Mjerenje/vaganje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igac_BL

Banned
Banovan
21.11.2012
0
0
0
26
Pozdrav ljudi,
interesuje me da li ima neki nacin da se mjeri(vaze), a da ne uzimam one vagice itd. ?? pozz.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
25r30wi.gif


ima naravno..ispružiš prst,najbolje bi bilo kažiprst i na njega objesiš vrecicu sa headovima ako uspiješ tako držati cijelu noc ima manje od 100g ako ne ima više od 100g..nažalost preciznije nejde ovom tehnikom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ma stavis u kovertu i skoknes do poste, pitas na salteru koliko bi kostalo da to saljes preporuceno i oni ti izmere
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ova tema bi trebala u stickies...jer odaje vrlo vazne tehnike vaganja...cak i u bestezinskom stanju ;-)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
aaaaaaaaaaaahahaha, kako super, lepo sam se presmejala, bravo newbie i bravo power za ideju, hahahaha :hehe:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hehe,ja sam jednom kao mladac( pre cca 12god) mislio da me lerdi zavrnuo(ispostavllo se da nije),pa sam otisao na pijacu i dao da mi izmere na tezgi.
rekoh 'caj za kevu.al' mislim da su me za'ebali' i zena mi izmerila,nije ni zagledala(a wu je bila u onoj braon papirnoj kesi),sve 5....hahaa
al' danas su svi sumnjicavi,jbg,drugo vreme,,,tak'e stvari verovatno vise ne prolaze,svako zna bar nekog/ko zna nekog/ko zna nekog ko je NASH COVEK !

EDIT LOOP'S KNOW HOW-
MERENJE BEZ VAGE-
potrebno
1 milka od 100gr.(ili koliko vec mislis da si dobio u kesi sa vutrom-nek' bude ovde kao 100gr.recimo,trebalo je da dobijes -100gr,a sumnjas)
1 kesa sa vutrom
1 sveze smotani dzoint(od te iste vutre)

1 korak
popusis dzoint
2 korak
uzmes milku u jednu ruku
3 korak
uzmes kesu sa vutrom u drugu ruku
4 korak
zazmuris*jako bitno*
5 korak
ako te vutra pocela raditi do sad,verovatno ti je svejedno dal' te lerdi zavrnuo il' ne-samo se smejes k'o magarac i sve je super
ako te nije pocela raditi,probaj da osetis u odnosu na milku,koliko je teska kesa.
ako te ni posle 20 min nije pocela raditi,a kesa sa vutrom ti se cini drasticno laksom u odnosu na milku,probaj nac' kolegu Vjeva,da ti objasni sta je BIMBA.
6 korak
proklinji svoju zlehudu sudbinu


:vb_wave:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
hahahhah slazem se sa naturicom...totalno hahaha a powerova ideja mi se najviše sviđa hahahahhahaa
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hahahhaahhah sta stvarno pitanje je dali se moze vagati bez da kupis vagu xD
mislim ako imas one old skool nema beda ali ako nemas morat ces uzeti u obzir neke od ovih tehnika koje su ti kolege predlozili...
ja mislim da je dobio odgovor... ko sto svi uvijek dobiju :D

peace out !
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
PowerSeed je napisao(la):
ma stavis u kovertu i skoknes do poste, pitas na salteru koliko bi kostalo da to saljes preporuceno i oni ti izmere
ili do prodavnice,pa dok cekas u redu za 150g salame,usput spustis i kesu na vagu,onako,kao fore radi... Mi smo to radili kao klinci,...mislim da bi te slucajno zateceni inspektor provalio.Ja znam da bih;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Igac_BL je napisao(la):
Pa kad bi, pitam, cisto sumnjam da iko od lerdija koristi vage...


16. Zabrana komercijalnog uzgoja.

Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.


mislim da je ovde temi dosao kraj
 

Igac_BL

Banned
Banovan
21.11.2012
0
0
0
26
PowerSeed je napisao(la):
16. Zabrana komercijalnog uzgoja.

Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.


mislim da je ovde temi dosao kraj

Pa ko je rekao da uzgaja iko ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.