Moj Prvi Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Tri pitanja!! Do koliko cm biljka moze rasti u pitaru od 1.5l? moze li biljka uginut ako joj je premali pitar? I dali je bolje sada kad ih budemo presadivat da ih presadimo u velike pitare ili u zemlju? helppp
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Oprostite sta spamam:icon_cry:...ali sam skuzia da ovo nije bas tako jednostavan posal..toliko pitanja po glavi... Evo jos jedno: Kako da napravim sredstvo protiv kukaca :punch2:?? recept?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Koprivu namoci u vodi 24h i mjesaj povremeno.. pa time poli biljku na onu finu prskalicu.. djeluje protiv svih manjih nametnika koliko je meni poznato..

edit:
u zemlju posadi ako je moguce
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sinko moj, Broč je veliki otok ali ljudi žive malomišćanskin životon, moj savjet ti je da se ostaviš ćorava posla jer ako nastaviš ovako, ne predviđan ti svijetlu budućnost. Shvati ovo kao dobronamjeranu besidu. :cool44:

P.S.
Vidin da vas je 3-4 sa Brača, tako da je ovo upućeno svima vama ...
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
bongash je napisao(la):
Sinko moj, Broč je veliki otok ali ljudi žive malomišćanskin životon, moj savjet ti je da se ostaviš ćorava posla jer ako nastaviš ovako, ne predviđan ti svijetlu budućnost. Shvati ovo kao dobronamjeranu besidu. :cool44:

P.S.
Vidin da vas je 3-4 sa Brača, tako da je ovo upućeno svima vama ...

Hahaha... uvaliješ mi paranoju.. ma stari moj neimaj straha ,ja neman buducnost osim::spliff:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
e jebiga onda, sad doma u vrtal kad je tako...

@bongash - cini mi se da i ti dobro poznaješ naše kraje, eto, ja san odusta prisilno :| a jbg, tako ti je to
 
01.12.2007
20
0
0
33
Čoviče kad bi meni doma saznali da uživam travu... Otac bi me zakucao šakom u zid...

A kad bi mi saznali da sadim!! Mislili bi da sam neki đanki!!


Meni se čini da je indoor najsigurniji ako imaš osiguran prostor... Outdoor je jednostavan, ali Gauchov primjer pokazuje što se može dogoditi...
Ima mali milijun rizika i zajeba kod outdoora...


Evo ja sam se pobrinuo za "pesticid od koprive"... Ima li to ikakvog potencijalnog štetnog učinka na biljke?? Mislim da sam ih predozirao... Koliko je dovoljno?
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Umobolikus jucer sam zapali joint od onog dima sa brda sta imamo... doslo mi je za povracat,muka znas koja... bed trip teski :balls:.... ali sam sam cili joint popusi bice to zbog toga i onda sam lipo pogleda seriju Trava i zaspa ka pile...:iloveyou:
 
01.12.2007
20
0
0
33
U ***** je pušit sam...

Zato te i puko bed trip.

Ja cu sutra udrit trubu kad iden zalit biljke (pri nego če doden do tebe) :b_cyclops:

Pa cu doc u tebe doma udimljen ko stoka. Udrit cu dvi čistunke :b_evil:


Uf... kad ce vec biljke procvitat.... ko ce cekat...
 
21.05.2008
20
0
0
43
Evo i ja zasadio outdoor. Prvi al je zasad dobro krenulo. :watchplant:Nego imali tu ko iz okolice Šib da zna neki dobar source za ket?:bong7bp: Nisam dugo, a mogao bih.. Info na PM(pwp il mail)! Kad naraste ket bit će čašćenja..:family1:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Mr. Spinx Nego imali tu ko iz okolice Šib da zna neki dobar source za ket?

brate nemoj tako moras malo pravila da procitas nejde to ovde tako...

oprez svuda glavo luda...