Moj 1st growBox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vidi njega .. brzo ti ucis.. :)
a nek je sa srecom jedva cekam sledeci grov pa da vidimo kako ti to :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
ufffffffffffff,bale mi idu.jedva cekam da je probam buraz,nemoj sve sam da sprzis......
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
heheh bilo bi lose da spržim sve u jednom danu....2-3 meseca zarad jednog dana hmmmm :D
Pusio sam je otkinuo sam sa manje onaj kao da kazem glavni vrh,bilo za dve batinice :)
Ova veca je garant duplo bolja,videcu na kraju a ti ne brini =P
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Nisam imao gde ovo da stavim pa cu ovde,posto sam ti i ovako dosta na temi.Danas sam isao da obidjem svoj sajt na kom su bile 5 prelepih himalaya golda.I na moju muku dolazim na sajt i vidim da su sve posecene.MAJKU IM SVIMA JBM.

Ako su ih posekli sumari zbog toga sto je to ,,droga'' to mi je ok,jer to im je posao.

Ali imam osecaj da su ih ubrali neki maloumnici, koji neznaju sta je marihuana i koji su mislili da je gotova i dobra za pusenje,posto nema nigde ostataka biljke.isecene su u dnu i verovatno odnete na susenje.Trebalo im je minimum jos 20-tak dana da dostignu zrelost a sudeco po suvoci stabala koja su ostala u zemlji rekao bih da su posecene pre oko 2 nedelje,sto znaci da su bile daleko od kraja.

Samo bih voleo da oni koji su ih ukrali obole od side i svih mogucih sranja.Sledece godine cu da posadim dva komada na istom mestu i zalivacu ih najgorim otrovima i polivacu po liscu najgoru hemiju i pusticu ih da ih poberu pa da se posle toga udave krvnici.

JAKO SAM IZNERVIRAN>>>>>
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
MOLIM TEEEEEE .....zar je moguce brate aaaaaaaaaaaa bas mi je krivo :( i ja bi bio iznerviran veoma,a skoro si mi rekao kako su nabujale :(
Brate maler za malerom ja sam sjebao one dve semenke sto su mi ostale (euforia) malo pre sam tek snjimio i nisam mogao da verujem da su spljeskane :(
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Još samo malo...
82.dan
38.dan cvetanja

Danas sam isprao zemlju sa 25 litara vode(spustio PH na 5.5) mozda isperem jos jednom pre nego sto je stavim u mrak 2 dana!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Stvarno si smrad.Nisam duvao od marta i sad me ti naprosto teras da se navarim.Pa kakav si ti to covek,heheheheheheheh.Izgleda vrh,kidanje listova je i te kako dalo fin rezultat.Koliko jos planiras da je drzis u zivotu?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Nešto mi je palo napamet da probam ali ne znam dali je to dobro...Planiram da je drzim jos 8 dana u zivotu i da isecem samo onaj veci vrh i 4 heda ispod njega a one ostale donje da ostavim jos 10-tak dana da vidim bas dali ce i oni dostignuti to sto treba jer su manje izlozeni svetlu,ali dodao sam stari HPS od 150 na mesto gde je stajala CFL tak da imaju i oni sada solidnu svetlost ali...taj HPS je cini mi se isti kao i banderski :D dok drugi je kupljen i ima namenu za gajenje biljaka!
Ne znam ni sam sta sam ispisao,ali verovatno cu je celu capnuti kada 70-80% pistila dobije crvenkasu boju,videcu ne znam nista tacno ali racunaj 8 dana =)
Zoki znam da nista ne valja :rofl:...
p0z
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa probaj ostaviti nista ne gubis..
mozes i hasa praviti od ostatka listova vidi se da su kristali jebeni cak i na listovima onih sto izviruju iz cveta .. tako da razmisli malo o tome,, ja ga uvek pravim .
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Videcu za tu moju ideju,a što se tice ove tvoje za haš....gledao sam kako se pravi na tubu i to ali nisam baš nešto za to jer nisam radio nikada,mogu i njih da osusim sve sa hedom nece nista smetati po koji listic sa tricomima da se puhta :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Evo 40. je dan cvetanja i po duch-ovom bi trebalo 6 do 7 nedelja ostavljam je ipak 7 da vecina pistila potamni...
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Care zahvaljujuči tvom fotoapartu nemoras se ravnat prema pistilima ...slike su dovoljno kvalitetne da uz zoom x2 ili x3 vidis da je vecina trichova mutna , ali ima ih jos dosta prozirnih ...
Kada jedan dio trichova dobije braun boju onda je vrijeme , ali ipak ovisi o tebi , tj. kakav high želiš?



Care nema se šta dodat osim svaka čast , uzgojio si preljepu biljku sa masnim i slasnim hedovima ! BRAVO!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Obavezno ostavi jos 7 dana i nemoj da cepas nista do tog dana.Za hash ti mogu objasniti sve kad se vidimo,pravio sam ja par puta i jako je jednostavno.Javi cim je capnes.

Mogu ti reci da ja i ekipa vec balavimo na headove i jedva cekamo da probamo.Ispalo je bolje nego sto ssam ocekivao.Ipak genetika je genetika.
a i ti si valjano obavio posao.svaka cast.
cujemo se uskoro.
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Hvala hvala Kushonja i tebi ZonoM samo me pratite vi pred banovima hehehhe...Reci mi kushonja kako to zavisi kakav high zelim mozes mi malo bolje pojasniti?
Ja sam veoma zadovoljan,jedino je malo bad oko kolicine ali jbg sta je tu je znacu za sledeci put,a sto se tice kvaliteta verujem da je veoma dobra euforia hedovi fino izgledaju i cela kuca mi miriše na unk!!
Necu seci ništa nisam ni planirao da secem još narednih 7 dana.
p0z
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
kako to zavisi kakav high zelim mozes mi malo bolje pojasniti
Nisi pita mene al obično,bar kažu,šta je duže držiš u cvijetanju više če biti stoned tip dok če biti "veselija" ako je ubereš malo ranije dok svi pistili još nisu posmeđili.
Inače stvarno dobro izgleda ta hedovina,šta si sve proša kad si počeja...ne može se usporediti s ovom ljepotom :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Greenpower hvala na odgovoru :)... prvi grow i ne mogu nazvati growom,mada sam dosta uz njega naucio,em sto sam krenuo bez ikakve opreme,bar malo znanja sta i kako treba raditi koliko zalivati da ne pisem dalje mogu do sutra...sve sam to naucio kroz praksu.A tek sada kada citam ostale dnevnike kontam kako sve to funkcionise ranije nisam mogao da shvatim kad mi kazu ljudi CITAJ!Sta da citam kad i ne znam sta citam heheheh kakva crna vegetacija cvetanje ja sam mislio stavis je u kutiju pod dve tri lampice i ona mora da naraste,moram vam postati ovde neku sliku od drugarove euforije,PC box sa 6 stednih.Uglavnom taj grow daj boze da ce na kraju izaci sa jednim dzointom od ukupne biljke sve sa stablom!Ista prica kao i kod mene s pocetka ne znanje a ima zelje da gaji ali totalno ne zainteresovanje sa strane kako sve to funkcionise,cak i ne pokusava da nauci jer postoji jednostavan odgovor nesto nije u redu i tu je KRAJ,dok sam ja znao da provodim i po 2-3 sata u boxu i pored njega ako ne i nekada po ceo dan,i da smaram ovde jadne ljude sa mojim nerazumnim nebulozama LoL!
Drago mi je sto sam nauci bar toliko koliko da grow-am i hvala svima koji su mi pomagali,kritikovali(to uglavnom pomogne),davali savete a najvise hvala sajtu Vutra.org :)
Da nema njega vecina nas nebi ni znala kako to funkcionise...da ne rastezem dalje!
p0z
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Sto se tice high-a i trichoma najbolje ti je da je uberes po meni kad pola trichoma bude zamuceno a pola svetlo.Tad po meni ima najoptimalnije rad.

Poz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
e kad bi svako ko pocnje procitao tvoj dnevni pa onda na kraju i ovo mislim da nebi vise bilo pitanja koja je muska a koja zenska semenka :)
a kad bi tadic procitao ovo mislim da bi pala legalizacija hahha :)
uzivaj u plodovima pozdrav..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.