam dal bi s tim isprao sve iz zemlje jer royal npr ima dost gnojiva za prvih 6 tjedana?
Ok, budemo rijesili dnevnik.Nikakav flush ne radi, neka bude kako je.
Nemoj si komplicirat ;)

20180514_175302.jpg
Ovaj dio bolje poslikaj molim te.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Jurio

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
mentore, znam da je ovo malo glupo, ali bolje pitat nego previse insekticida stavit - znaci ako stavljam 2 litre vode onda ide 8 ml insekticida? ili je moram zaliti samo sa litrom vode i 4 ml?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma nema frke. pitaj ti sloboodno, ali... ja bi napravio sljedece, nisam imao iskustva s tim insekticidom ali je real deal.
Znaci mozda bi bilo dobro da puknes 2 ml na 0,5 L vode i da pošpricaš samo ono mjesto di si primjetio da su bili prisutni da vidimo kako ce biljka reagirati, a ja vjerujem posto nije bilo neke ozbiljne infestacije da ce to biti dovoljno.
Jak je to vrag pa mozda bolje krenuti pomalo.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
hvala jurio i hvala mentore, tako je i napravljeno jutros. U pola litre sam stavio 2 ml insekticida, mozda mrvu vise i to je folijarno islo po vrhu zemlje. A biljka je dobila normalno zaljevanje (samo voda) prije toga kao da se nista nije promjenilo. Veceras kad se vratim s posla cu bacit koju sliku da vidis i ti kako je reagirala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63
01.04.2018
3
1
3
23
Đakovo
Lijep pozdrav, imam problema sa biljkom, stara je oko 15-20dana redovno zalijevana sunca ima koliko pozeli jednostavno pocinje se susit ne znam sto da radim, inace ovo je moj prvi grow pratim vutra.org oko 2-3 mjeseca
Screenshot_2018-05-16-12-10-10.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.