moj prvi outdoor head za degustaciju 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
meni ce izgleda trebati vise od nedelju dana za susenje, bas zbog temperature..
inace super izgleda, preporucujem ti da pusis samo cisto, preko bonga, nargile i slicno ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
meni je grow postao uzbudljiv kad sam se vratio smora(6-7-2011).kad sam krenuo bila je visoka 40-ak cm,mislio sam da ce se osusiti u tih mjesec dana, kad ono dostigla 1,5 m.onda je u mjesec i pol,do pocetka cvijetanja je dobila dodatno jos 2m u vis. onda cvat i punjenje headova iii.... negdje 1-10 pocela nocna mora zbog susenja, trimanja,curenja.. jbga urod bio izniman.
mogao sam dosta hashisha sklepat i to ne od suhog lisca , nego og malih headova koje sam skartirao:eek:hno:.
uglavnom, bit ce kojih 1 kg suhog. e da vec nekih 250g podjelio.:abducted:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
:icon_lol:smoke report pa ciao do proljeca:
smotao i popušio ukupno 3 johana u razmaku po 20 dana,pocevši od 10-9mj. koristio minimalne količine pri motanju.
prvi , od najranijeg branja je bubao na mahove 10sek. brije pa fol te pusti, pa za minutu opet i tako jedno 2 sata.
na drugom vec se osjetilo da je zrelija pa je i rad bio izuzetno high i dosta ujednaceniji. na granici pisanja od smjeha stim da nije bilo pauze od 10-15 min. da pocne raditi nego instant,u roku 2 min. pocne raditi.
i zadnji(skinuto 20-10) pere jako high na pocetku. u roku 2 min vec osjetis lagani otklon u mozgu i onda odmah tsunami neceg sto putuje iz glave do svih djelova tjela skroz do noktiju i povratni val prema mozgu. i dragi putnici vezite se polijecemo, luda brijacina, cerekanje i laprdanje dobrih 2 sata. poslije toga jos 2 sata relaksiranog feelinga i cool osjecaja. sve ti izgleda ruzicasto i za svakog imas razumjevanja. kocnice otkazu i o svemu filozofiras opusteno.
P.S. ovo su moji utisci.
bratic(X) koji je inace zivio i studirao u americi i kojeg nisam vidio dobrih 10 god. mi je potvrdio da je nesto slicno(po kvaliteti) pusio tamo i da se nije nadao da moze se naci u ovoj selendri.a lik je probao sve vrste "opijata" koji postoje , tako da njegovo misljenje moram uzet kao relevntno po tom pitanju.
poznanik(y) je moju vutru pusio snekim prijateljima i rekao mi je da se jedno ukocila vilica od smijanja tako da su ga htjeli u bolnicu voziti, mozda mi je prodao lovacku pricu.
bratic(z) kojem sam najvise vutre poklonio isao je u albaniju na nekavu tribinu studenata pa je furao 5g. jel je znao de ih nece kontrolirati na granici. lokalci su mu se smijali tamo kao da nije trebao furati nista jer tamo toga ima kolko hoces. dok nisu probali,tolko im se svidila sa je jedan htio doc i kupit za odfurat u albaniju.
i za kraj: bed mi je jel ovi kojima dajem vutru nekako precesto me traze, sumnjam u njih da ju mozda uvaljuju za lovu a ....to je zadnje sto sam ja htio.
izgleda da cu na kraju ostaviti sa sebe minimalnu kolicinu(100-200g.)jer ne mislim cesto duvati a ostatak ce ici u smece ili u vatru.
jbga nek ulove kojeg i propjeva od kud mu je pa dodju meni i nadju 1kg. kak drotovima objasniti da je sve za osobnu upotrebu:balls:
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
sharplaninac je napisao(la):
ostatak ce ici u smece ili u vatru.
Ljepo u kamin, na neku fintu začepiš dimnjak i ne izlaziš iz sobe dok sve ne izgori.
icon_lol.gif
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
metalmaniac je napisao(la):
baci meni kojih 100 grama, obećajem da ću sve popušit!
neizvodljivo stari,morao bi granice prolaziti, da smo u istoj drzavi dao bi ti i 200g.
e sad ,dali dmah bacit ili u proljece kad eventualno buđ primi. jedino da ju u skrinju ubacim, na smrzavanje. ali pretpostavljam da nije preporucljivo.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
sharplaninac je napisao(la):
...jedino da ju u skrinju ubacim, na smrzavanje. ali pretpostavljam da nije preporucljivo...

Naprotiv...mogu stojati jako dugo smrznuti i zadrzati svoju svjezinu...samo da su jako dobro osuseni... =)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
i ja ti preporučam da ih lijepo bubneš na duboko zamrzavanje, imam frendicu koja mi je otkrila čari dubokog, zamrzavanja normalno....:banana:
hedovi su kod nje uvjek fresh, mmmmmmm, i to ima manje paketiće pakirane, baš finjak....
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma ja sam pretpostavljao da ako visoka temperatura otopi trihinome(dok se pusi jel?) onda valjda i jako niska temp. ih isto sje... na neki nacin . ali ako vi iskusniji kazete ....
u stvari , imam bolju ideju.
pretpostavljam da medju vama ima dosta njih koji vole skijanje i bordanje. sad ce jos malo snijeg a tu blizu ima 2 zimska centra sa sjajnim stazama . umjesto da palite u austriju ili italiju ,dodjite tu , jako je jeftino,i uzivajte. ima koji iznajmljuju cijele vikendice od 60-120m2 za 100eu. na zalost ja ju nemam jel bi i to bilo bespalno. normalno vutra vam je besplatna hehehehe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
di se skija, javi i kopčam sanjke za pese odma, ako si blizu dovući će me njufići, pravi survajvl man:vb_wave:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
huana.meri je napisao(la):
di se skija, javi i kopčam sanjke za pese odma, ako si blizu dovući će me njufići, pravi survajvl man:vb_wave:
evo link sa slikama kak to izgleda kad ima snjega
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.138643282869657.25747.138638689536783&type=3
i
http://www.facebook.com/pages/Маврово/214307294382?sk=photos

l
ink za unajmljivanje vikendica:
http://www.pazar3.mk/Listing#id_location=37&id_category=3063&q=&ad_type=27
i
http://www.pazar3.mk/Listing#id_location=20&id_category=3063&q=&ad_type=27
a
ko se ovo racuna kao nedopustena reklama ,molim brisite.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
lijepi ti je onaj šarplaninac na prvom linku u albumu, jel tvoj?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nije ,moj je ovaj
qeni.jpg
aovo su moji blizi rođaci
kalihu.jpg
hehehehhe.
mislim na ove sto sjede, za ove koji vuku nisam siguran .nikad se nezna ;=))
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ovo u zivotu nisam vidio... majke mi! alaaaa!!! neznam,neznam... I neznam.. Dva sam growa vanjska imo,al ovo je jablan za moje! Shar,ti nisi normalan... Pa kako ti nije zao bacittt???? Si normalan???aaaa!?!?!? :))) Uzmi brate zgužvaj u neki kura* i zakopaj u zemlju i nek stoji,al u nesto hermeticki zakopaj.. Joj zalosti moja!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.