Moj prvi indoor grow u zivotu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.08.2012
3
0
0
29
Dobar dan svima. Vujadina konzumiram vec oko godinu dana, sa eventualnim pauzama od mesec-dva. Jednom sam naleteo na semenku dok smo pusili sa drugom, i iz ciste radoznalosti zasadio. Iskreno, nisam bas verovao u mom uspehu, ali semenka je pustila klicu. Onda sam je presadio u saksiju, i tako je rasla od sredine avgusta pa skroz do sad. Sad ima nekih 50cm, ne koristim nikakvo specijalno svetlo, samo onoliko sunceve svetlosti koliko dobija u mom prozoru. Koristim humus za ukrasne biljke, a gnojivo cu u skorije vreme da kupim :D Evo i jedne slike za pocetak, znam da nije neka, ali nisam jos uspeo da je onako detaljno slikam sa sve strane :) Pozdrav
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
dobro je...brz si bio...valjda niko nije vidio
pazi na takve stvari ubuduce...i sretno ;-)
btw...kolko imas godina?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
biljka ti se pati jer nema dovoljno svetla, ako planiras da je zavrsis moras napraviti box ili neku improvizaciju u stanu i kupiti potrebnu opremu, inace zaboravi jer je suca sve manje i dolazi lose vreme, u prozoru to nece moci, ako planiras nastaviti i hoces da od ovoga napravis dnevnik javi da prebacim u dnevnike uzgoja
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
MarcoPolo je napisao(la):
pa jesi normalan...mici tu sliku odmah...dok te neko od strumfova nije vidio
nenash je napisao(la):
loop je napisao(la):
kakav car....au....brisi sliku covece...
MarcoPolo je napisao(la):
dobro je...brz si bio...valjda niko nije vidio
pazi na takve stvari ubuduce...i sretno ;-)
btw...kolko imas godina?
E jbg,uvek stignem kad je gotovo, sad se pojedoh što nisam video šta je mali postavio a digla se tolika prašina...:crash:

Steca je napisao(la):
Hvala.. U julu sam napunio 18 godina

Samo napred budući doktore medicine i slušaj šta te savetuju...Takvi kao ti su nam potrebni u budućnosti, bravo ...
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
ja sam policajac i vidio sam sliku sad cu da te privedem licu pravde. hahaha ninđa kralj si, samo pazi previse se zezas kao npr dajes svoje pravo ime mesec rođenja skolu sliku itd.. al ipak cu da te privedem. hahaha
šala naravno :)
 
12.08.2012
3
0
0
29
PowerSeed je napisao(la):
biljka ti se pati jer nema dovoljno svetla, ako planiras da je zavrsis moras napraviti box ili neku improvizaciju u stanu i kupiti potrebnu opremu, inace zaboravi jer je suca sve manje i dolazi lose vreme, u prozoru to nece moci, ako planiras nastaviti i hoces da od ovoga napravis dnevnik javi da prebacim u dnevnike uzgoja
Za box nemam uslove, tj. ne da nemam, nego ne zelim box, pre ce biti da cu kupiti specijalnu sijalicu, mada me mama ionako popreko gleda -.- Da, hteo sam kao dnevnik, izvini sto ti stvaram plus posla :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Steca je napisao(la):
Za box nemam uslove, tj. ne da nemam, nego ne zelim box, pre ce biti da cu kupiti specijalnu sijalicu, mada me mama ionako popreko gleda -.- Da, hteo sam kao dnevnik, izvini sto ti stvaram plus posla :D

onda moras improvizovati u nekom uglu sobe, ograditi je reflektujucom folijom i postaviti bar hps lampu od 150w, al ako mama gundja razmisli sta radis, prebacicu u dnevnike ako definitivno odlucis krenes dalje, za predstavljanje imas posebnu temu na forumu, odavde lete svi licni podaci
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Zvučat ću nekima kao baba, ali ako i imaš osamnaest godina, još ti je prerano za ovaj korak... Mislim, pljugaj s ekipom kad god možeš, ali za ovo ti još nije vrijeme. Ne mislim zbog uzgoja samog po sebi, ni ne znajući učinit ćeš pogrešan korak, pohvalit ćeš se negdje gdje ne bi smio i tako mlad očešat se o zakon, a to te prati doživotno...

PS
(misao za starije i iskusnije članove)
Forum (koji čine njegovi članovi sami) bi osim educiranja trebao i usmjeravati naj(mlađe) među sobom.
Nije svako doba za sve...
Ima Steca još vremena ispred sebe, za grow treba doći pravi tajming u životu, a to sigurno nije kad imaš 18 i živiš s roditeljima u sobi pokraj svoje...


Naravno, ovo je samo moje mišljenje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
11.04.2012
20
2
0
33
sto ima veze ako ima tek 18.. po mome misljenju sigurniji je kad zivi s roditeljima i to mu dozvoljavaju..ali da moras samo sutit neka ti ni jedan drugar ne zna za to.. nikakvo dopisivanje preko facea o tomu jos gore preko moba..samo suti i siguran si 99%.. citaj vutru informiraj se,i samo laganini sljedi korake..