Mephisto Genetics 3x3 grow by MMSplit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
@caspe
Ako te kolicinski zanima likovi na autoflower.net znaju izvuci iz ovih mojih po vise od 150g (prije par dana jedan HBSS - 170g). Znaci ima i medu ovim sortama dobrih "yieldera".
Ali ako te zanimaju bas "heavy yielderi" - pogledaj malo Tha Shiznit ili Auto Purple Amnesiu od Shortstuff seeds (520g i 683g od jedne biljke) i AutoUltimate i AutoExtreme od Dutch Passiona.

Moje ce definitivno imat manji prinos od 1. foto growa, ali ce i grow trajat sigurno duplo krace, a i koristim manje W tako da mislim da se necu ubit kad vidim rezultate. :)

Eto, nadam se da sam pomogao.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
DAN 63

Polako, ali sigurno i bez vecih problema, stigla i berba... Sinoc je pao prvi Walter White. U usporedbi s ostalima Walteri se nisu bas razgranali, ostali su niski i kompaktni, ali zato nabijeni i s najludom produkcijom trihoma koju sam ikad vidio (sad vec imam "golemo" iskustvo od 7 posadenih sorti i ova je definitivno najfrosty - u nedostatku bolje rijeci - od svih dosad). Bio bih zabrinut da sam nesto zeznuo s njima, da breederi na AF forumu nisu rekli da imaju problema s bas tom sortom i njenim krizancima - biljke (jedna serija) nemaju side branching, neke ni ne uspiju prerasti seedling fazu. Ovako sam prezadovoljan s rezultatima. Od ove biljke ocekujem oko 50g suhog, mokro je oko 220g.

150906122957172435890.jpg P9123338.JPG P9123340.JPG P9123342.JPG P9123343.JPG P9123344.JPG

Malo sam varao na testu, probao sam vejpat par nizih cvjetica - ne zelim nista prejudicirat prije pravog smoke reporta - ali ovo je strasno. Nisam znao gdje sam dobrih 2 sata. Jos je uvijek zeleno, high je jos cisti head i paranoja - ali ako je sad ovakvo, bojim se iti pomislit sta ce to bit za mjesec-dva dana.

Ostatak ce sad slijedit progresivno - kako se budu razvijali trihomi i kako budem imao vremena.
 
Poslednja izmena od urednika:

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
DAN 65

Jutro ekipa... Evo sinoc pokosena jos 2 Waltera.

WW#2 - u najmanju ruku - sumnjiv oblik... :lol:Isprike curama koje prate. :) S obzirom da je samo jedan vrh i dva "jajca" - 200g mi je skroz OK. :)
IMG_3160.JPG IMG_3161.JPG IMG_3162.JPG

WW#3 - 260g mokro
IMG_3166.JPG IMG_3167.JPG IMG_3165.JPG

OSTATAK EKIPE - par random slika
IMG_3152.JPG IMG_3153.JPG IMG_3156.JPG

Pozdrav i see you soon! :smoke:
 
Poslednja izmena od urednika:

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Fantazija!

Ocigledno da se priprema isplatila.
Citao sam preporuke za Gold Label da je zaista klasa iznad drugih supstrata a ti si nas uverio u to..Biotabsi su ispali pun pogodak takodje.
Sve u svemu bolestan grow sa bolesnom Gavitom..manje ni nisi smeo odratiti.
Aj sad u nove pohode i skini neki rekord sa autoflower-a :)
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
predobro a jednom ne samo da je dobro nego je i lijepo ima dobar dizajn....čestitke majstore, nisam manje od tebe očekivao ...:)....svaka ti dala bez kamate...:rasta::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.673
143
Ljudi, stvarno vam hvala na pohvalama i pozdravima... Nisam radio dnevnik zbog njih, ali dodu kao slag na tortu hobija s kojim sam doslovno zarazen. Lijepo je znati da kolege cijene nesto sta radis s gustom. :vutra:

Iako, ni ne pomisljam na sebe kao na nekoga tko ima pojma o growanju. Mislim, teoretski sam proucio milijun clanaka, knjiga, stranica, nekoliko foruma uzduz i poprijeko, al u praksi imam samo 2 potpuno automatizirana growa... Takoder, imao sam srece da su mi se poklopile neke stvari (financijske, poslovne, prostor) i uspio sam nabaviti vrhunsku opremu i sloziti sistem koji za mene odraduje 90% posla. Nije umjetnost, ali je efikasan i dovede do odlicnih rezultata (iako uvijek moze bolje).
Divim se svima koji uz, recimo, ogranicenije mogucnosti uspijevaju postizati vrhunske rezultate. Nadam se da cu i ja jedan dan (valjda kad odem u penziju :djede:) moci posvecivati vise vremena growanju, biranju gnojiva, supstrata, krizanju... Toliko jos toga ima sta bih volio raditi a jednostavno ne stignem. Ali, sad kad sam tu na Vutri, nastojat cu sve svoje pokusaje, uspjehe i pogreske podijeliti s vama da svi skupa ucimo. :bocni::

@1310 ne suse se na buri da se ne bi prebrzo osusile, nego u ormaru sa lagano otvorenim vratima. Kad postanu crispy idu u tegle s Bovedama 62.