Moby dick i jedan ipo kubik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Vidi je kako je sva ko zapeta puška :watch: Prisustvujemo radjanju monstera, mislim da će teško koja biti grandioznija u ovogodišnjem autu :respect:

Moram priznat da mi to godi :D ,vise se parametrih treba složit za monstera,neka bude mali monster pa dobro ,ove godine je prova, upotrebljeno je svo znanje,
zato smo svi ovde da dijelimo iskustva i da nam biljke budu sta veće,jače i zdravije
Hvala ti na podršci ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
neka bude mali monster
Mobi ce bit sve samo ne "mali". Nastavi kako si krenuo i imat ces cudoviste. Tamo negdje u 9om mjesecu ce postat opasan za djecu i penzionere tako da ces morat prvo dat ruku da ti biljka ponjuši prije nego krenes sta dirat, inace pocne režat i grist :D
 
18.10.2013
66
248
33
vitality forest
dragi vutroljuce samo tako dalje moby je cudo koje raste i nezna stat. prosle godine uzet klon koji je stavljen vani u nekontroliranim uvjetima 27.4. trebalo mu je mjesec i 20 dana da se capa, dakle 17.6. je presadjen u place kad je bi visok 15 cm...30.7, uz 3puta toping i zaljevanje bez iakvih gnojiva je bio metar sa metar sirok i 1,20 m visok..pa ti vidi...bestija
P.S. samo da dogura do kraja 30.10. i imat ces blic blic cbn.wuhuhuhuh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Evala legendo! Pratim situaciju, jako me zanima kako će to sve na kraju ispast. Ali ne virujen da će bit loše :D Sve u svemu, čuvaj, mazi i pazi :p Pratim i želin ti puno :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Evo me :joint2:
Teški dan ,sparina onako prid jugo, bez puno vitra,suho i opet lipo.
Odlazak u kasno popodne,tiho,gerilski,gore,dole i stizem na misto.
image.jpg

Cini mi se po tempu rasta tek sad dolazi njeno vrime, nije zalivena uopće samo par litara kiše, biljka je živa 53 dana ,a na mistu je 36 dana ,vlažna je zemlja na 5-10 cm. Samo pri vrhu (škorup),je suho.
Korjen se već trebao dobro raširit,pružit na sve strane i u dubinu, tako da kad počne zalijevanje ,moglo bi bit zanimljivo :makaze:. Voda je spremna
image.jpg

Pokušavam slikavat uvik sa istog mjesta da se vidi napredak
Mozda izgleda da ima puno razmaka ,ali ni to nije loše za plan koji postoji,
Topiran je točno prije 10 dana evo rezultat
image.jpg

image.jpg

image.jpg

Evo iz drugog kantuna
image.jpg
Iste su nam želje ,svima na ovom forumu uzgojit sta bolju biljku ,tako da je ovo samo jedan u nizu pokušaja da se postigne zadani plan ,,,, aaaaaaa P.. M.... i tach screen ,nesto san taka
E jbga. Pritisnuo krivi botun i sad nema slika ??? Sta sad
Eto probao sam ali neide tako sam uh ,, ma nista mi sad nepreostaje nego zapalit i promislit šteta lipi dnevnikic za dobit koji Lakić ,ovakav smantan,šeprtljavi necu dobi nista ,ali sta je tu je,
Sutra je novi dan ,Pokušat cu opet posli , aevo dok uređujem i pišen obrazloženje dnevnika bez slika stigla je jedna ,sad cu provat opet, (ovo je live ,Ha ,ha )
Evo jos treba samo bit strpljiv , ovo je ionako moj dnevnik i mogu kako hoću (u granicama ),ovo je u granicama tolerancije ,
Nadam se da ste shvatili sta mi se dogodilo ,eto snašao sam se ,trajalo je ali,sam uspio,hvala na razumijevanju
Ma nisam htio brisat nista sta nema veze s sadnjom ,samo sam to podijelio s vama i neka je uostalom zabavno,aktivno,informativno,drukčije
Pozdrav svima
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Obrisao sam post. Jer sam ti sada pogledao dnevnik od mjesta gdje sam stao. Sto ne topiras tu biljku sada opet? Ali capnes sve grane koje imaju vrh? :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Obrisao sam post. Jer sam ti sada pogledao dnevnik od mjesta gdje sam stao. Sto ne topiras tu biljku sada opet? Ali capnes sve grane koje imaju vrh? :D
Ide se redovno i prati stanje,ovih Dana dolazi grubo vrime (jugo,kisa ,vitar ,ponediljak) nebi nanosio rane prije vidim sta ce bit nezelim joj Napravit ranu prije kiše .to je tako neki moj infišacjun (kao neko moje pravilo).Da van buden svima iskren ,mislin da ima vrimena za sve ,tek je počela rast sigurnih misec dana vegetacije ima ispred sebe ,aloooo ,ako ne i vise. tek je sad čeka pakao !
Imaš pravo,za TOPIRANje ali eto mislin da je srida izgledna za to to je za 3 dana ,pratim i druge (ops) tako da negdje je već napravljen top ,a negdi ne ,valjda razumiš imaš i ti valjda ,ka i svi mi ,neke momente koji su mogli ali nisu ?
Cjenim tvoje savjete :respect:
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
ma moby je ko slika :) prelijep...svi se mi trudimo nauciti sto vise i imati sto bolje biljoze u jesen,a vjerujem i da hocemo :D samo kako bi bilo lijepo napraviti neki skup,neko druzenje,zamisli sve nas growere na jednom mjestu a svi sa svojim zalihama,koja bi to bila ludnica covjece i dimljenje hedova :D mada smo svi razbacani,toliko razliciti ali nas sve spaja ista stvar ta prelijepa bozanska biljkica i ljubav prema njoj :D volim vas sve ljudi :) malo sam se vise navario al et...peace and love
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
ma moby je ko slika :) prelijep...svi se mi trudimo nauciti sto vise i imati sto bolje biljoze u jesen,a vjerujem i da hocemo :D samo kako bi bilo lijepo napraviti neki skup,neko druzenje,zamisli sve nas growere na jednom mjestu a svi sa svojim zalihama,koja bi to bila ludnica covjece i dimljenje hedova :D mada smo svi razbacani,toliko razliciti ali nas sve spaja ista stvar ta prelijepa bozanska biljkica i ljubav prema njoj :D volim vas sve ljudi :) malo sam se vise navario al et...peace and love

Bas lipo ,iskreno ,tako je to :clap::,to nam svima treba ,dodao bi jos nesto
i vise povjerenja !
Niko vise neviruje nikome,ili puno sumnja ,a to nije dobro .
Mozda je došlo vrime da se Vutra okupi (negdi)-Balkan uživo ,zapravo
Siguran sam da smo na pravom putu, šuška se o medicinskoj leg., U R.hrvatskoj, to je to ,amo se nać !!!!!
Zamisli 20-ak :joint2:,:joint:,:rasta:,:smoke:,:cool23:,:mario::,negdje na :sun2: ,razgovaramo o
:vutra: I učimo o. :watch:
Eto ,amo nesto mi pokrenit i nadajmo se da ce ljudi na forumu reagirati pozitivno znaš da sve ovisi o nekolicini !
 
Poslednja izmena:

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Mini update !
velika vjerojatnost da neće bit neka velika Nevera (nevrijeme), Vakula je opet pogriješio (na HRT),tako da sam se odlučio na toping svih grana,osim dvije glavne ,neka jos ide u Visinu ,kad moze ,:vozdra:
Eto i to se obavilo,bez zalijevanja,nema potrebe,sta ce to bit kad se počne zalivat ,neznam ,ali pretpostavljam da bi moglo bit nesto veliko :D .
A i to je za koji dan.
Pretpostavljam da se korjen i dalje širi zemlja je rahla ,meka,mislin da jos radi na ukorjenjivanju, sta nikako nije loše.
Poprskana je sa buhacem ,djeluje čista i skroz zdrava ,
to je za ovi mini update dosta ,subota slike :)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
koliko moby ima direktne sunčeve svjetlosti?
nekako mi se čini da je ona dosta u ladovini
na slikama se vidi da vani još fino prži a ona je u sjeni
 

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Pozdrav svima !
Vrijeme je za novosti !
A sta reci nakon ovoga, raste, krenulo je napokon ,ukorjenjivanje je gotovo ,sad ce se malo pružit :D,sve izgleda uredno i zdravo .
image.jpg
U međuvremenu je pala kisa :rolleyes:,tako da je Moby jos nezaliven, mojoj rukom .
Najdolnje 2 grane sam odsjekao ionako su bile unjule (nemoćne),
Na mistu je 43 dana ,a stara je 60 dana, sta reci nego ,ide po planu :)
image.jpg
Velika je 1.40 M ,,,,,,:D
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
Koji lipi razvoj topiranja, bit ce toga jos
image.jpg
Ma ustvari je to teško dočarati ,,,,,, jako teško ce bit dočarati za 1 misec
Ali trudit cu se iz petnih žila : aaajjjjmeeeee staaaa jeeee liiiiipoooooo!!!!!!
Tuuuuu posaaaaadiiiihhhhhh jaaaaaaa !!!!!
Bas bi volio kad bi rekli koju ric ,ili se čeka razvoj situacije ???
Sta se tiče sunca ima ga dosta ,direktno 7-8 uri to je ok ,ovo je sumrak slikano malo prije 7

Idući put pružaju se grane kroz mrizu vezuju i tako redom malo pomalo
Toliko za ovi put ,
Moran iznit vec jedan siguran zaključak ,da Buhac najbolje djelovanje ima u njegovom periodu cvatnje i berbe,i netreba nista razvodnit

EDIT: ma to san ja ,flexibilan toliko da nemos zamislit i takav mi je aparat da se moran dobro,istegnut ,uh koje pitanje ??? Od svih mogucih
 
Poslednja izmena od urednika:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Nemoj se jedit Falk,slike ti davaju odgovore same od sebe tako da ne znam što bi te pito vezano za Mobya,vodiš super dnevnik i fuul mi je drago da ti ovako dobro napreduje.Puno sreće,puno sunca,kišu laganu svako sedam dana i samo naprijed :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket